BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionОставих те да си отидеш EmptyОставих те да си отидеш

more_horiz
Оставих те да си отидеш Ostavih-te-da-si-otidesh-kleyr-makintosh

Оставих те да си отидеш

Клеър Макинтош

Издателство:Сиела
Корици:меки
Дата на издаване: юни 2016 г.
Страници:412
Жанр:Трилър
Корична цена:15.00 лв.

Един трагичен инцидент. Минало, което не може да бъде забравено.
Оставих те да си отидеш Ht-mc-delimiter1
Трагична злополука. Всичко стана толкова бързо и сега някой трябва да си плати. Едно дете е мъртво и убиецът е на свобода. Животът на една майка е съсипан. И не само нейният. Можело ли е да се предотврати трагедията? Как да започнеш живота си отначало? Толкова много въпроси измъчват Джена Грей, докато търси винаги изплъзващото ѝ се спасение край стръмните брегове на Уелс. Тя отчаяно се опитва да загърби миналото, но в него има призраци, които не я оставят да си отиде. И мракът се надига отново. Инспектор Рей Стивънс е натоварен със задачата да търси справедливост. Решен да стигне до дъното на нещата той трябва да се пребори както с натиска от страна на началството, така и със собствените си семейни проблеми.

"Оставих те да си отидеш" е едновременно напрегнат трилър с неочаквани обрати и един сериозен размисъл за любовта, чувството за притежание, свободата, насилието и цената на щастието. Книгата се задържа 13 седмици в топ 10 на "Сънди таймс" и е най-бързо продаващият се криминален роман от нов британски автор през 2015 г. С над половин милион продажби във Великобритания и издания в 28 държави "Оставих те да си отидеш" на Клеър Макинтош завладя както феновете на трилъра, така и критиците. Макинтош вече има номинация за британски дебютант за 2015 г., а "Сънди таймс" нареди книгата сред най-добрите за изминалата година.

"Удивително добър роман."
Лий Чайлд

"Ужасяващо и завладяващо четиво с главозамайващ обрат, който ме смаза. Толкова го харесах, че не исках да приключва."
Питър Джеймс

"Въздействащ, завладяващ и състрадателен."
Паула Хоукинс, автор на "Момичето от влака"

______________________________
Оставих те да си отидеш Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionОставих те да си отидеш EmptyRe: Оставих те да си отидеш

more_horiz
Звучи тежък и интересен.Щом моят любим Лий Чайлд се е изказал,ще го пробвам.Дано не се разочаровам,както става с доста книги.

descriptionОставих те да си отидеш EmptyRe: Оставих те да си отидеш

more_horiz
Стефи, може ли мнение след като я прочетеш? И мен ме заинтригува, обаче с такъв жанр не смея  да рискувам.

______________________________
Оставих те да си отидеш Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionОставих те да си отидеш EmptyRe: Оставих те да си отидеш

more_horiz
Изключително тежка и докосваща книга.Четох я още при излизането ѝ у нас и ме впечатли изключително силно. Действието беше динамично, героите пълнокръвни ,а историята достатъчно заплетена и изпълнена с мистерии.
Миналата година прочетох и "Виждам те" от същата авторка и също не ме разочарова. Определено препоръчвам за любителите на жанра.
Третата книга на авторката "Игра на лъжи" също звучи доста интригуващо , но все още не съм я прочела за съжаление :(

descriptionОставих те да си отидеш EmptyRe: Оставих те да си отидеш

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply