BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица "Отчаяни херцогини"

power_settings_newLogin to reply
+42
innea
Донка Жекова
reneta2005
yanavass
Antoniya81
Maudeline Everglot
urahara123
dessykamburova
aidad
Julia0
borqna33
Yoni
Christinax
ioanna2105
dragongirl666
Viki
dfghjk
Morgancheto
milena50
АВА
kaik123
Pipilotaeuforia
janeta29
Николова21
magi999
desi manasieva
sladcheto
Стефанина
varnam
bobych
ElenaPenova
iveto81
mimi1221
megan5
mi666i
milenatt
ваня неделчева
capricorn6
Zaharka
kaspyr
Ralna
ves
46 posters

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyПоредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
First topic message reminder :

Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 Tri_sedmici_hrm

Книга първа "Три седмици с Лейди Хикс"

След като натрупва състояние, Торн Дотри, могъщият незаконороден син на херцог, решава, че му трябва съпруга. Но за да се ожени за дама, Торн трябва да се сдобие с блестяща, цивилизована фасада – специалността на лейди Зенобия Индия.

Изтънчена, упорита и самостоятелна, Индия се зарича да превърне Торн в идеална партия само за три седмици.

Но нито Торн, нито Индия допускат, че помежду им ще избухне забранена страст.

Торн няма да се спре пред нищо, за да направи Индия своя. Неуспехът просто е изключен.

Но има само едно нещо, което може да направи Индия негова… единственото, което Торн не може да си позволи да загуби… пламенното си необуздано сърце.


Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 202128_b

Книга втора "Четири нощи с херцога"

Очаквайте на 12.08.2016 г.

Като младо момиче Емилия Гуендолин Карингтън заявява на вбесяващия бъдещ херцог на Пиндар, че е готова да се омъжи за всеки друг мъж освен за него… но години по-късно с ужас установява, че няма към кого другиго да се обърне. Евандър Септимъс Броуди си има свои причини да приеме дръзкото предложение за брак на Миа, но има едно нещо, което никога няма да даде на своята опърничава съпруга: самия себе си. Вместо това й предлага дяволска сделка: да прекарва с нея четири нощи в годината. Четири нощи и нито миг повече. И то само когато тя го помоли за тях. Но Миа няма да го стори никога. Сега Вандър е изправен пред най-голямото предизвикателство в живота си: да съблазни собствената си съпруга, за да спечели сърцето й. Каквото и да му струва това, тази битка той не може да си позволи да загуби.

______________________________
Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Йо-хо-хо
Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 _11

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Тази поредица търсех, когато открих този форум. Надявам се да успея да е прочета. Благодаря много за труда ви!

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Тази поредица търсех, когато открих този форум. Надявам се да успея да е прочета.

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Книга 5 Моята херцогиня
https://www.dropbox.com/s/l08apvg4wl8e6xz/%D0%95%D0%BB%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B0%20%D0%94%D0%B6%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%81%20-%20%D0%9C%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%B0%20%D1%85%D0%B5%D1%80%D1%86%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D1%8F.epub?dl=0
https://mega.nz/file/AAh2yRja#4SxriKgwbRYeXSEv4pSGwyPiLKXx2eKY8ySYIEFMbZo

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Страхотен превод и огромно БЛАГОДАРЯ !

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
reneta2005 написа:
Книга 5 Моята херцогиня
https://www.dropbox.com/s/l08apvg4wl8e6xz/%D0%95%D0%BB%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B0%20%D0%94%D0%B6%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%81%20-%20%D0%9C%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%B0%20%D1%85%D0%B5%D1%80%D1%86%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D1%8F.epub?dl=0
https://mega.nz/file/AAh2yRja#4SxriKgwbRYeXSEv4pSGwyPiLKXx2eKY8ySYIEFMbZo


По принцип съм фен на тези романи.Цялата поредица до сега беше страхотна.Но специално тази чета трудно -не знам защо.О предишните книги очаквах нещо повече от тази героиня,но това си е лично мое мнение.

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
dianaa1962 написа:
reneta2005 написа:
Книга 5 Моята херцогиня
https://www.dropbox.com/s/l08apvg4wl8e6xz/%D0%95%D0%BB%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B0%20%D0%94%D0%B6%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%81%20-%20%D0%9C%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%B0%20%D1%85%D0%B5%D1%80%D1%86%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D1%8F.epub?dl=0
https://mega.nz/file/AAh2yRja#4SxriKgwbRYeXSEv4pSGwyPiLKXx2eKY8ySYIEFMbZo


По принцип съм фен на тези романи.Цялата поредица до сега беше страхотна.Но специално тази чета трудно -не знам защо.О предишните книги очаквах нещо повече от тази героиня,но това си е лично мое мнение.


На мен от всичките персонажи в поредицата, Джема ми е любима, за това не дочаках ел. варианта и си я закупих. И аз може би очаквах друго поведение, но като се замисля, все пак става въпрос за нейната любов и по скоро беше наблегнато на борбата за да запази жив нейния херцог за това липсваше "нахаканата" жена тук. В един от моментите покрай болеста на мъжа ѝ, не издържах и прескочих до Епилога Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 2903674814 Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 3142589345. Все пак съм доволна, сега ще очакваме март месец да издадат №6 за Херцог Вилиърс

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Привет момичета, а дали някъде се намират електронни за Отчаяните херцогини по номера Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 909357165 книгите? Оказа се, че съм си купила четири от книгите, останалите нямам възможност в момента да си ги купя, живея в чужбина. И ми липсват - Седем минути в рая и Три седмици с лейди Хикс. От вас разбирам, че ще излезе и 6-та скоро.

______________________________
Life isn't about waiting the storm to pass... it's about learning to dance in the rain...

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Alexia_74 написа:
Привет момичета, а дали някъде се намират електронни за Отчаяните херцогини по номера Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 909357165 книгите? Оказа се, че съм си купила четири от книгите, останалите нямам възможност в момента да си ги купя, живея в чужбина. И ми липсват - Седем минути в рая и Три седмици с лейди Хикс. От вас разбирам, че ще излезе и 6-та скоро.

Дайте поща

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
reneta2005 написа:
Alexia_74 написа:
Привет момичета, а дали някъде се намират електронни за Отчаяните херцогини по номера Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 909357165 книгите? Оказа се, че съм си купила четири от книгите, останалите нямам възможност в момента да си ги купя, живея в чужбина. И ми липсват - Седем минути в рая и Три седмици с лейди Хикс. От вас разбирам, че ще излезе и 6-та скоро.

Дайте поща

Благодаря много още веднъж!

Последната промяна е направена от Alexia_74 на Пет 18 Дек - 20:47; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Life isn't about waiting the storm to pass... it's about learning to dance in the rain...

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
[quote="Alexia_74"]
reneta2005 написа:
Alexia_74 написа:
Привет момичета, а дали някъде се намират електронни за Отчаяните херцогини по номера Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 909357165 книгите? Оказа се, че съм си купила четири от книгите, останалите нямам възможност в момента да си ги купя, живея в чужбина. И ми липсват - Седем минути в рая и Три седмици с лейди Хикс. От вас разбирам, че ще излезе и 6-та скоро.

Дайте поща




Имате поща

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Здравейте, може ли да ми пратите последните три и на мен.
valentina_lia@abv.bg

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
[quote="valentina_lia"]Здравейте, може ли да ми пратите последните три и на мен.

Поредица: „Отчаяни херцогини“
1. Отчаяни херцогини
2. Афера по Коледа
3. Лейди Хариет
4. Брак по неволя
5. This Duchess of Mine Тази моя херцогиня
6. A Duke of Her Own Любовта на херцога

Изпращам Ви: 3, 4 и 5. 6 още я няма в ел. вариант

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Здравейте! Много бих се радвала някой да ми прати цялата поредица.

borqna_geshova@abv.bg

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
borqna33 написа:
Здравейте! Много бих се радвала някой да ми прати цялата поредица.

borqna_geshova@abv.bg


Имате поща

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
reneta2005 написа:
borqna33 написа:
Здравейте! Много бих се радвала някой да ми прати цялата поредица.

borqna_geshova@abv.bg


Имате поща


Много благодаря!

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Здравейте!Бихте ли ми изпрати ли Тази моя херцогиня и Любовта на херцога ?

tinka7723@gmail.com Благодаря!

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
hrisi77 написа:
Здравейте!Бихте ли ми изпрати ли   Тази моя херцогиня и Любовта на херцога ?

tinka7723@gmail.com Благодаря!


Изпратих Тази моя херцогиня.
Любовта на херцога я няма в ел. вариант все още.

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
reneta2005 написа:
hrisi77 написа:
Здравейте!Бихте ли ми изпрати ли   Тази моя херцогиня и Любовта на херцога ?

tinka7723@gmail.com Благодаря!


Изпратих Тази моя херцогиня.
Любовта на херцога я няма в ел. вариант все още.
Благодаря!

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 5 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply