BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share | .

поредица Only One

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
liusi
Маниак

Чете : fanGtasy ;)
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 601
Местожителство : The Fires of Hell

ПисанеЗаглавие: поредица Only One   Съб 19 Мар - 18:34

Търсете от 2 април САМО ЕДНА НОЩ
от Симона Арнщед - кралицата на шведските
любовни романи.
книга първа

--------------Анотация---------------

Като жена, родена в заможно семейство, от Наталия де ла Грип се очаква да се интересува най-вече от мода и интериорен дизайн. Но тя иска да следва своя собствен път и работи усърдно, за да постигне целта си - да накара баща си да й отреди място в борда на директорите на семейната компания.

Дейвид Хамър често е наричан ''лошото момче на финансовия свят''. Въпреки своя обикновен произход той е успял да се превърне в един от най-богатите рискови инвеститори в Швеция. Заради събития от миналото обаче той се стреми да отмъсти на семейсто Де ла Грип. Дали ще успее да се добере до тях, чрез дъщеря им Наталия?

Върнете се в началото Go down
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Зодия : Leo
Брой мнения : 21927

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Вто 22 Мар - 11:36

Доверието е най-ценният актив на света…

В убийствения свят на шведския банков елит никой не знае това по-добре от корпоративния вълк Дейвид Хамар. Безскрупулен. Жесток. Неудържим. Той е на път да постигне най-голямата си цел – „Инвестум“. След години планиране всички играчи са заели местата си и Дейвид има нужда само от един коз – от един-единствен член на аристократичната банкова фамилия Де ла Грип. Наталия.

Елегантна, брилянтна, обречена да успее в един напълно мъжки свят, Наталия не може да отклони неочакваната покана за обяд на Дейвид. Всички знаят, че той е богат, опасен и безсъвестен. Това, което младата жена не очаква да открие обаче, е, че той е също така дълбоко наранен.

Привличането между двамата е немислимо, но дългите шведски нощи таят афера, която е на път да извади наяве дълбоко пазени тайни, да промени завинаги едно семейство и да накара Дейвид и Наталия да се изправят пред страховете и желанията си.

Брой мнения : 2456

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Вто 22 Мар - 13:01

Харесва ми анотацията на книгата,но защо напоследък пускат само поредици Особено пък към Егмонт съм много недоверчива.Така и не им простих ,че не довършиха поредицата на Джей Лин
bee123
Редовен

Брой мнения : 52

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Пон 4 Апр - 17:53

Това от фейсбук страницата на ЕГМОНТ
Представяме ви специалния плейлист с музика, вдъхновена от САМО ЕДНА НОЩ на Симона Арнщед. И поднасяме искрените си извинения, че поради независещи от нас причини издаването на романа леко ще се забави. Очаквайте от 23 април.
iveto81
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Пон 4 Апр - 18:15

Пфууу и аз преди малко го видях във фейса това. Много се ядосах. Вярно че се случва, ама такова представяне направиха на книгата и за трети път сменят датата. Пък за по нетърпеливите  е направо убийствено това разиграване с дати

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Пон 4 Апр - 18:23

@iveto81 написа:
Пфууу и аз преди малко го видях във фейса това. Много се ядосах. Вярно че се случва, ама такова представяне направиха на книгата и за трети път сменят датата. Пък за по нетърпеливите  е направо убийствено това разиграване с дати

Напълно съм съгласна с теб. Дебна всеки ден в хеликон, дали не са я пуснали да изтичам да си я взема и сега като го проочетох направо....нямам думи.
iveto81
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Пон 4 Апр - 18:37

Направих си предварителна поръчка с още други книги преди три седмици защото уж "Само тази нощ" щеше да излиза на 2 април. Заради нея поръчката ми е на изчакване и не мога да си получа другите книги |-( . Има да вземат обаче, да ми изпращат другите книги, тази ще е в следващата ми поръчка.
Яд ме е много, с такова нетърпение я чаках тази книга

Чете : По всяко време
Брой мнения : 2584

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Пон 4 Апр - 21:13

Те, Егмонт нещо взеха да се дънят с пускането на книгите.
Тази година започнаха забавянето с "Под този мъж", сега да видим третата книга през май дали ще излезе навреме.
Да им няма вяра човек....

ves
VIP

Брой мнения : 17548

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Пон 4 Апр - 21:31

Лично мен датите не са ми правили впечатление,дори често съм питала Ивето във фейса коя книга на коя дата излиза. Но това три пъти са си смениш датата на излизане е несериозно отношение към читателя,още повече след тази презентация на книгата. Като не могат да си спазват датите,да не ги обявяват,да пишат само месец и това е. Наистина взеха да се дънят,а бяха едно от най-сериозните издателства.

Чете : Fan Fiction
Брой мнения : 526

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Вто 5 Апр - 20:22

Мислите си, че това е забавяне? Не е приятно, но поне има дата. Да не ви казвам колко пъти лъгаха за "Уинтър" - 4-та книга от Лунните хроники, че ще обяват дата на издаване. То беше средата на януари, после беше края на януари, после беше началото на февруари, а сега вече дори не отговарят на запитванията във фейсбук. Страхотна маркетингова стратегия!

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Съб 9 Апр - 10:13

@Radost_09 написа:
Те, Егмонт нещо взеха да се дънят с пускането на книгите.
Тази година започнаха забавянето с "Под този мъж", сега да видим третата книга през май дали ще излезе навреме.
Да им няма вяра човек....

Дано да излезе на време защото преди нея имат още четири книги по план, които да издадат.

Лично аз предпочитам да не зная дата, така поне нямам очаквания и когато и да си излезе съм приятно изненадана. Ама така първо да обявят дата 2 април, после 5 април, после 9 април и накрая 23 април, ами направо си е подигравка с читателя.

Чете : Винаги щом намери време !
Зодия : Cancer
Брой мнения : 10147

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Съб 9 Апр - 10:16

Нищо ново мене ако питаш, това им стана навик май...
ves
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Съб 9 Апр - 11:09

@iveto81 написа:

Дано да излезе на време защото преди нея имат още четири книги по план, които да издадат.

Една от тези книги беше на Мая Банкс. Бях толкова щастлива,че ще мога да прочета нещо от тази авторка,защото четох,че пишела много добре,дори им писах благодарствено писмо на Егмонт. А те сега са обявили,че на нейно място ще излезе една друга: Херцогинята куртизантка на Джоана Шуп. Обявената дата е 16.04. но аз на това не разчитам. Остава само да се надявам през другата половина на годината да има нещо от Мая Банкс. Като цяло в последно време издателствата много ме разочароват с фалшиви обещания и несериозно отношение към читателя.

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Сря 20 Апр - 17:36

Книгата е вече при нас - корицата е прелестна, а съдържанието ще ви остави без дъх... САМО ЕДНА НОЩ ще е в книжарниците от 23 април
iveto81
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Пон 25 Апр - 22:08

Хареса ми, въпреки че за мен представянето и беше малко преувеличено. Имаше доста моменти, които те карат да се замислиш.

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Вто 26 Апр - 10:17

Благодаря ти, надявам се и на мен да ми хареса. Ще си я взема.
Hades
PRO

Зодия : Libra
Брой мнения : 1865
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Само една нощ    Вто 31 Май - 1:02

Сега си лягам-който я иска да ми пише съобщение ,а не в тази тема-забравям да проверя-затова.Лека вечер.

Доверието е най-ценният актив на света…

В убийствения свят на шведския банков елит никой не знае това по-добре от корпоративния вълк Дейвид Хамар. Безскрупулен. Жесток. Неудържим. Той е на път да постигне най-голямата си цел – „Инвестум“. След години планиране всички играчи са заели местата си и Дейвид има нужда само от един коз – от един-единствен член на аристократичната банкова фамилия Де ла Грип. Наталия.

Елегантна, брилянтна, обречена да успее в един напълно мъжки свят, Наталия не може да отклони неочакваната покана за обяд на Дейвид. Всички знаят, че той е богат, опасен и безсъвестен. Това, което младата жена не очаква да открие обаче, е, че той е също така дълбоко наранен.
Привличането между двамата е немислимо, но дългите шведски нощи таят афера, която е на път да извади наяве дълбоко пазени тайни, да промени завинаги едно семейство и да накара Дейвид и Наталия да се изправят пред страховете и желанията си.

По надолу е друга книга-Радослав Гизгинджиев---Рай-1 и 2 книга

[img][/img]

Последната промяна е направена от Hades на Вто 31 Май - 2:01; мнението е било променяно общо 3 пъти
fata_morgana
Преводач

Чете : Всичко, което си заслужава четенето.
Брой мнения : 1198
Местожителство : Somewhere over the rainbow ;-)

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Вто 31 Май - 1:10

За тази книга вече има анотация и даже дискусия ето тук:

http://bgworld.forumotion.com/t8795-topic

;)

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg
Hades
PRO

Зодия : Libra
Брой мнения : 1865
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Вто 31 Май - 1:20

Благодаря,но не видях да я предлагат за прочит ,а само,като реклама или може би греша-не зная.
Zaharka
Шефче

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5407
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Вто 31 Май - 9:24

Темата е делена, сливана, местена и прочие от администратора. Моля, гледайте къде какво публикувате.

Преводач

Чете : Всичко, което си заслужава четенето.
Брой мнения : 1198
Местожителство : Somewhere over the rainbow ;-)

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Вто 31 Май - 9:34

@Hades написа:
Благодаря,но не видях да я предлагат за прочит ,а само,като реклама или може би греша-не зная.

Ами, не мисля, че е удачно да се предлага за свободно сваляне книга, която е излязла на пазара преди по-малко от два месеца!

Точно поради такива "благотворителни" акции се стига до изказвания като: Това скапано издателство пак ми спря поредицата!

ПП: Извинявай, Захарка.

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg
tanitodim
Читател

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Сря 22 Юни - 18:35

Хареса ми, но някак очаквах повече
ves
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Вто 18 Окт - 18:11

Очаквайте от 29.10.2016 г.

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Пон 24 Окт - 17:54

Само една тайна

Една история за гордост, гореща страст и тайни, каквито всеки от нас носи дълбоко в себе си…

Изабел Сьоренсен вярва, че е виждала всичко като полеви лекар… Докато не се изправя пред неочаквана катастрофа – неправителствената й организация „Медпакс“ е загубила основния си дарител, а по всичко личи, че самата тя е предизвикала надвисналия банкрут, отхвърляйки най-младия наследник на богата шведска фамилия, Александър де ла Грип.

Александър е известен с две неща – с арогантното си поведение и с имиджа си на плейбой. Когато среща красивата и студена Изабел, той решава да я направи своето следващо завоевание на всяка цена. Но хората невинаги са такива, каквито изглеждат на пръв поглед, и двамата бързо се оказват принудени да преосмислят всичко, което са си въобразявали, че знаят един за друг... Възможно ли е между тях да се заражда истинска любов?

Откъс от книгата: http://static.egmontbulgaria.com/92-downloads/samoednataina-otkas.pdf

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   Съб 12 Ное - 1:07

Прочетох ""Само една нощ и много ме впечатли и ще прочета и тази
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: поредица Only One   

поредица Only One

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next