BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а

power_settings_newLogin to reply
+16
Ружа
krasi_tosheva
dianaa1962
natali_al
felimeli
Qni7a
Росица Манахилова
mi666i
stefani70
кума лиса
biliana_911
Ralna
Jill Dragomir
limpski
katherinemeow
Renesita
20 posters

description"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 Empty"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а

more_horiz
First topic message reminder :

"Петдесет нюанса по-тъмно" ще бъде излъчена пак през най-любовния месец от годината - февруари


"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 519x239

Втората част от "50 нюанса сиво" ще излезе по кината през 2017 г.

Очаква се "Петдесет нюанса по-тъмно" да се завърти по книгата на 10 февруари 2017 г., а последната част от трилогията "Петдесет нюанса освободени" ще бъде пусната на 9 февруари 2018 г, пише "Всеки ден".

Първият филм с участието на Джейми Дорнан и Дакота Джонсън събра 550 млн. долара в световния бокофис.

Режисьорът на първата част - Сам Тейлър Джонсън, напусна снимките заради спор с авторката Е.Л. Джеймс. Не е ясно обаче името на заместника му.

Източник: http://lifestyle.bg/

______________________________
"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

description"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 EmptyRe: "50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а

more_horiz
Филма не ми направи особено впечатление.Дано втората част е по-добра.Имах друга представа за актьорите от книгата.

description"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 EmptyRe: "50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а

more_horiz
Втората част е по-зле.

description"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 EmptyRe: "50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а

more_horiz
Значи си оставам само на книгата :whistle:

description"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 EmptyRe: "50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а

more_horiz
На мен ми хареса филма , но определено книгата ми остава фаворит.

______________________________
Cry a river,build a bridge ..get over it!!!

description"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 EmptyRe: "50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а

more_horiz
Факт е, че филма е бледото копие на книгата, но няма как да не признаем на екипа зад него, че се е справил доста добре с екранизирането.
Има доста пропуски, но нека не забравяме, че няма как да пресъздадат книгата по начина, по който всеки от нас си я е пресъздал в главата си.

description"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 EmptyRe: "50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а

more_horiz
Книгата ми е от любимите,но филма е ужасен.

description"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 EmptyRe: "50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а

more_horiz
Аз дадох шанс на филма и отидох да го гледам, уви тази жена е най-антисексуалната жена , която съм виждала някога "50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 909357165 Съжалявам. Трета част вероятно няма да я гледам !

description"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 EmptyRe: "50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а

more_horiz
Според мен не си подхождат главните герои.

description"50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а - Page 2 EmptyRe: "50 нюанса сиво" по кината отново през 2017-а

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply