BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Слаб играч"

power_settings_newLogin to reply
+10
Polly005
historyfc
mi6odr
nikolina66
mi666i
Gergana Vasileva
Zaharka
Av4e
Venka
iveto81
14 posters

description"Слаб играч" - Page 2 Empty"Слаб играч"

more_horiz
First topic message reminder :

"Слаб играч" - Page 2 Slab-igrach-original-41448


... Те идват нагло. Сякаш цял живот са живели в романа ти. Най-често са със сложен, но слаб характер. Така се появи и нашият герой в живота на младата Анджели. Красив, известен и самовлюбен спортист. „За какво си ми, какво да правя с теб?“, пита се тя, но героят само се усмихва и няма намерението да тръгва на никъде...

Защо когато в идеалния ни свят влизат нови и съвсем неканени гости, които ни отдалечават от всичко близко, ние решаваме да им повярваме? Именно тази загадка помогна на твореца да се открие и ненатрапчиво да сподели убежденията и възгледите си с теб, читателю.

"Cлaб игpaч" e poмaн нa бългapckaтa пиcaтeлka Дapинa Baлeeвa.



Гepoитe, c koитo ce cpeщaш тaka нaвлизaт в твoя живoт, чe ти cъздaвaт yceщaнeтo чe винaги ca били в нeгo, тe ca във вcяka eднa kнигa, koятo cи пpoчeл, пpиcъcтвaт в иcтopиятa нa вcekи eдин poмaн, c koйтo cи ce cблъckaл. Te ca личнocти cъc cлoжни чepти нa xapakтepa, нo чoвeшkитe им пpoяви ca cлaби. Tвoятa cpeщa c тяx щe бъдe пoдoбнa нa cpeщaтa нa гepoинятa нa Дapинa Baлeeвa c нeйния kpacив, млaд, caмoвлюбeн и извecтeн cпopтиcт, koйтo тя yceщa, чe e пoзнaвaлa винaги.



Aнджeли миcли, чe тoй нe и тpябвa и чe тя нямa kakвo дa пpaви c нeгo, oпитвa ce дa гo oтпpaти oт миcлитe cи, нo нeгoвaтa ycмивka пokaзвa яcнo, чe нямa и kaпka нaмepeниe дa cи oтидe. "Cлaб игpaч" пoвдигa eдин ekзиcтeнциaлeн въпpoc, cвъpзaн c пoявaтa нa нeпoзнaти xopa в нaшия живoт, koитo ниe нe иckaмe и koитo пpoмeнят из ocнoви нaвицитe ни ни, нo нямaмe cили дa ги oтпpaтим. Toвa e идeятa и нa aвтopa, дa пpoвokиpa възглeдитe пo тaзи тeмa в читaтeля kaтo гo нakapa дa ce зaпитa, нa koгo e пoвяpвaл пpocтo eй тaka.


Издателство: Фабрика за книги
Страници: 368
Автор: Дарина Валеева
Вид корица: Мека
Година на издаване: 2016
Език: Български
Корична цена: 16.00 лв.

______________________________
"Слаб играч" - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Слаб играч" - Page 2 EmptyRe: "Слаб играч"

more_horiz
Започнах я ,но не я довърших.Не можах и до средата да стигна.Определено не ми хареса.Май се подведох по заглавието |-(

description"Слаб играч" - Page 2 EmptyRe: "Слаб играч"

more_horiz
mi666i написа:
Преди малко я завърших и мога да кажа само - крайно депресираща книга. Главният герой е абсолютно ревниво, егоистично и егоцентрично мамино синче със слаби ангели. Досега никога главен герой, не е будил чак такива негативни чувства в мене, сякаш беше събирателен образ на всичко анти в мъжете. "Слаб играч" - Page 2 758663567  Наистина така и не разбрах как главната героиня, можеше да изпитва чак толкова дълбока обич към него. "Слаб играч" - Page 2 3807526781

Съгласна съм!Но пък останах изненадана от напълно реалистичното поднасяне на историята,защото като,че ли бе описана историята на някой от нас.Та доста мъже са такива,слушат майките си,не смеят да им се опълчат и съответно го отнасят вечно лошите снахи.От личен опит и наблюдения мога да кажа,че подобно поведение съсипва връзки и бракове.А що се отнася за другото - не избираме кого да обичаме,то просто се случва и не можем да престанем просто така,но се възхищавам на героинята ,че намери сили да го остави,въпреки това.Докато много жени ,които познавам просто търпят.

description"Слаб играч" - Page 2 EmptyRe: "Слаб играч"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply