BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица "Мъри" - хронология

power_settings_newLogin to reply
+7
viki12
ves
gerganasto
iveto81
Zaharka
Ralna
ganinka
11 posters

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyПоредица "Мъри" - хронология

more_horiz
First topic message reminder :

Murrey Family е една от най-големите поредици, писани от Хана Хауъл. До момента книгите са 20, но авторката продължава да радва читателите и почитателите си с нови книги от поредицата.

Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 Murray_tree_bg

Последната промяна е направена от ganinka на Съб 7 Май - 12:03; мнението е било променяно общо 5 пъти

______________________________
Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Абе и аз хвърлих око на един на няколко от групата, но викам чакай все още да си мълча и да чакам кротко, а после ще пада борба със зъби и нокти....

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Моргана, хитрушка такава, ще изчакаш да мине мелето и после със свежи сили ша пребориш капналия победител и ша си прибереш наградата, а? Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 A2f0893c5416c142372b253c17a193a6 Умно, мноооого умно... Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 Thumbs-up

______________________________
Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
О няма да се откажем толкова лесно.Пък и Ralna вече ми пусна още една муха :2: .Така че сега освен за Сиги,ще дебна и за бате Юън. :1:

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Хахаха ето сега и за Юън конкуренция, ей момичета, 20 книги са все ще успеем малко по малко да си ги поделим, поне по един, ако не по два :1:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Може,може обаче изборът ще е труден. :headbang: Чак сега разбрах какво имаше предвид когато каза ,че не можеш да решиш в какъв ред да ги превеждаш.То и аз май много си харесах. 😉 Мдаа  страхотно оформление и страхотни примамки.А на бас ,че много рибки ще се хванат. Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 675148475

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Хайде да не съм чула и дума повече, че съм лоша заплювам си Артан и Лукас, а само за останалите ще водим битки. Може и да отстъпя зависи те как ще се представят :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely:

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
morgana666 написа:
Хайде да не съм чула и дума повече, че съм лоша заплювам си Артан и Лукас, а само за останалите ще водим битки. Може и да отстъпя зависи те как ще се представят :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely:

Лошичка а ? :1: Супер си Моргана,още по интересно ще стане. :whiping: 😉

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ами тук е пълно с изкушения, човешката природа е ненаситна, колкото повече имаме, повече искаме.... Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1513021971

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ха ама аз и Грегор искааам. Ама нали съм щедра и него ще ви го пусна на втора ръка

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ralna написа:
Ха ама аз и Грегор искааам. Ама нали съм щедра и него ще ви го пусна на втора ръка

Охооо лошичкото ми то сладко дразнителче. Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614  Първа, втора ти само ни ги дай насам. :1:

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Давам давам, ко да ви правя нали си ви обичам Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614 Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614 Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ralna написа:
Давам давам, ко да ви правя нали си ви обичам Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614 Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614 Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614

И ние си те обичкаме мноого. :lovely: :lovely:
Само да ти кажа ,че имам слабост по секси звучащите имена -Сигимор ,Юън а сега пусна въдичка и за Грегор.Божкее дори звучат така :2:.Да жените сме слаби същества с остри нокти.  👼

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ох не ми говори за секси имена. Наскоро четох резюмето на една книга, честно казано, не ме грабна, че да седна да я чета, ама само заради пича обмислях да се жертвам, защото се казваше Нокторно. Бахти якотото имееее Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 976781486 По готино и по-секси име не мисля, че има :crazy:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Не е зле,не е зле хубаво и тежко име наистина -Нокторно. Но си права ,че ако тръгнем да говорим за секси имена ще осъмнем. Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 675148475Слабости какво да кажа. Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1513021971

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Здравейте,
А някой може ли да ме насочи от къде мога да намеря английската версия, на поредицата, прочетох Макенрой и много ми се иска да прочета предисторията Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 909357165
Благодаря :poklon: :poklon: :poklon:

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Sluchaino написа:
Здравейте,
А някой може ли да ме насочи от къде мога да намеря английската версия, на поредицата, прочетох Макенрой и много ми се иска да прочета предисторията Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 909357165
Благодаря :poklon: :poklon: :poklon:


http://www.lazybox.me/browse/ebooks/?q=Hannah+Howell Ето тук има доста книги. Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 486223524

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ralna написа:
Sluchaino написа:
Здравейте,
А някой може ли да ме насочи от къде мога да намеря английската версия, на поредицата, прочетох Макенрой и много ми се иска да прочета предисторията Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 909357165
Благодаря :poklon: :poklon: :poklon:


http://www.lazybox.me/browse/ebooks/?q=Hannah+Howell Ето тук има доста книги. Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 486223524



:poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :lovely: :lovely: Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 976781486 Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 976781486

Благодаря Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 909357165))))

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Освен тези четири има ли други преведени от поредицата?Търсих и в читанка и в други сайтове но не намерих.

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Някой може ли да ми прати каквото има от авторката ще Ви бъда много благодарна
radka.stoyanova@mail.bg

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply