BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга 13 - The Shadows

power_settings_newLogin to reply
+26
puhi1
stasvas
nmk_262
Амарилис
tsvetno
Krasirusabvbg
dani1982
biliana_911
кума лиса
capricorn6
gegi
kameliq70
jijerota
t.lisheva
beni1979
lovely33
vamida
mishinka97
Lux
snejana_78
iveto81
kremcheto
DarkPassion
viktoria.p
filther
Renesita
30 posters

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyКнига 13 - The Shadows

more_horiz
First topic message reminder :

The Shadows


Книга 13 - The Shadows  - Page 2 21849362

*** Публикувана на 31 Март, 2015

Двама братя свързани не само по една и съща кръвна линия се борят, за да променят тежка съдба в разтърсващата нова книга от поредицата Братсвото на черния кинжал от Дж. Р. Уорд.

Трез "Латимер" не съществува. И не само защото тази идентичност беше създадена само за да може една Сянка да живее в подножието на човешкия свят. Продаден от родителите си на Кралицата на S’Hsibe като дете, Трез напуска Територията и с години работи като сводник и наемник в Колдуел, Ню Йорк, като през цялото време избягва съдбата си на сексуален роб. Никога не е имал на кого да разчита... освен на брат си - Ай Ем.

Единствената цел на Ай Ем винаги е била да пази брат си от самоунищожение и той знае, че се е провалил. Докато Избранницата Серена не се появява в живота на Трез и той не започва да се променя... но вече е твърде късно. Обетът да се обвърже с дъщерята на Кралицата трябва да се изпълни и няма накъде да бяга, къде да се скрие или да преговаря.

На кръстопът между сърцето си и съдбата, която никога не е искал, Трез трябва да реши дали да изложи себе си и другите на риск или завинаги да остави жената, в която е влюбен. Но тогава немислима трагедия настъпва и променя всичко. Надвиснал над емоционална пропаст, Трез трябва да намери причина да продължи напред или да рискува да загуби себе си и душата си завинаги. А Ай Ем, в името на братската любов, трябва да направи голямата саможертва...

______________________________
Книга 13 - The Shadows  - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Рев сълзи и сополи пролях по тази книга ужас!
При мен се получи същото...а някой вече спомена за 14 - тя за кой ще е?

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
За Мери и Рейдж.
Аз Сенките смятам да си я купя, но да не я чета именно заради края. Но да си я имам в поредицата. И все имам надежда, че по нататък в поредицата Уорд може да реши да "съживи"  Селена.

______________________________
Книга 13 - The Shadows  - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Ммм...Мери и Рейдж...вече съм мноого нетърпелива :)

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Вие ми разбихте сърцето.... Аз съм към края на 13 книга и все таях надежда, че Селена ще оцелее. Нали Ви беше предсказал на Трез, че статуята ще танцува за него, по мое тълкувание Книга 13 - The Shadows  - Page 2 909357165, това трябваше да означава, че Селена ще се разкамени по чудо... Жалко, че не са издадени другите книги 14, 15, 16, 17, май и 18 има, че ще ми се пръсне сърцето за Селена и Трез, за Лейла и Кор..., Айсел Книга 13 - The Shadows  - Page 2 345477380 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 3382520118

______________________________
Jullss  Книга 13 - The Shadows  - Page 2 1997570614

Книга 13 - The Shadows  - Page 2 A1ivdg Книга 13 - The Shadows  - Page 2 2r39v8m

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
и на мен ми е любима тази поредица ако някой я иска книгата я имам само че е на BOOKVISER

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Ох, доста си поревах и аз на нея, но въпреки лошите очаквания много ми хареса. 3апочнах я с мъка, но още в началото разбрах, че ще ми хареса. И аз като beni се изкефих много, когато братството беше готово на война заради Трез. Много ми харесаха останалите сюжетни линии, само за Лейла малко ме подразни, ама то всички си я знаем нея. Книга 13 - The Shadows  - Page 2 1089017131
Въпреки тъжния край за Трез книжката ми беше страхотна. Чакам с нетърпение следващата за моя любимец. Книга 13 - The Shadows  - Page 2 1513021971

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Абе някой няма ли поглед към 14 и нататък книги, да ме успокои за Трез и Селена, евентуално, че аз още ги изживявам нещата от 13 книга..????? Нещичко, намек, надеждичка??? На всичко съм съгласна Книга 13 - The Shadows  - Page 2 909357165

______________________________
Jullss  Книга 13 - The Shadows  - Page 2 1997570614

Книга 13 - The Shadows  - Page 2 A1ivdg Книга 13 - The Shadows  - Page 2 2r39v8m

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
До колкото знам книгите са 16,но кой и кога ще ги преведе незная.Дано се наеме някой и то скоро.Има и една друга поредица,която е свързана с Братството-мисля че там книгите засега са 3,но също няма преведени

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Боже, дано някой да се наеме да ги преведе наистина... Книга 13 - The Shadows  - Page 2 3382520118 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 3382520118 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 3382520118  Аз съм влюбена в тези братя ... Книга 13 - The Shadows  - Page 2 976781486 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 976781486 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 976781486

______________________________
Jullss  Книга 13 - The Shadows  - Page 2 1997570614

Книга 13 - The Shadows  - Page 2 A1ivdg Книга 13 - The Shadows  - Page 2 2r39v8m

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Страхотна поредица.

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Вече излезе и тази новела,а ние още чакаме Звяра http://l.e.randomhousebooks.com/rts/go2.aspx?h=448434&tp=i-H43-Q53-AMp-OuLdK-1o-fkpY-1c-OuEsw-1d66sk&x=3D82BC42D5EB698DE0534FD66B0A4D3B

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Поредицата е "СТРАШНА".Огромно благодаря на преводачите.Продължавайте все така.....

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Не се ли очаква скоро следващата книга?

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
tsvetno написа:
Не се ли очаква скоро следващата книга?


Доколкото знам, "Ибис" наскоро пуснаха "Кървава целувка" - това е първа книга от новата поредицата на Дж. Уорд - "Наследството на черния кинжал".
За 14-та книга от "БЧК" ("Звяр") засега няма информация.
На англ. език на 04.04. излезе 15-та - "Избраният" (за Лейла и Кор), освен това преди няколко месеца се появи и втора книга от "Наследството..." - "Кървава клетва".
Нашето издателство обаче изостава с преводите.
Аз следя руските фен-преводи и на двете поредици и бих искала да кажа, че "Звяр" (за Рейдж и Мери) е СТРАХОТНА! Двамата никога не са били моята двойка-фаворит (любимци са ми Бела и Зейдист), но продължението на тяхната история е толкова емоционално и романтично, в духа на първите четири книги, че не може да те остави безразличен. Да, проблемите, пред които се изправят, са изкуствено създадени, но какво пък... важното е, че отново се срещаме с тях и отново има happy end, отчасти, благодарение на Ласитър.
Двете книги от новата поредица са 50/ 50 като заряд - героите са млади вампири, обучавани от Братството срещу лесърите. Има представители на Глимерата, има и съвсем обикновени вампири-бойци. Интересни са, но ми липсва дълбочина на характерите, напрежение, страст...
Действието в новата поредица се развива паралелно с действието в 14-та и 15-та книга от "БЧК".
Към момента не е ясно точно колко книги ще напише Уорд и от двете поредици, но авторката споделя в интервю, че вече има доста идеи за нови сюжетни нишки, както и заявки за неочаквани обрати.
Самото интервю си е един голям спойлер, тъй като Уорд издава кои ще бъдат героите в 16-та книга от "БЧК", какво предвижда да се случи с Трез, има препратка и към Фюри и Кормия...!

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Амарилис написа:
tsvetno написа:
Не се ли очаква скоро следващата книга?


Доколкото знам, "Ибис" наскоро пуснаха "Кървава целувка" - това е първа книга от новата поредицата на Дж. Уорд - "Наследството на черния кинжал".
За 14-та книга от "БЧК" ("Звяр") засега няма информация.
На англ. език на 04.04. излезе 15-та - "Избраният" (за Лейла и Кор), освен това преди няколко месеца се появи и втора книга от "Наследството..." - "Кървава клетва".
Нашето издателство обаче изостава с преводите.
Аз следя руските фен-преводи и на двете поредици и бих искала да кажа, че "Звяр" (за Рейдж и Мери) е СТРАХОТНА! Двамата никога не са били моята двойка-фаворит (любимци са ми Бела и Зейдист), но продължението на тяхната история е толкова емоционално и романтично, в духа на първите четири книги, че не може да те остави безразличен. Да, проблемите, пред които се изправят, са изкуствено създадени, но какво пък... важното е, че отново се срещаме с тях и отново има happy end, отчасти, благодарение на Ласитър.
Двете книги от новата поредица са 50/ 50 като заряд - героите са млади вампири, обучавани от Братството срещу лесърите. Има представители на Глимерата, има и съвсем обикновени вампири-бойци. Интересни са, но ми липсва дълбочина на характерите, напрежение, страст...
Действието в новата поредица се развива паралелно с действието в 14-та и 15-та книга от "БЧК".
Към момента не е ясно точно колко книги ще напише Уорд и от двете поредици, но авторката споделя в интервю, че вече има доста идеи за нови сюжетни нишки, както и заявки за неочаквани обрати.
Самото интервю си е един голям спойлер, тъй като Уорд издава кои ще бъдат героите в 16-та книга от "БЧК", какво предвижда да се случи с Трез, има препратка и към Фюри и Кормия...!


Издателство Ибис са назад с книгите, защото започнаха превода на БЧК през 2010 година, а по принцип поредицата е започната през 2005 година, пък и те самите си казаха, че Уорд е трудна за превод. А и книжките й не са от най - малките. Книга 13 - The Shadows  - Page 2 486223524
Може ли линк към това интервю, че ми стана интересно? Книга 13 - The Shadows  - Page 2 909357165 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 909357165

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
nmk_262 написа:
Амарилис написа:
tsvetno написа:
Не се ли очаква скоро следващата книга?


Доколкото знам, "Ибис" наскоро пуснаха "Кървава целувка" - това е първа книга от новата поредицата на Дж. Уорд - "Наследството на черния кинжал".
За 14-та книга от "БЧК" ("Звяр") засега няма информация.
На англ. език на 04.04. излезе 15-та - "Избраният" (за Лейла и Кор), освен това преди няколко месеца се появи и втора книга от "Наследството..." - "Кървава клетва".
Нашето издателство обаче изостава с преводите.
Аз следя руските фен-преводи и на двете поредици и бих искала да кажа, че "Звяр" (за Рейдж и Мери) е СТРАХОТНА! Двамата никога не са били моята двойка-фаворит (любимци са ми Бела и Зейдист), но продължението на тяхната история е толкова емоционално и романтично, в духа на първите четири книги, че не може да те остави безразличен. Да, проблемите, пред които се изправят, са изкуствено създадени, но какво пък... важното е, че отново се срещаме с тях и отново има happy end, отчасти, благодарение на Ласитър.
Двете книги от новата поредица са 50/ 50 като заряд - героите са млади вампири, обучавани от Братството срещу лесърите. Има представители на Глимерата, има и съвсем обикновени вампири-бойци. Интересни са, но ми липсва дълбочина на характерите, напрежение, страст...
Действието в новата поредица се развива паралелно с действието в 14-та и 15-та книга от "БЧК".
Към момента не е ясно точно колко книги ще напише Уорд и от двете поредици, но авторката споделя в интервю, че вече има доста идеи за нови сюжетни нишки, както и заявки за неочаквани обрати.
Самото интервю си е един голям спойлер, тъй като Уорд издава кои ще бъдат героите в 16-та книга от "БЧК", какво предвижда да се случи с Трез, има препратка и към Фюри и Кормия...!


Издателство Ибис са назад с книгите, защото започнаха превода на БЧК през 2010 година, а по принцип поредицата е започната през 2005 година, пък и те самите си казаха, че Уорд е трудна за превод. А и книжките й не са от най - малките. Книга 13 - The Shadows  - Page 2 486223524
Може ли линк към това интервю, че ми стана интересно? Книга 13 - The Shadows  - Page 2 909357165 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 909357165


Аз следя публикациите на една група във "ВКОНТАКТЕ". Мисля, че част от тях са публикувани на официалната facebook-страничка на авторката.
https://vk.com/topic-14757241_35220159 и https://vk.com/topic-14757241_35186301 - ето тук има доста инфо.

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Страхотна поредица !

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Аз съм малко разочарована от "Сенките". Очаквах да има повече за света и способностите на сенките, като такива.

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Поредицата е невероятна!Четох книгите по няколко пъти ееее аз обичам да препрочитам книги! Всеки път като чета за Трез и Селена плача а Ласитър ме кара да се смея до сълзи. Всяка книга е еди отелен свят и на мен лично много ми харесват!!!

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Страхотна книга!

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply