BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Стъкленият трон ( поредица )

power_settings_newLogin to reply
+11
repichka
галина янева
mi666i
ves
stefani70
beni1979
viki12
zuzi
десистанева
Verji
iveto81
15 posters

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyСтъкленият трон ( поредица )

more_horiz
First topic message reminder :

Стъкленият трон ( поредица ) - Page 2 9789542711667

Селена Сардотиен е измъкната от затвора на Ендовер, за да се озове в плен на разкоша на кралския дворец. Принц Дориан предлага да й върне свободата, но при едно условие. Тя трябва да спечели състезанието за нов кралски убиец, а нейни опоненти ще са най-жестоките мъже в кралството.

Всекидневието на Селена се изпълва с изтощителни тренировки за големия турнир и с отегчителни до смърт дворцови порядки. Нещата стават малко по-интересни, когато принцът започва да проявява интерес към нея... но грубият капитан на стражата Каол е този, който я разбира най-добре.

Когато участниците в турнира започват да измират един след друг, Селена осъзнава, че битката е не само за първото място в надпреварата, но и за живота й.
Възраст:13+
Стр.408


Последната промяна е направена от iveto81 на Чет 17 Мар - 15:59; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Стъкленият трон ( поредица ) - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyRe: Стъкленият трон ( поредица )

more_horiz
Благодаря за информацията!

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyRe: Стъкленият трон ( поредица )

more_horiz
Знаете ли ,дали скоро ще има превод на третата книга от поредицата "Полунощ" на Синтия Идън?
Сетих се и за още две авторки -Тина Фолсъм и С.Е.Смит чели ли сте нещо от тях?
С.Е.Смит е писала някаква поредица за "Господарите на Касис" или " Лордовете на Касис" не съм сигурна кое е точното название ,а другата авторка пише за нещо свързано с вампири.Ако някой има информация моля да ми отговори.

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyRe: Стъкленият трон ( поредица )

more_horiz
Третата книга от трилогията Полунощ на Синтия Идън - Полунощен повелител излезе през декември. Можеш да я поръчаш от сайта на издателството Еклиптик.

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyRe: Стъкленият трон ( поредица )

more_horiz
Знаете ли ,дали скоро ще има превод на третата книга от поредицата "Полунощ" на Синтия Идън?

Хич не си задала въпроса в правилната тема но ще ти кажа че отдавна по книжарниците има последна книга от трилогията казва се Полунощен Повелител така че малко си сверявай часовника и задавай въпроси където трябва тук сме на тема СТЪКЛЕНИЯ ТРОН от Сара Дж.Маас........... |-(

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyRe: Стъкленият трон ( поредица )

more_horiz
Значи не знам дали по гадно от това не можа ли да свърши тази книга ..... Стъкленият трон ( поредица ) - Page 2 3777512026
Направо ме разби тотално............. :headbang: :headbang: дано не се замотат със следващата и да е чак догодина пак....... Стъкленият трон ( поредица ) - Page 2 3777512026 Стъкленият трон ( поредица ) - Page 2 3777512026 Стъкленият трон ( поредица ) - Page 2 3777512026

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyНевероятна поредица!

more_horiz
iveto81 написа:
Стъкленият трон ( поредица ) - Page 2 9789542712176

Среднощна корона
книга 2 от поредицата

След тежки препятствия Селена Сардотиен печели конкурса за нова убийца на кралството. Но тя далеч не е лоялна към короната - Селена крие тайни дори и от най-близките си довереници.

Докато се преструва, че работи за принца, й предстои да бъде подложена на още страховити изпитания. Особено когато новата й задача би могла да застраши всичко, за което я е грижа. А на хоризонта се задават много по-опасни врагове - такива, които заплашват да унищожат целия й свят, и които със сигурност ще принудят Селена да направи избор.

Въпросът е на кого би могла да бъде лоялна една наемна убийца и за какво най-много би искала да се бори тя?

Възраст:13+
Стр.416

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyRe: Стъкленият трон ( поредица )

more_horiz
Книги те са страхотни, историята е много завладяваща!

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyRe: Стъкленият трон ( поредица )

more_horiz
Много добре написана книга! Героите ми харесаха, особено главната героиня (Селена Сардотиен)
Мога да кажа, че Селена е една от любимите ми герой като цяло.
Силно препоръчвам да я прочетете, много добра книга.
Стъкленият трон ( поредица ) - Page 2 1513021971

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyRe: Стъкленият трон ( поредица )

more_horiz
:bravo: :bravo: :bravo:

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyRe: Стъкленият трон ( поредица )

more_horiz
Първите две книги са доста по-слаби от следвощите части. Невероятна история, много много герои, със изключително много сюжетни връзки. За всеки по нещо. Селена/Елин ми стана малко дразнеща по едно време, но пък е разбираемо с нейните сили и отговорнсти. Хареса ми, че е парален свят с Дворовете и така се постига една задълбоченост на света на Маас.
Препоръчвам с две ръце!!

descriptionСтъкленият трон ( поредица ) - Page 2 EmptyRe: Стъкленият трон ( поредица )

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply