BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionХрониките на Шанара EmptyХрониките на Шанара

more_horiz
Хрониките на Шанара Poster-Serie-MTV-The-Shannara-Chronicles

Режисьор: Брад Търнър
В ролите: Остин Бътлър, Попи Дрейтън, Ивана Бакеро, Ману Бенет, Арън Якубенко, Емилия Бърнс, Джон Рис-Дейвис, Маркъс Ванко, Брук Уилямс и др.
Жанр: Постапокалиптичен Приключенски Фентъзи
Година: 2016
Държава: САЩ
Времетраене: 42мин.

Резюме: Сюжетът на сериала се развива хиляди години след унищожението на нашата цивилизация. Елфската принцеса Амбърл, получовек-полуелфът Уил и младото момиче Еритрея, се оказват пазители на древно дърво, от чието съществуване зависи оцеляването на света. Когато дървото започва да умира, армия от демони заплашва да унищожи Четирите земи и само тримата необичайни герои ще могат да я спрат.
Сериалът е създаден по книгите на Тери Брукс.

Източник: http://scifi.bg

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Хрониките на Шанара I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
За съжаление първи сезон приключи....

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
Честно казано, нарочно не го гледах. Отдавна имам книгите и обичам да си ги препрочитам.
Понякога филмите по книги ме дразнят, особено ако прескочат момент който съм си харесала.А като гледам в случая са омешали книгите в едно.Дано обаче е добър,защото книгите са много хубави.

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
Сериалът ме изкуши да потърся книгите на Тери Брукс за Шанара. Много са завладяващи. Чакам с нетърпение да приключа с поредицата... и след това е той наред. 😉

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
Аз изгледах сериала и много искам да намеря в електронен вариант,ако може поредицата.Има някакви в читанка,но не знам дали това е пълният списък на поредицата :)

______________________________
Хрониките на Шанара 332a25j

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
Сериалът е от поредицата Шанара "Камъните на елфите". Не съм сигурна дали в читанка има цялата поредица. За сега съм на третата книга...

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
mdd написа:
Сериалът е от поредицата Шанара "Камъните на елфите". Не съм сигурна дали в читанка има цялата поредица. За сега съм на третата книга...

Ти от къде си я четеш,ако не е тайна?

______________________________
Хрониките на Шанара 332a25j

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
Freya1985 написа:
mdd написа:
Сериалът е от поредицата Шанара "Камъните на елфите". Не съм сигурна дали в читанка има цялата поредица. За сега съм на третата книга...

Ти от къде си я четеш,ако не е тайна?

Никак даже. Свалих си ги от "читанка". Там са две поредици: Шанара и Наследниците на Шанара.
Реших да започна четенето от самото начало: "Първият крал на Шанара" и "Мечът на Шанара" - те са предистория на събитията в сериала. Не зная до колко режисьорът се е придържал към сюжета на книгата, защото съм в самото начало. Много скоро ще разбера 😉
Приятно четене.

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
В Читанка са всичките. Аз ги имам в книжен вариант, но отдавна съм ги купувала. Страшно интересни са. Ще ви харесат.

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
Благодаря,ви за отговорите :) Веднага ги свалям и ще ги започвам,защото и на мен ми се виждат интересни :)

______________________________
Хрониките на Шанара 332a25j

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
Искам да си купя книгите по филма, но не знам коя е първа, ще ми кажете ли


Писането на латиница е в разрез с правилата на форума.
Edit: Zaharka

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
Първите две са Мечът на Шанара 1 и 2 част, Камъните на елфите и накрая Молитвената песен. Не знам дали са преиздавани за да си ги купиш. Всички бяха по две части, има ги в Читанка, там са свъзани двете части в една но са всички, проверила съм. Приятно четене! Хрониките на Шанара 2115147716

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
viki12 написа:
Първите две са Мечът на Шанара 1 и 2 част, Камъните на елфите и накрая Молитвената песен. Не знам дали са преиздавани за да си ги купиш. Всички бяха по две части, има ги в Читанка, там са свъзани двете части в една но са всички, проверила съм. Приятно четене! Хрониките на Шанара 2115147716


Тоест са шест книги, но в Читанка са свързани и са три (две части в една книга)?

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
Да, така сигурно им е било удобно. А Първият крал на Шанара е предисторията на другите три, и тя е качена в Читанка.

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
хубава поредица

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
Кога ще дават 2. Сезон?

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
Много ме е ЯД, че така и не направиха 3ти сезон!
А, Остин Бътлър направи уникален Елвис...

______________________________
"Всеки ден трябва да слушаш поне една песен, да погледнеш една хубава картина и ако е възможно, да прочетеш едно мъдро изречение"
                                                     Гьоте

Победителят има много приятели, но приятелите на победения са истински.
                                                                                  Николо Макиавели


                                    Ако не искаш мира, на ти секира!
                                                                                                Кан Крум


Хрониките на Шанара P_d_10 Хрониките на Шанара A_k_e_10

descriptionХрониките на Шанара EmptyRe: Хрониките на Шанара

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply