BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Без задръжки

power_settings_newLogin to reply
+29
janati75
Панайотова
antoan
Doichinova
djordan
dap68
Nova_Nora
Тони87
stefani70
Lina
kotevania
Armagedon
galka tr
liusi
FERRARI
viki12
morgana666
bonbon4e
Zalando
Стефанина
Hades
Radost_09
t.lisheva
DoTo
Venka
ves
iveto81
Av4e
ani82
33 posters

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyБез задръжки

more_horiz
First topic message reminder :

Тази игра/тема  е за желаещите,които без задръжки и откровено разговарят за секс.

Да задават и отговарят на въпроси за секса: за предпочитанията и желанията си спрямо другия пол,незабравими секс случки,нестандартни неща , лични усещания ,какво все още не са опитали ,какво не биха направили никога и всичко останало между тези неща. Без задръжки - Page 35 2115147716
Може и да се задават и хипотетични въпроси.

Бъдете по-смели момичета, тук никой няма да ви съди. Без задръжки - Page 35 486223524



Ще задам първият въпрос,а отговорилият да зададе следващ:





Винаги ли сте използвали предпазни средства по време на секс?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Да , не съм съжалявала, хубаво призвание. Мръсни думи в леглото, връзване?!!

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
И двете, но с мярка. Без задръжки - Page 35 486223524



Имате ли любима поза?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Кучешката!!! Тройка и в каква конфигурация?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Жена и двама мъже,макар че и обратното би било интересно.


Как гледате на отворените връзки?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Разнообразието е подправката на живота. Мастурбация?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Който мъж или жена каже ,че не е мастурбирал значи лъже ? Препоръчително е жената още преди акта мъжа да я доведе до оргазъм чрез възбуда и мастурбацията и-според японците това се нарича-"издигане сред висините", а след акта жената вече ще е мъркаща котка.


Аз съм мъж и не зная,но вие ще ми опишите-какъв е вкусът на спермата ?
Някои дами са ми казвали,че моята понякога мирише на кафе,уиски или цигари-според преобладаващата ситуация.Варно ли е това ?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Хаха, много интересно какво са имали в устата си тези мацки преди френската любов. Защото вкуса на спермата наистина се определя от храната, но е солена, солено-сладка, по-сладка или горчива. Когато консумираш повече кафе и цигари вкусът на спермата става горчив, ама нищо повече. Armagedon що не пробваш сам. Поделете си спермата ти с партньорката ти посредством целувка и сам ще разбереш.


Харесва ли ви да гълтате спермата или ви е гадно?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Хаха-"Armagedon що не пробваш сам. Поделете си спермата ти с партньорката ти посредством целувка и сам ще разбереш.
А аз си ми мислех ,че съм стресиращ.Това си е направо обида,но го приемам като фантазия на разкрепостена жена.Аз просто ви провокирах, а ти ме шокира.Евала за удара.


Аз в момента съм с една дама,във вила с камина,на кожата сме и пием червено вино.А вие къде сте ?

П.п. Тони ,ако беше наблизо, щях да те изчукам.Тя прочете какво си написала и го иска.Казах и че това е голяма обида и познай -задави се от спермата ми,докато я гълташе.Пожелавам ти и на теб същото.

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Сега съм високо в планината в Боровец с един любовник и точно практикуваме това което преди малко ти препоръчах. Опитай. Защо да е обида? И ние ли трябва така да го чувстваме?
Нали тук е без задръжки.

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Защото това е привилегия на жената.Така тя изразява своята женственост и в този смисъл не е обида за нея.Аз никога няма да направя това-то не е в моето его. Да без задръжки е,но кой е казал,че аз нямам.Ето за втори път си признавам в този форум -когато лижа жените отдолу не ми доставя удоволствие,имам спирачки.Имам други методи да възбудя една жена и те са по-добри и шокиращи.

А вашите задръжки за какво са ?
Ето ви една-докато чукам някоя дама ,внимателно измъквам от ануса и японска броеница.
Или обичам да ям торта от гола жена-на бюста и.

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Аз нямам никакви задръжки.Мисля, че съм пробвала почти всичко, но ако изскочи интересна идейка, готова съм да я опитам.

Кое е най-екзотичното или ексцентрично място на което сте правили секс?



descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Хаха - за първи път с жена ми го направихме вечер,на покрива на корабче ,което ни возеше по р.Сена.Капитана беше приятел и ни остави сами.Всичко беше в светлина,само по реката беше тъмно.
А най-екзотичното-само веднъж съм излизал досега извън Европа-о.Барбадос -Almond Beach Village Беше вълшебно ,особено залезите ,докато не ме трясна един падащ кокосов орех.Беше медения ни месец.


А вие?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Най-ексцентричното – върху кон, насред полето. Най-екзотичното в едно заливче на Палма де Майорка – беше божествено като в Рая.


По време да секс затваряте ли очи или предпочитате да гледате в очите на партньора/партньорката и да наблюдавате чувствата, които изпитва?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Това е относително, зависи от партньорите, но секса за мен, преди всичко е споделяне и приемане, отдаване и получаване, без граници, без задръжки!! В този дух, когато правите орална любов, обичате ли да споделяте вкуса с партньора, на мен лично ми харесва?!!

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Не-не съм пробвал,а и не ми е ясно много какво искаш да кажеш.Всъщност изглеждам разкрепостен,но за много неща съм консервативен.Един пример-бяхме на хижа в Родопите и една от мадамите ,съпруга на приятел ми се натискаше.Предложи пред всички да направим групов секс-е отказах,не съм толкова разкрепостен, а и жена ми я изгледа странно.Имам си граници.

А вие бихте ли направили това-да гледате как мъжа ви опъва приятелката ви пред очите ви ?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Само да оставят бутилката с вино за мен, нямам нищо против. Но за сежаление (или радост!?) нито приятелките ми , нито мъжо,ще се съгласят.Ние с приятелките ми имаме един и същи вкус на питиета и различен за мъжете.

Случвало ли ви се е - да отидете на купон с един партньор и толкова да прекалите с алкохола, че да правите секс с друг?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
не-моите действия винаги са ясни.Не е необходимо да съм пиян за да изчукам една жена.А с алкохола съм прекалявал само във къщи,никога на обществено място.Ако някой смята да направи такова нещо-защо изобщо тръгва с този партньор на купон.Никой не може да ме убеди ,че алкохола би виновен за това-вие сте го решили предварително.



Жена ми иска да обръсна космите по тялото си,но аз съм твърдо против.Съгласих се само отпред.
А вие-какво е вашето мнение-прав ли съм ?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
"Въпрос на вкус, казало котето и се облизало под опашката"- зависи на мен ми допадат лекото окосмяване при мъжете. По_ пълен, или по- слаб партньор- става въпрос за телосложение?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Жена ми беше манекенка,след две деца напълня-да спра ли да я обичам Дойчинова.


Чувствате ли се в окови в семейството си или сте волни птици ?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
Аз все още не съм срещнала господин Подходящ и не мога да кажа, но мои приятелки, които са омъжени, казват, че оковите са бая тежки, особено като се появят и една, две котвички.

Може ли да има истинско платонично приятелство между мъж и жена и, ако в един прекрасен момент се случи така, че се окажат в леглото, може ли това приятелство да продължи по същия начин, как мислите?

descriptionБез задръжки - Page 35 EmptyRe: Без задръжки

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply