BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description"Маестра" Empty"Маестра"

more_horiz
ИЗДАТЕЛСКА КЪЩА „ХЕРМЕС“

представя

най-горещата книга на лятото

МАЕСТРА

от

Л. С. ХИЛТЪН

По-скандална от „50 нюанса сиво“ !

Книгата, за която говорят всички!

Продадена в над 40 държави!

Правата за филма са закупени от Кълъмбия Пикчърс!

"Маестра" MAESTRA-COVER

За книгата

Джудит Рашли е асистентка в престижна аукционна къща в Лондон. Образована и с изискани маниери, тя иска да е добро момиче с кариера в областта на търговията с произведения на изкуството. Но когато случайно разкрива машинация за милиони, е уволнена и плановете й рухват.

В отчаянието си Джуди заминава с богат любовник за Френската ривиера. Там тя попада в бляскавия свят на милионерите, но всичко се обърква и е принудена да бяга. Оставяйки зад гърба си трупове и финансови измами, Джуди се разделя завинаги с образа на доброто момиче.

Тя вече е независима, властна, сексуално разкрепостена.

Тя ще прекрачи всички граници, за да постигне каквото желае.

Тя е Маестра.

По книжарниците от 14.07.2016 г.


Отзиви

В сравнение с този роман „50 нюанса сиво“ прилича на Библията. - Ню Йорк Поуст

История за фаталната жена от ХХІ век – смъртоносна като мистър Рипли и съблазнителна като Лорън Бакол. - Вог

Бляскава, прелъстителна, пристрастяваща като черен шоколад, еротична и неустоима. - Буклист

Скандална и интригуваща. - Хийт

„Маестра“ е новата книжна виагра. - Сънди Таймс

Безапелационна и много добре написана. - Дейли Мейл

Секси, провокативна, крайно безцеремонна. - Телеграф

Най-очакваното заглавие на 2016 г. „Маестра“ е хедонистична, интелигентно написана и много гореща! - Гуд Рийдин

______________________________
"Маестра" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
Еха,звучи интригуващо,определено ще се чете :)

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
Аз ще я пропусна тази,като и видях рейтинга и коментарите в ГД и се отказах.

______________________________
"Маестра" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
Ивето ми писа за нея и изчетох коментарите в Гуд Рийдс.
За да не ви развалям кефа.... :

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Маестра" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
Ralna написа:
Ивето ми писа за нея и изчетох коментарите в Гуд Рийдс.
За да не ви развалям кефа.... :


Подозирах, че ще е нещо такова. Благодаря за инфото "Маестра" 1997570614  . Определено не е мой тип книга.

______________________________
"Маестра" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
iveto81 написа:
Ralna написа:
Ивето ми писа за нея и изчетох коментарите в Гуд Рийдс.
За да не ви развалям кефа.... :


Подозирах, че ще е нещо такова. Благодаря за инфото "Маестра" 1997570614  . Определено не е мой тип книга.

Далеееече и от моите предпочитани четива. "Маестра" 3807526781

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Маестра" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
Ине,подкрепям ти поста на 1000%. Аз също ги изчетох днес коментарите и затова написах,че се отказвам от нея. То от самото и заглавие ме потриса. Масово вече издателствата като напишат,че е подобна на 50 нюанса и си мислят,че ще си продадат стоката. Грозно е да сравняват тази с онази книга.

______________________________
"Маестра" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
ves написа:
Ине,подкрепям ти поста на 1000%. Аз също ги изчетох днес коментарите и затова написах,че се отказвам от нея. То от самото и заглавие ме потриса. Масово вече издателствата като напишат,че е подобна на 50 нюанса и си мислят,че ще си продадат стоката. Грозно е да сравняват тази с онази книга.


Аз напоследък от толкова много книги с мръсен език, яко секс и какво ли не, вече се изтощих. Обикновено секс сцените не са ми кой знае колко интересни. На нюансите ги изчетох веднъж и след това прескачам. Вярно че секса продава, две мнения няма, а то това не знам как да го определя. Обикновено не съм някой дето сочи с пръст и заклеймява, ама Хермес кво са си мислили не знам. Прочели подобно на нюансите и бестселър и явно са я купили без някой да си направи труда първо да я изчете. То за всеки влак си има пътници и ще има такива дето ще я купят, ама бума на нюансите ще си го сънуват. :whiping:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Маестра" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
Ralna написа:
ves написа:
Ине,подкрепям ти поста на 1000%. Аз също ги изчетох днес коментарите и затова написах,че се отказвам от нея. То от самото и заглавие ме потриса. Масово вече издателствата като напишат,че е подобна на 50 нюанса и си мислят,че ще си продадат стоката. Грозно е да сравняват тази с онази книга.


Аз напоследък от толкова много книги с мръсен език, яко секс и какво ли не, вече се изтощих. Обикновено секс сцените не са ми кой знае колко интересни. На нюансите ги изчетох веднъж и след това прескачам. Вярно че секса продава, две мнения няма, а то това не знам как да го определя. Обикновено не съм някой дето сочи с пръст и заклеймява, ама Хермес кво са си мислили не знам. Прочели подобно на нюансите и бестселър и явно са я купили без някой да си направи труда първо да я изчете. То за всеки влак си има пътници и ще има такива дето ще я купят, ама бума на нюансите ще си го сънуват. :whiping:


О,чакай още малко да набера и гледай как ще ги подхвана. Спряха на Тамара Уебър страхотна поредица,за да ми издават тази пошлост. Бард ги наредих,сега е ред на Хермес. |-(

______________________________
"Маестра" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
Звучи определено тъпо. В нюансите сексът е най-малкото интересно нещо.Аз също съм им фен и ме е яд,че пазарът се наводни с нюансоподобни романи.Но...като искат,нека си я издават. Благодаря за инфото ! Желая ви хубав празник и успешен ден!

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
Ами, ще видим, взех я.

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
Според мен анотацията е писана от някой, който не е чел книгата. Това не е книга за любов,секс, подчинение и др.подобни. Това е книга за оцеляването. Това е книга ,чийто героиня изцяло е възприела принципът на Макиавели "Целта оправдава средствата". Това е единствената книга, която съм чела и която не бих препоръчала на някой, ненавършил поне 30 години и отдавна изгубил всичките си илюзии.

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
Ами моето лично мнение е макар че съм навършила отдавна трийсете си години е че тази книга не си заслужава......... насилих се да я дочета със сто спирки и все още съжалявам че съм я купила никога няма да я препрочета просто ще събира прах в библиотеката ми.....
Не ми допадна стила на авторката някак си е писала книгата от някакъв гняв и някакво може би самосъжаление и се е постарала да унижи до ента спен главните просто не си заслужава пълна загуба на време абсолютно пълна безсмислица но това си е мое лично мнение все пак......

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
Анотацията е доста подвеждаща. Споделям мнението на beni1979. Купих я и така и не я дочетох до края.

______________________________
Няма ненаказано добро

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
"Маестра" Domina_cover_spot

Домина, книга 2
от Л. С. Хилтън


Дългоочакваното, още по-неустоимо и провокативно продължение на „Маестра“!

Джудит Рашли започва нов живот във Венеция под ново име: Елизабет Тиърлинк. Тя е преуспяваща собственичка на художествена галерия, която се наслаждава на парите, лукса и скъпите дрехи, за които винаги е мечтала. Както и на забранените удоволствия зад закрити врати, които градът й предлага в изобилие. Елизабет привлича вниманието на руския олигарх Павел Йермолов, който я кани в имението си, за да оцени частната му колекция от картини. Тя е заинтригувана от него, но докато прави планове за бъдещето, миналото неочаквано я застига.

Някой знае какво е направила в Париж и започва да я изнудва. За да си осигури мълчанието му, Елизабет трябва да открие изключително ценна картина на Караваджо. Картина, в чието съществуване дълбоко се съмнява.

Елизабет се впуска в издирването й и се потапя в бляскавия свят на свръхбогатите. Този път обаче контролът не е в нейните ръце. Врагът е по-могъщ и безскрупулен от всякога, а залогът е собственият й живот.

За да успее, трябва да прекрачи всички граници и да се превърне в Домина...



*На книжния пазар от 03.08.2017 г.!


______________________________
"Маестра" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Маестра" EmptyRe: "Маестра"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply