BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Без задръжки

power_settings_newLogin to reply
+29
janati75
Панайотова
antoan
Doichinova
djordan
dap68
Nova_Nora
Тони87
stefani70
Lina
kotevania
Armagedon
galka tr
liusi
FERRARI
viki12
morgana666
bonbon4e
Zalando
Стефанина
Hades
Radost_09
t.lisheva
DoTo
Venka
ves
iveto81
Av4e
ani82
33 posters

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyБез задръжки

more_horiz
First topic message reminder :

Тази игра/тема  е за желаещите,които без задръжки и откровено разговарят за секс.

Да задават и отговарят на въпроси за секса: за предпочитанията и желанията си спрямо другия пол,незабравими секс случки,нестандартни неща , лични усещания ,какво все още не са опитали ,какво не биха направили никога и всичко останало между тези неща. Без задръжки - Page 37 2115147716
Може и да се задават и хипотетични въпроси.

Бъдете по-смели момичета, тук никой няма да ви съди. Без задръжки - Page 37 486223524



Ще задам първият въпрос,а отговорилият да зададе следващ:





Винаги ли сте използвали предпазни средства по време на секс?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Аз винаги съм в издънка и все греша-съвети не мога да дам.Аз играя карти и пиша по политически теми в сайтове.Тук съм за да разбера,къде греша.

Когато правите фелацио хваща ли ви понякога гнус?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Ако някой го е гнус да прави фелацио, по-добре да не се захваща. Мен лично – не, познавам си партньора, още повече като знам, че това му доставя страхотно удоволствие.

Оралния секс влиза ли в предварителната ти игра?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Да-но ако съм честен-я се сетя на 2 месеца един път

Сега ще те шокирам-аз съм го признавал тук-никога не съм близал жена отдолу-просто не мога.

Това прави ли ме сексуален инвалид ?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Според мен – не, това е твърде пресилено. Но да знаеш, че изпускаш много страхотни усещания, а и лишаваш жена си от велико удоволствие.
Тя... не е ли казала нещо досега, не се ли е разсърдила, че не е опитала и тази страна от интимния контакт?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Да иска,но аз компенсирам с многото стойки.

Si votre ami est poilu partout, vous vous faites le rasage?
А сега да те видя !

Без задръжки - Page 37 Fb_61d10

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
О, да, ако моя приятел е окосмен по цялото тяло, непременно ще го накарам да се обезкосми, или аз ще го обръсна!!!
Хахаха – как съм с френския? Да живее Гугъл преводача!

Наистина ли любовта на мъжа минава през стомаха или това са думи на чревоугодници?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Споко-а аз говоря френски,като циганин-квит сме

Да вярно е-ние точно това очакваме от вас жените.Когато се върнем в къщи ви виждаме,като голяма тава с ориз с пиле -нахраним ли се виждаме и че сте секси,иначе сме слепи и глухи за вас.Аз пия 100гр уиски или ракия и едва тогава вдявам-тя ми говори,аз само се усмихвам.


Какво според вас трябва да промените веднага-независимо от характер или физически ?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Много сложен въпрос. Промените не стават веднага, като с магическа пръчка. Все искам да спра да ревнувам, ама... Много съм ревнива и това ми създава много проблеми.

Ти какво искаш да промениш в себе си?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Прибързан съм, често прекалено добър-с една дума искам да бъда и лош.Омръзна ми да отстъпвам-искам да ме поглезят.


Имам зелени очи--а вие ?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Пъстри или така наречените котешки очи.

Ако си много уморен и полузаспал и не ти се прави секс, а половинката ти направо ти се нахвърля отгоре и ще те изяде, ти как реагираш?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
зелени-не разбирам от нюанси

Ами-аз все още не зная какво е това да не ми стане,достатъчно е само да ме докосне.Тя даже се ядосва-пита ме няма ли поне веднъж да ме свари неподготвен.Винаги готов !

Дразниш ли се от жените,които е имал преди теб ? Например някъде в магазин,ако я видиш?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Аз казах че съм ревнива. Ако знам, че продължава да поддържа с нея контакти – на кафе, смс-си, обаждания – ще се издразня. Но ако я видя така, някъде – магазин, улица, кафене ( без него, естествено) ще се вирна глава и ще се направя на горда – аз го притежавам в момента.

Ревнив ли си?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Много-скоро дори щях да стигна до развод.Сварих я да си пише с един-уж невинни приказки.Издирих го-смачках му фасона и всичко си дойде на мястото.Тя се кълне във вярност,но аз вече имам едно наум.

Кое ще те направи най-щастлива във връзката ти ?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Аз засега съм щастлива с положението така, както е. Ако очакваш сватба или дете - не позна. Искам още да си поживея, да видя свят, пък после ще му мисля – има време за всичко.

Ами, ако твоята жена те хване, че си пишеш с някоя – и тя ли трябва да я намери и да я ступа и оскубе?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Само на този въпрос ще ти отговоря.Да знае,че си пиша,но и знае че съм принципен човек.Мога да и изневеря,само ако съм се развел с нея.Едно трябва да знаеш-компромисите,не са заради партньора,а заради децата за които даваш душата си.

Лека вечер Тони-бягай да изпълниш задачата,която ти поставих.!

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Лека вечер – бягам, моя ме чака с отворени обятия, от одеве ми е задавал зор....

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Считате ли се за красива?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Без задръжки - Page 37 8808b45a8824f455fd1f6bf37d024382

Последната промяна е направена от bonbon4e на Съб 25 Мар - 23:36; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Без задръжки - Page 37 413

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Без задръжки - Page 37 Chubby10

______________________________
Без задръжки - Page 37 413

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Естествено,че втората-пишна ,черна ,едрогърдеста,като селска мечка.Аман от мършави.Хаха

А днес каква беля сторихте ?

descriptionБез задръжки - Page 37 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply