BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Съдбовна целувка"

power_settings_newLogin to reply
+57
RujaGrigorova
smurf4o
tinito_m1
rebellious
mg79mg79mg79
АВА
kristinach
ViliBojkova
josi
mystysisi
Emma_Askot
Николова21
deni_sm
Simi_pulewa
angelova 25
greysy
Елена Абас
jen4eto_18
Svet85
Ivana
betina_atanasova1@abv.bg
nandyyy
anaplamenova
vladi85
liakusi
stefani70
eli142209
luba69
waternimph
dfghjk
mariva
svetleto_007
ganinka
bonbon4e
snejana_78
bobych
Амарилис
marchela_82
oira
reni78
gerganasto
vaniasv
vivi86
svetla
mimi1221
morgana666
amcocker
iveto81
shani88
natali_al
biliana_911
mi666i
kasiljs
tuleva
penka1234
TraYkovA
Ralna
61 posters

description"Съдбовна целувка" - Page 2 Empty"Съдбовна целувка"

more_horiz
First topic message reminder :

"Съдбовна целувка" - Page 2 Ccdc2162012bb2df

Елизабет Бойл
"Съдбовна целувка"

Когато прословутият развратник лорд Джак Тремонт целува Миранда Мабърли, смятайки я за своята любовница, никой не е и подозирал, че това ще разруши репутацията, годежа и бъдещето й. Но за Джак тази целувка е като никоя друга.

Години по-късно Миранда се крие далеч от Лондон, представяйки се за преподавателка в «Академията за млади дами на мис Емъри». Там тя си е изградила почтен живот, далеч от обществото и мъжа, който е съсипал живота й.
Когато разореният и унижен, макар и все още дяволски привлекателен Джак пристига, за да придружи до училището своята непокорна племенница, Миранда прави всичко по силите си да стои далеч от него, но успява единствено да попадне в обятията му... и да пробуди желание, което е всичко друго, но не и благоприлично.

Миранда иска да избяга от желанията на сърцето си, но намеренията й са осуетени от три нейни ученички-сватовници, които веднага са разпознали страстта между Миранда и Джак. Сега те няма да се спрат пред нищо, докато тяхната прекалено почтена учителка и развратният лорд не открият любовта, която е тяхна съдба.

Свалете Превода

Четете Онлайн

Мнението си за превода споделете в текущата тема


Последната промяна е направена от Ralna на Пон 2 Яну - 13:08; мнението е било променяно общо 4 пъти

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
И от мен едно голямо "Благодаря"!

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Ха, така... прибирам се преди малко от едно невероятно пътуване и у нас ме чака една "Съдбовна целувка"! Какво по-хубаво от това?! Веднага и се мятам! После ще коментирам прочетеното. "Съдбовна целувка" - Page 2 1997570614

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Уауууу, просто потресаваща новина!!!"Съдбовна целувка" - Page 2 4ca1c4e135069a25e550731e317faf49 Обожавана автора, обожаван роман!  И като една ненаситна ламя, дет всичко хубаво винаги й е малко - има ли шанс да се насладим на БГ и на третата благинка от поредицата - Love letters from a duke? Този роман е една от наааай-големите ми слабости, ужасно много го обичам, може би защото невероятно силно ми напомня "Мъжът на моите мечти" на Джоанка "Съдбовна целувка" - Page 2 C4993e31cf749afb121e1f1728c48255

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
И отново: Благодаря на екипа, добре е, че ви има :poklon:

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
С нетърпение очаквах тази книга, добра работа, момичета, поздравления! Искам само да ви обърна внимание на едно нещо - на няколко места в текста се обръщат към французина с „монсeньор“, което доста ме позамисли. Монсeньор (Monseigneur) е обръщение към френски прелат, член на кралското семейство или друг сановник (поправете ме, ако греша). И понеже никъде в книгата не срещнах подобен духовник или кралска особа, а само един френски разбойник, на който много повече приляга Monsieur (мосю), така както е написана думичката в оригинала,  може би това би трябвало да се поправи в превода.
Дам, преводите са като брашнен чувал, колкото и да го тръскаш, все пада нещо от него!
Хубаво е, че въпреки всички трудности, продължава да има такива ентусиасти като нас, които жертват свободното си време, за да има какво по различно от издаваните книги, да четем!

______________________________
"Съдбовна целувка" - Page 2 413

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Книгата много ми хареса - забавна, увлекателно написана и с шантави герои. Имаше страст, лека интрига, малко крими, доста забавни моменти... Към края сюжетът ми се стори леко попретупан, прекалено бързо се развиха финалните сцени, но въпреки това усещането е... задоволство от прочита на един хубав ИЛР. Благодаря за старанието на екипа и за отделеното време, целящо да ни достави поредната книжна радост!

P.S. Напомням ви, че продължавам да чакам Трей Хоторн! "Съдбовна целувка" - Page 2 486223524 "Съдбовна целувка" - Page 2 1997570614

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Благодаря и аз за чудесната книга. Да се надяваме, че преводачката ще се смили над нас и ще продължи с превода на останалите от поредицата. :lovely: :lovely: :lovely:

Трей ще се появи, няма къде да иде. "Съдбовна целувка" - Page 2 909357165 За съжаление лятото бях прекалено ангажирана и се наложи да го сложа на рафта за известно време, но работата по него е възобновена и ще й се види края. Междувременно ще ви държим ангажирани с други чудесни истории... 😉

______________________________
"Съдбовна целувка" - Page 2 I5ojk3

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
bobych написа:
Уауууу, просто потресаваща новина!!!"Съдбовна целувка" - Page 2 4ca1c4e135069a25e550731e317faf49 Обожавана автора, обожаван роман!  И като една ненаситна ламя, дет всичко хубаво винаги й е малко - има ли шанс да се насладим на БГ и на третата благинка от поредицата - Love letters from a duke? Този роман е една от наааай-големите ми слабости, ужасно много го обичам, може би защото невероятно силно ми напомня "Мъжът на моите мечти" на Джоанка "Съдбовна целувка" - Page 2 C4993e31cf749afb121e1f1728c48255


Бобиии нямаше ли си друга работа, ми трябваше да кажеш, че третата книга прилича на "Мъжът на моите мечти" на Джоана? А? Тя ми е една от любимите книги на авторката, сега отивам да се влача по корем и да моля Ети да я преведе :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Съдбовна целувка" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
ralna написа:
... сега отивам да се влача по корем и да моля Ети да я преведе :lovely:

Брой ме и мен... :2:

______________________________
"Съдбовна целувка" - Page 2 I5ojk3

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
ganinka написа:
ralna написа:
... сега отивам да се влача по корем и да моля Ети да я преведе :lovely:

Брой ме и мен... :2:


А така... :1:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Съдбовна целувка" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Охххх, Инеее, стискам де-що докопам палци да навиеш Ети да й се метне."Съдбовна целувка" - Page 2 Cdb3f84874e6e716fb235bfc74ea2d5c Невероятно, свежарски забавен и в същото време има толкова много трогателни моменти в романа, които те карат хем да подскачаш от див, зверски кеф, хем ти разтърсват болезнено душата от тревогите на главната!

Ине, прегази ли Хана Хауъл??? Ако знаеш с какво нетърпение чакам да я захапяяяяя, пък и другите от поредичката "Съдбовна целувка" - Page 2 C4993e31cf749afb121e1f1728c48255

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
bobych написа:
Охххх, Инеее, стискам де-що докопам палци да навиеш Ети да й се метне."Съдбовна целувка" - Page 2 Cdb3f84874e6e716fb235bfc74ea2d5c Невероятно, свежарски забавен и в същото време има толкова много трогателни моменти в романа, които те карат хем да подскачаш от див, зверски кеф, хем ти разтърсват болезнено душата от тревогите на главната!

Ине, прегази ли Хана Хауъл??? Ако знаеш с какво нетърпение чакам да я захапяяяяя, пък и другите от поредичката "Съдбовна целувка" - Page 2 C4993e31cf749afb121e1f1728c48255


Като валяк я прегазих, Боби, три пъти вече "Съдбовна целувка" - Page 2 1513021971 стана ми една от любимите авторки и с тая грамадна поредица, да се чуди човек коя първо да преведе. "Съдбовна целувка" - Page 2 1513021971

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Съдбовна целувка" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
"Съдбовна целувка" - Page 2 1997570614 "Съдбовна целувка" - Page 2 1997570614 "Съдбовна целувка" - Page 2 1997570614 "Съдбовна целувка" - Page 2 1997570614 "Съдбовна целувка" - Page 2 1997570614 "Съдбовна целувка" - Page 2 1997570614  Супер сте момичета и нямам търпение да я прочета!

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Благодаря много момичета, че продължавате да ни радвате с преводите си. Страхотна изненада за първия работен ден след отпуска.

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Разкошни сте!!! Благодаря, многооо!!! Не се и съмнявам, че певода ще е на ниво! Започвам я.



description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Ох, за два дни я прочетох и страшно много ми хареса. Искрено се надявам, че ще видим и останалите от поредицата, който след моето търсене в гр, се оказа, че са за Пипин, Тали и Херцогинята. Няма как да не кажа, че момичетата бяха невероятно забавни с техните интриги. Всяка бе уникална по свой си начин, а заедно бяха страхотно трио, което (без да давам спойлери) ме изненадаха с необикновенните таланти научени от техните учителки. Страхотни сте и още веднъж Благодаря, че ни позволихте да се докоснем до тази история. :lovely:

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Благодаря ви, момичета, че продължавате да ни радвате! Много се забавлявах, докато я четох :)

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Книжката е страхотна, превода много добър! Бих казала много по-професионално направен от преводите в някои издателства. С това неискам да обидя никого, просто споделям мнение.

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Страхотна е

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
Книгата е страхотна :) благодаря на екипа за страхотния превод :) . А да попитам дали можем да се надяваме скоро и на третата част от поредицата :)

description"Съдбовна целувка" - Page 2 EmptyRe: "Съдбовна целувка"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply