BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Епизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010

power_settings_newLogin to reply
+3
~ Mistery writer ~
Thea
Koen
7 posters

descriptionЕпизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010 - Page 2 EmptyЕпизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010

more_horiz
First topic message reminder :

Трейлър


______________________________


 
         
       

descriptionЕпизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010 - Page 2 EmptyRe: Епизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010

more_horiz
Toя Ерик как накара Суки да млъкне Епизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010 - Page 2 2115147716:
А пък Бил какъв е смел, Ръсел го счупи :lmao:
Ерик я съсипа тая кралица, как й ги наговори истините. А тя пък до сега го раздаваше лесбийка и сега ще трябва с Ръсел... кофти за нея :lmao:
Ама ми се струва, че това си е по план на Ерик и нея. :unsure:
Тара как се увлече в убиването на Франклин :lmao:


______________________________


 
         
       

descriptionЕпизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010 - Page 2 EmptyRe: Епизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010

more_horiz
Cohen написа:
Toя Ерик как накара Суки да млъкне Епизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010 - Page 2 2115147716:
А пък Бил какъв е смел, Ръсел го счупи :lmao:
Ерик я съсипа тая кралица, как й ги наговори истините. А тя пък до сега го раздаваше лесбийка и сега ще трябва с Ръсел... кофти за нея :lmao:
Ама ми се струва, че това си е по план на Ерик и нея. :unsure:
Тара как се увлече в убиването на Франклин :lmao:



Епизода беше як! Не знам дали Франклин няма да се окаже жив, а кралицата няма да трябва да прави нищо с Ръсел, щото той не се интересува от нея по този начин, преди Ерик да се появи й каза, че няма да я докосне с пръст (поне аз така го разбрах, не знам, той фъфли Епизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010 - Page 2 2115147716: )
А иначе Ерик си има някакви свои собствени планове да им разкаже играта на всички, особено на Ръсел който е убил родителите му и на магистъра и на кралицата отделно - той е по-силен от кралицата, чудя се дали и от магистъра. А това със Суки беше някаква поза, а не истинското му мнение, нз, така ми се стори.

______________________________
Епизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010 - Page 2 Dragon-Book

descriptionЕпизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010 - Page 2 EmptyRe: Епизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010

more_horiz
Ериик как закова Суки не е истина .. Епизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010 - Page 2 2115147716

descriptionЕпизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010 - Page 2 EmptyRe: Епизод 6 - I Got a Right to Sing the Blues - 25.07.2010

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply