BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСпиндъл Коув (поредица) EmptyСпиндъл Коув (поредица)

more_horiz
Спиндъл Коув (поредица) 12669468_1310699218957084_1696620731984932504_n



Очаквайте на 23 февруари:
"Сладко поражение" от Теса Деър.


КНИГАТА Е ОТЛИЧЕНА С НАГРАДАТА „РИТА“ В КАТЕГОРИЯ „НАЙ-ДОБЪР ИСТОРИЧЕСКИ ЛЮБОВЕН РОМАН“ ЗА 2012 ГОДИНА

Добре дошли в Спиндъл Коув, любима дестинация за определен тип благородни млади дами – онези, които се бунтуват срещу условностите на своето време и се занимават с дейности като медицина, геология и артилерийска стрелба. Мястото е рай за всички, които го населяват.

Полковник Виктор Брамуел, новият граф Райклиф, знае, че мястото му не е там. Според него в Спиндъл Коув няма нищо друго освен стари моми и... овце. Само че не му остава друг избор, тъй като има заповед да събере запасен отряд в селището. Задачата е проста, но се усложнява от присъствието на смелата и очарователна лейди Сузана Финч, която е решена с цената на всичко да спаси малкото си утопично общество от нахлуването на импровизираната армия на полковник Брамуел.

Полето е готово за епична битка… Но кой може да бъде обявен за победител, ако и двамата имат толкова много за губене?

„Жизнерадостна и оригинална, тази приятна и забавна битка на половете повежда читателите в едно невероятно приключение.“ - ЛайбрърИ Джърнъл

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСпиндъл Коув (поредица) EmptyRe: Спиндъл Коув (поредица)

more_horiz
Уникална корица, хвалена авторка... Бях се зарекла да не купувам повече поредици на ИБИС, ама за тази ще да направя изключение. Спиндъл Коув (поредица) 976781486

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСпиндъл Коув (поредица) EmptyRe: Спиндъл Коув (поредица)

more_horiz
Уауу и на мен корицата ми хареса много. Поне на Ибис трябва да им признаем, че кориците им са уникални. Определено и тази книга ще "уважа" Спиндъл Коув (поредица) 2115147716

______________________________
Спиндъл Коув (поредица) Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСпиндъл Коув (поредица) EmptyRe: Спиндъл Коув (поредица)

more_horiz
Абе те са им хубави кориците, ама са безобразно несериозни като издателство. От 5 книги поредица колко ли ще издадат накрая!? Пак добре, че започват с първата книга, че иначе съвсем ми бъркат в...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСпиндъл Коув (поредица) EmptyRe: Спиндъл Коув (поредица)

more_horiz
Брей мацката е трепач, ще си я прибавя в колекцията, обаче щом е поредица не знам колко ще се наложи да чакаме с това бавно темпо на Ибис, просто май ще годенясаме минимум до следващата и не знам защо не си довършат започнатите поредици преди да стартират нов проект нямам думи просто.... :headbang:

descriptionСпиндъл Коув (поредица) EmptyRe: Спиндъл Коув (поредица)

more_horiz
Щото са смотани? Мен това си ми е затвърденото мнение за тях и никой вече не може да го промени. Затова и се бях зарекла повече техни поредици да не започвам. И реално последните им проекти не съм и поглеждала даже. Но тук май ще правя изключение. Определено против волята си, но книжният червей в мен е по-силен.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСпиндъл Коув (поредица) EmptyRe: Спиндъл Коув (поредица)

more_horiz
То малко темата май се обърна в "Да оплюем Ибис" ама и аз споделям мнението на Захарчето. Така като си погледна библиотеката откъм книгите на Ибис, които имам /а те са всички откъм любовния и фентъзи жанр/ освен "Чикаго Старс", всички други са наполовина, което е дразнещо. Имам чувството, че пускат нарочно по 1-2 до 3 книги от поредица, за да зарибят читателя и после да вървим по дяволите. Ама такива като мен, които не знаят английски, ще преглъщаме и ще се молим дано, все някога .....

______________________________
Спиндъл Коув (поредица) Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСпиндъл Коув (поредица) EmptyRe: Спиндъл Коув (поредица)

more_horiz
Но тук май ще правя изключение. Определено против волята си, но книжният червей в мен е по-силен.

И аз така и все се заричам да ги пренебрегвам ама не се сдържам просто.
Така съм им се заканила понеже пренебрегват феновете във фейсбук на зададените им въпроси, всяка година ,когато има панаир на книгата искам да ги посетя лично на щанда им и да си поговорим хубавичко, да видим аджеба какво ще ме излъжат, ама пусто все някаква черна котка така да се каже ми пресича път и не мога да отскоча до София ,за което може само да са благодарни, защото не знаят с какво цунами от моя милост ще се сблъскат завалийките... :strelbaa:

descriptionСпиндъл Коув (поредица) EmptyRe: Спиндъл Коув (поредица)

more_horiz
Корицата много ми харесва,много е свежа и задължително ще си я купя,защото обожавам исторически романи,още повече като автора ще е нов за мен :)
Иначе по темата за поредиците,аз съм ги питала за поредицата на Сара Маклейн и казаха,че ще я довършат.

______________________________
Спиндъл Коув (поредица) Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСпиндъл Коув (поредица) EmptyRe: Спиндъл Коув (поредица)

more_horiz
Уауууууу! Откога чакам тоз сладурски роман на БГ!!! Най-, най-, наааай- любимия ми от Теса Деър! Спиндъл Коув (поредица) D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Забавен до безобразие, леко-чалнати ексцентрични главни герои, а супер хапливите и пиперливи пререкания между тях, те карат да потропваш весело с копитца от диво наслаждение!!! Спиндъл Коув (поредица) C4993e31cf749afb121e1f1728c48255 Уф, дано да продължат и с другите романи от поредичката!

descriptionСпиндъл Коув (поредица) EmptyRe: Спиндъл Коув (поредица)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply