BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Перфектна химия"

power_settings_newLogin to reply
+21
janeta29
rosito0
steladesi
Dosadnata
meri
Orgideq
Violeta__1990
KpuCuHkaTa88
an_dji
did4eto98
МегиАН
DoTo
sisi nik
k.gergeva
aneliq_lori
Alliana
ИваКачова
ves
Zaharka
biliana_911
iveto81
25 posters

description"Перфектна химия" - Page 2 Empty"Перфектна химия"

more_horiz
First topic message reminder :

"Перфектна химия" - Page 2 11215717_1261618247198515_6917733361812947694_n
Очаквайте на 15 декември "Перфектна химия" от Симон Елкелес.

Съвременна история за невъзможната любов.

В гимназията Феърфийлд, в предградията на Чикаго, всички знаят, че общуването между съученици от южната и северната част на града може да бъде взривоопасно.

Бритни Елис живее в северната. Тя е богата и красива, златното момиче на училището. С една дума - има перфектен живот. Или поне умело успява да накара всички около нея да вярват в това. Но зад безупречната репутация на Бритни се крият сложни семейни отношения...

Алехандро Фуентес, живее в южната - бедняшката част на града. Той е корав и груб, известен сред съучениците си като лошото момче, член на опасната банда „Кървавите латиноси“, от която можеш да се откачиш единствено с цената на живота си. Затова никой не е наясно с най-голямата му тайна – желанието му да излезе от бандата и да постъпи в колеж.

Когато през последната година от гимназията Бритни и Алекс са принудени да си партнират в часовете по химия, те изобщо не са очаровани. А арогантността на Алекс му изиграва лоша шега, когато се хваща на бас с един от приятелите си, че ще успее да свали Бритни. И когато между двамата започват да прескачат искри, никой не предполага, че това, което е започнало като невинна игра, съвсем скоро ще се превърне в сериозна опасност, когато бандата се почувства застрашена...

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
"Перфектна химия" - Page 2 Chain-reaction_hrm


Луис Фуентес е добро момче, умно и забавно, а голямата му мечта е да стане астронавт. Той винаги е бил предпазван от безмилостния гангстерски свят, който едва не е разрушил живота на двамата му по-големи братя. Ала това не го е спирало да поема рискове – Луис неспирно търси следващото предизвикателство.

Ники Крус знае, че всички момчета лъжат, за да получат това, което искат. В живота си тя следва две прости правила: 1) Не вярвай на момче, което казва „обичам те“; 2) Никога не се забърквай с момче, което живее в южната част на Феърфийлд. Родителите й са мексикански преселници, но като дъщеря на лекар, тя се чувства много по-близка със съседите си от северната, привилегированата част на града, отколкото със съучениците си мексиканци, членове на бандата „Кървавите латиноси“.

Да накара Ники да даде шанс на момче от гетото, е най-голямото предизвикателство за Луис, докато не се оказва мишена на новия главатар на „Кървавите латиноси“, който му разкрива съдбовна тайна за семейството му. Оптимистичната визия на Луис за блестящото му бъдеще е разрушена и той започва да се пита доколко всичко, в което е вярвал, е истина и дали кръвта на „лошо момче“, която тече във вените му, не е предопределила съдбата му…

Достатъчно силни ли ще са чувствата на Луис, които изпитва към Ники, за да му попречат да стане част от един тъмен и жесток свят, където да живееш „на ръба“ е ежедневие?

На книжния пазар от 26.07.2016г

______________________________
"Перфектна химия" - Page 2 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Прочетох "Верижна реакция" - леле това е най-хубавата книга от поредицата,поне за мен "Перфектна химия" - Page 2 909357165 Явно авторката е оставила най-хубавото за накрая "Перфектна химия" - Page 2 909357165 Ники и Луис са невероятна двойка,толкова много чувства извират от тях,толкова много емоции има,просто всичко беше прекрасно "Перфектна химия" - Page 2 Luvlove Препоръчвам цялата поредица,страхотно попадение са. :lovely:

______________________________
"Перфектна химия" - Page 2 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Хареса ми цялата поредица.

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Хубава е първата книга, останалоте още не съм ги прочела

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Интересна е, но е много колежанска "Перфектна химия" - Page 2 909357165

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Приятна и разпускаща поредица "Перфектна химия" - Page 2 909357165

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Хубава книга. Имам и другите две,но още не съм ги прочела :-)

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Как се казват другите две книги?

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Правилата на привличането и Верижна реакция.

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Ще се радвам да се запознаем

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Аз също

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Обожавам, обожавам тази поредица. Братята Фуентес завинаги ще останат в сърцето ми.

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Интересна поредица "Перфектна химия" - Page 2 909357165

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Чела съм цялата поредица и е невероятна

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Страхотна е

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Колко книги са общо

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Цялата поредица е много интересна! Четох ги всичките три книги,но най-много ми хареса първата-историята на Бритни и Алекс.Те двамата са изключително смели и дръзки,вярват невероятно силно в мечтите си и затова ги и постигат!

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
Това е една от любимите ми поредици. Макар книгите да са доста тийн самите истории са много свежи , романтични и страстни. Първата ,разкриваща историята на Алекс и Бритни ми е любима "Перфектна химия" - Page 2 976781486

description"Перфектна химия" - Page 2 EmptyRe: "Перфектна химия"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply