"Островът" Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Островът"

+5
snejana_78
ves
beni1979
mi666i
iveto81
9 posters

Go down

"Островът" Empty "Островът"

Писане by iveto81 Пон 29 Авг - 10:59

"Островът" 14141875_1245687598795767_1600791558637135636_n

От днес на пазара! Една възхитителна история за приключения, оцеляване и любов



Когато на трийсетгодишната учителка по английски език Ана Емерсън предлагат работа – да дава уроци на Ти Джей Калахан през лятната му почивка на Малдивите, тя приема без колебание; работна ваканция на тропически остров е къде по-добре от висенето в библиотеката всеки ден. Ти Джей няма никакво желание да напуска града, не че някой го пита. Той е почти на седемнадесет и щом не е прекалено зле, сега ще трябва да прекара първото си лято в ремисия с родителите - и с натрупаните просрочени задачи - вместо с приятелите си. Ана и Ти Джей са на път към тропическия рай, когато пилотът на техния хидроплан получава фатален сърдечен удар и малкият самолет пада в Индийския океан. В гъмжащите от акули води спасителните жилетки ги държат на повърхността, докато стигат до брега на необитаем остров. Сега Ана и Ти Джей просто искат да оцелеят и трябва да се трудят заедно, за да си набавят вода, храна, огън и подслон. С цената на невероятни усилия и изобретателност те могат да се справят. Но дните се обръщат в седмици, а после в месеци, и двамата робинзоновци започват да губят вяра в спасението. Животът ги изправя пред постоянни изпитания - жестоки тропически бури, много опасности, които ги дебнат в морето, както и страха, че болестта на Ти Джей може да се върне. Когато Ти Джей чества поредния си рожден ден на острова, Анна започва да се пита дали най-голямото от всички предизвикателства няма да се окаже и най-непредвиденото: как да живее с едно момче, което постепенно се превръща в мъж.

______________________________
"Островът" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by mi666i Пон 29 Авг - 12:40

Ааааа абсолютно страхотна книга! "Островът" 976781486  Не съм се и надявала да я видя издадена на български. Преди няколко месеца я четох и направо не можех да я оставя. Определено няма да пропусна да си я взема. :lovely:
mi666i
mi666i
Башмайстор

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 815
Регистрация : 18.07.2010

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by iveto81 Пон 29 Авг - 14:34

Така представена анотацията малко ме отблъсква... Тридесет годишна жена със 17 год момче?!?! "Островът" 3807526781 .
Но пък е и факт, че от едно известно време анотациите са доста подвеждащи.
mi666i, щом казваш, че е страхотна сигурно ще си я взема.

______________________________
"Островът" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by mi666i Пон 29 Авг - 14:53

Иве, книгата наистина ми хареса. Права си, така представена анотацията леко отблъсква, но всъщност, когато главните започват връзка той вече не е на 17, а на 19 год. доколкото си спомням, а и историята е така разказана, че тази разлика почти не се усеща. Годините, които прекарват на острова и изпитанията, през които преминават, постепенното сближаване, доверието, което изграждат са някак естествено представени.
mi666i
mi666i
Башмайстор

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 815
Регистрация : 18.07.2010

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by iveto81 Пон 29 Авг - 15:00

mi666i написа:Иве, книгата наистина ми хареса. Права си, така представена анотацията леко отблъсква, но всъщност, когато главните започват връзка той вече не е на 17, а на 19 год. доколкото си спомням, а и историята е така разказана, че тази разлика почти не се усеща. Годините, които прекарват на острова и изпитанията, през които преминават, постепенното сближаване, доверието, което изграждат са някак естествено представени.

Благодаря mi666i "Островът" 1997570614 . Определено ще се купува.

______________________________
"Островът" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by beni1979 Пон 29 Авг - 15:30

И аз съм и хвърлила око ама засега я няма още по книжарниците 👼
avatar
beni1979
PRO

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 2030
Регистрация : 19.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by ves Пон 5 Сеп - 9:33

Прочетох я и мога да кажа, че това е една от най-хубавите книги, които прочетох през тази година "Островът" 909357165 Наистина е написана по един удивително увлекателен начин - препятствията пред, които са изправени главните, за да оцелеят, нещата, които са принудени да правят за оцеляването си, всичко е описано по един завладяващ начин. Страшно много ми хареса.
Главите са кратки, което те кара да искаш да четеш още и още "Островът" 909357165 Няма ги ненужните обяснение, които лично мен много ме дразнят в книгите.
Препоръчвам я горещо, заслужава си!

Адмирации към издателството, че са се спрели на тази авторка, има много лек стил на писане. На последната страница на книгата са писали да очакваме друга нейна книга "Желание" /Covet/ и аз ще я чакам с нетърпение "Островът" 2115147716

______________________________
"Островът" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500
ves
ves
VIP

Зодия : Leo
Брой мнения : 17548
Регистрация : 22.12.2015

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by snejana_78 Вто 6 Сеп - 12:02

Книгата наистина е страхотна...и аз очаквам следващата от тази авторка с нетърпение.
snejana_78
snejana_78
Активен

Брой мнения : 187
Регистрация : 07.07.2011

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by beni1979 Съб 10 Сеп - 12:45

И на мен много ми хареса по различна е от всичко което съм чела много интересна наистина надявам се и филма да е добър ...
Някой ако знае други подобни книги нека да сподели ще се радвам да прочета още такива истории..
avatar
beni1979
PRO

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 2030
Регистрация : 19.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by milla71 Пет 3 Фев - 1:15

ves написа:Прочетох я и мога да кажа, че това е една от най-хубавите книги, които прочетох през тази година "Островът" 909357165 Наистина е написана по един удивително увлекателен начин - препятствията пред, които са изправени главните, за да оцелеят, нещата, които са принудени да правят за оцеляването си, всичко е описано по един завладяващ начин. Страшно много ми хареса.
Главите са кратки, което те кара да искаш да четеш още и още "Островът" 909357165 Няма ги ненужните обяснение, които лично мен много ме дразнят в книгите.
Препоръчвам я горещо, заслужава си!

Адмирации към издателството, че са се спрели на тази авторка, има много лек стил на писане. На последната страница на книгата са писали да очакваме друга нейна книга "Желание" /Covet/ и аз ще я чакам с нетърпение "Островът" 2115147716

И аз съм на същото мнение-книгата е страхотна!
milla71
milla71
Маниак

Чете : всичко стига да ми хареса
Пол : Female
Брой мнения : 551
Регистрация : 04.09.2012
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by Ralna Пет 3 Фев - 10:18

Аз съм малко предубедена, някак не ми допада това, че в началото на книгата той е непълнолетен, тя му е учителка, с разлика над 10 години и пфф ми, странно ми е.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Островът" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади
Ralna
Ralna
Преводач

Чете : Любовни романи, били те исторически, съвременни или паранормални, щом има любовна двойка и хепи енд, значи го чета.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 2517
Регистрация : 26.12.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by ves Пет 3 Фев - 10:34

Ralna написа:Аз съм малко предубедена, някак не ми допада това, че в началото на книгата той е непълнолетен, тя му е учителка, с разлика над 10 години и пфф ми, странно ми е.

Ине и аз бях така, обаче те в началото нямат никаква връзка. Всичко е оцеляване на този остров. Прекарват там няколко години, чак когато става пълнолетен започва всичко. Страшно увлекателно е написана, това изобщо няма да го усетиш, авторката го е представила по удивителен начин. Образите и на главния и на главната са представени много добре. Прочети я, няма да съжаляваш. А ако не ти хареса, ще ти пратя една бутилка Бейлис за утеха "Островът" 675148475

______________________________
"Островът" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500
ves
ves
VIP

Зодия : Leo
Брой мнения : 17548
Регистрация : 22.12.2015

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by Ralna Пет 3 Фев - 10:44

ves написа:
Ralna написа:Аз съм малко предубедена, някак не ми допада това, че в началото на книгата той е непълнолетен, тя му е учителка, с разлика над 10 години и пфф ми, странно ми е.

Ине и аз бях така, обаче те в началото нямат никаква връзка. Всичко е оцеляване на този остров. Прекарват там няколко години, чак когато става пълнолетен започва всичко. Страшно увлекателно е написана, това изобщо няма да го усетиш, авторката го е представила по удивителен начин. Образите и на главния и на главната са представени много добре. Прочети я, няма да съжаляваш. А ако не ти хареса, ще ти пратя една бутилка Бейлис за утеха "Островът" 675148475

Хахаха Ели още не съм изпила първия Бейлис от теб. Ама ще видя, след време ако съм на такава вълна, че сега съм яхнала вълна с извънземни :1:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Островът" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади
Ralna
Ralna
Преводач

Чете : Любовни романи, били те исторически, съвременни или паранормални, щом има любовна двойка и хепи енд, значи го чета.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 2517
Регистрация : 26.12.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by G.Conkova Пет 3 Фев - 13:59

Момичета ,книгата има ли я в ел. вариант?
G.Conkova
G.Conkova
Пристрастен

Чете : всичко
Пол : Female
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 257
Регистрация : 14.12.2015
Местожителство : гр.Червен бряг

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by beni1979 Пет 3 Фев - 15:58

Знае ли се нещо кога ще излиза другата книга?
avatar
beni1979
PRO

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 2030
Регистрация : 19.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by Veniiiiiiiii Пон 31 Юли - 9:03

Страхотна книга!Чете се на един дъх...някой знае ли книги с подобно резюме(тя да е по голяма и да се влюбват.Благодаря предварително!
Veniiiiiiiii
Veniiiiiiiii
Читател

Брой мнения : 20
Регистрация : 11.04.2013

Върнете се в началото Go down

"Островът" Empty Re: "Островът"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите