BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description"Ще те открия някой ден" Empty"Ще те открия някой ден"

more_horiz
За почитателите на Лайза Клейпас, Издателство Ергон преиздава книгата "Ще те открия някой ден"
"Ще те открия някой ден" 12669513_1099453176752544_4255170261376186105_n
Джулия Уентуърд е красива, желана, известна — на върха на славата. Цветът на висшето общество е в краката й. Но… нищо от онова, което тя истински желае, не й принадлежи.
Под фалшива самоличност Джулия крие опустошителна тайна: наранено сърце и мистериозен съпруг, когото тя не познава и не дръзва дори да спомене, и от когото отчаяно иска да се отърве…
В момент, когато младата жена е уверена, че най-после държи в ръце юздите на своята съдба, неочаквана среща я изправя лице в лице с миналото, от което бяга. Една красива брошка от скъпоценни камъни, подарена й от изискан джентълмен, предизвиква драматични разкрития, които преобръщат целия й живот. Но я среща и с мъжа, който завладява все повече нейните страхове… за да победи и яростните съперници, и нейното храбро, независимо сърце.

Нова среща с една позабравена история - идеалното забавно четиво по случай деня на влюбените, което търси своите нови почитатели

______________________________
"Ще те открия някой ден" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Ще те открия някой ден" EmptyRe: "Ще те открия някой ден"

more_horiz
Ох абе много ми е познато, дали случайно не е издавана вече или да има фен превод?

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Ще те открия някой ден" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Ще те открия някой ден" EmptyRe: "Ще те открия някой ден"

more_horiz
Издавана е Ине, от издателство Коала преди години. Ергон я преиздават.

______________________________
"Ще те открия някой ден" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Ще те открия някой ден" EmptyRe: "Ще те открия някой ден"

more_horiz
Пууу знаех си, начи я имам. Виж за една бройка да се прецакам, че я бутнах в списъка за купуване.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Ще те открия някой ден" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Ще те открия някой ден" EmptyRe: "Ще те открия някой ден"

more_horiz
Не знам дали се сещаш, че има още една книга "Диви нощи"- поредица са. Най- вероятно и нея ще преиздадат.

______________________________
"Ще те открия някой ден" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Ще те открия някой ден" EmptyRe: "Ще те открия някой ден"

more_horiz
И нея имам. За ония с игралния дом, нали? Аз на Лайза не съм й върла фенка, заради "Захарчето" (Много ми е омразна тая книга нинам що), ама сезоните ми върнаха вярата в нея.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Ще те открия някой ден" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Ще те открия някой ден" EmptyRe: "Ще те открия някой ден"

more_horiz
За игралния клуб е "Мечтая за теб", тази "Диви нощи" е от поредицата Capitol Theatre. Главния от Диви нощи е собственик на театъра и май беше и актьор / не си спомням добре  / . Та тази Джулия играе в този театър.
Аз след поредицата за Фрайдей съм адски разочарована от Лайза Клейпас. Относно "Захарче" самата история на Гейдж и Либърти не беше лоша, но то много предистория много нещо. Имах чувството, че 300 стр пролог четох и после на 10 стр им нахвърля историята.

______________________________
"Ще те открия някой ден" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Ще те открия някой ден" EmptyRe: "Ще те открия някой ден"

more_horiz
"3ахарче" и според мен е слаба книга, но аз съм фенка на Лайза и следвашите две от тази и поредица са ми от любимите. Макар, че не е най-лошата книга, която съм чела. Малко повечко е задълбала в историята на Либърти, ама със следващите две книги се реваншира. Поне по мое мнение. Новичката й поредица все още не успях да започна, но ми е в списъка за покупки.
А тази поредица, наскоро я прочетох. Радвам се, че я преиздадоха и точно навреме го направиха, че тъкмо бях почнала да издирвам книгите. Със сигурност щя си я купя макар, че повече харесвам "Диви нощи". Както са тръгнали дано и нея я преиздадат.

description"Ще те открия някой ден" EmptyRe: "Ще те открия някой ден"

more_horiz
Аз захара така и не го дочетох, имам неприятните спомени, че главната се хвана с дъртофелник, някъф на главния, и такива много ме нервят, та яко я зафучих.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Ще те открия някой ден" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Ще те открия някой ден" EmptyRe: "Ще те открия някой ден"

more_horiz
На мен "Захарче" много ми хареса,по-сериозна книга е и е напълно различно от това,което досега сме чели от авторката. Ине,тоя дъртофелник е баща на главния и през цялото време издържаше и Либърти и майка и. Взе я под крилото си,защото много обичаше майката. Единственото,което не ми хареса е,че историята между главните беше много притупана и кратка.
Тази "Ще те открия някой ден" ще я пропусна,защото имам старите издания и съм ги чела преди години,дори сега гледам,че точно тази я имам в 2 екземпляра  "Ще те открия някой ден" 2115147716

______________________________
"Ще те открия някой ден" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

description"Ще те открия някой ден" EmptyRe: "Ще те открия някой ден"

more_horiz
Харесвам авторката. На руски намерих и историята на лорд Дрейк.

description"Ще те открия някой ден" EmptyRe: "Ще те открия някой ден"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply