BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица "Мъри" - хронология

power_settings_newLogin to reply
+7
viki12
ves
gerganasto
iveto81
Zaharka
Ralna
ganinka
11 posters

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyПоредица "Мъри" - хронология

more_horiz
First topic message reminder :

Murrey Family е една от най-големите поредици, писани от Хана Хауъл. До момента книгите са 20, но авторката продължава да радва читателите и почитателите си с нови книги от поредицата.

Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 Murray_tree_bg

Последната промяна е направена от ganinka на Съб 7 Май - 12:03; мнението е било променяно общо 5 пъти

______________________________
Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Няма да ви оставяяяя, не се тревожи Ели, ще се разчекна ама рано или късно ще преведа всички. Авторката не ме улеснява, че тая година ще излиза още една книга, ама нищо, аз съм упорита.

П. П. Аз пък да изпортя, Гането кара влака на Фиона, тъй че тя ще каже бавно ли ще кара и ще натисне газта 👅

П.П. 2 Ивееее току що светна в червено, честит ти ВИП :bravo:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ганеее надявам се, че влака е Чайката, а не пътнически Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1089017131 Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614

Ине хаха в първия момент като прочетох викам как съм светнала и защо хахах, ама мерси Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614  човек когато си прекарва приятно не се усеща как се трупат

______________________________
Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ralna написа:
Та начи, даваме Конър и Дърмот, барабар със Съмърлд на Зах


Ей тва вече беше приказка! Кака е щастлива вече. Аз за един се надявах, ама като сте толкова прекрасни да ги прежалите, обирам каймака. Пък по Конърчо що лиги точих...   Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1513021971

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Хахаха туй щото не познаваш бате Юън, а аз за него си трая лекинкоооо и се правя на разсеяна, докато не сте го научили и него къв е убавец :whistle:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Браво !И аз точно днес да не мога да вляза навреме. :headbang:
Та такаа Сиги си го чакам нали знаеш? :1:Като наследство ще си го търся. Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 675148475Ама и другите да си ги изгризкаш от екрана!Страхотни са !Благодаря! :poklon:

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Абе и аз хвърлих око на един на няколко от групата, но викам чакай все още да си мълча и да чакам кротко, а после ще пада борба със зъби и нокти....

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Моргана, хитрушка такава, ще изчакаш да мине мелето и после със свежи сили ша пребориш капналия победител и ша си прибереш наградата, а? Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 A2f0893c5416c142372b253c17a193a6 Умно, мноооого умно... Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 Thumbs-up

______________________________
Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
О няма да се откажем толкова лесно.Пък и Ralna вече ми пусна още една муха :2: .Така че сега освен за Сиги,ще дебна и за бате Юън. :1:

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Хахаха ето сега и за Юън конкуренция, ей момичета, 20 книги са все ще успеем малко по малко да си ги поделим, поне по един, ако не по два :1:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Може,може обаче изборът ще е труден. :headbang: Чак сега разбрах какво имаше предвид когато каза ,че не можеш да решиш в какъв ред да ги превеждаш.То и аз май много си харесах. 😉 Мдаа  страхотно оформление и страхотни примамки.А на бас ,че много рибки ще се хванат. Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 675148475

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Хайде да не съм чула и дума повече, че съм лоша заплювам си Артан и Лукас, а само за останалите ще водим битки. Може и да отстъпя зависи те как ще се представят :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely:

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
morgana666 написа:
Хайде да не съм чула и дума повече, че съм лоша заплювам си Артан и Лукас, а само за останалите ще водим битки. Може и да отстъпя зависи те как ще се представят :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely:

Лошичка а ? :1: Супер си Моргана,още по интересно ще стане. :whiping: 😉

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ами тук е пълно с изкушения, човешката природа е ненаситна, колкото повече имаме, повече искаме.... Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1513021971

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ха ама аз и Грегор искааам. Ама нали съм щедра и него ще ви го пусна на втора ръка

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ralna написа:
Ха ама аз и Грегор искааам. Ама нали съм щедра и него ще ви го пусна на втора ръка

Охооо лошичкото ми то сладко дразнителче. Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614  Първа, втора ти само ни ги дай насам. :1:

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Давам давам, ко да ви правя нали си ви обичам Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614 Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614 Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ralna написа:
Давам давам, ко да ви правя нали си ви обичам Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614 Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614 Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1997570614

И ние си те обичкаме мноого. :lovely: :lovely:
Само да ти кажа ,че имам слабост по секси звучащите имена -Сигимор ,Юън а сега пусна въдичка и за Грегор.Божкее дори звучат така :2:.Да жените сме слаби същества с остри нокти.  👼

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Ох не ми говори за секси имена. Наскоро четох резюмето на една книга, честно казано, не ме грабна, че да седна да я чета, ама само заради пича обмислях да се жертвам, защото се казваше Нокторно. Бахти якотото имееее Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 976781486 По готино и по-секси име не мисля, че има :crazy:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Не е зле,не е зле хубаво и тежко име наистина -Нокторно. Но си права ,че ако тръгнем да говорим за секси имена ще осъмнем. Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 675148475Слабости какво да кажа. Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 1513021971

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
Здравейте,
А някой може ли да ме насочи от къде мога да намеря английската версия, на поредицата, прочетох Макенрой и много ми се иска да прочета предисторията Поредица "Мъри" - хронология - Page 2 909357165
Благодаря :poklon: :poklon: :poklon:

descriptionПоредица "Мъри" - хронология - Page 2 EmptyRe: Поредица "Мъри" - хронология

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply