Демоника  Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Демоника

+3
mi666i
iveto81
Renesita
7 posters

Go down

Демоника  Empty Демоника

Писане by Renesita Пон 30 Мар - 16:20

Доколкото виждам правата са закупени, но все още няма издадена книга:


Безгранично удоволствие (Демоника # 1)


Демоника  Pleasure-Unbound

Място, където екстазът може да ви струва живота.


Тя е убиец на демони, жадуваща за удоволствия, но изпълнена със страх, че завинаги ще бъде лишена от тях. До момента, в който Тейла Манкузо не се оказва в болница, управлявана от демони, а главният лекар, Призрак, не заставя тялото й да гори от неудовлетворено желание. Само че, за да докаже преданността си към събратята си по оръжие, тя трябва да предаде лекаря, спасил живота й.

Двама влюбени ще се осмелят да рискуват всичко.


Призрак не може да устои на тази страстна и опасна жена, станала причина за изпълващите го и гняв и страст. Не само, че тя е отявлен враг, но може да се окаже и опасен ловец, избиваща неговия народ. Разкъсван между желанието да разбере истината и да намери своята наречена преди да e започнала ужасяващата трансформация, която ще го промени завинаги, Призрак ще се реши на немислимото – ще разреши на Тейла да завладее не само тялото,но и душата му…

Освободено желание (Демоника #2)


Демоника  Desire-Unchained

Удоволствието е най-силното им оръжие.


Руна Вагнер никога не е допускала, че ще се влюби в сексапилния непознат, който, оказва се, знае за най-съкровеното й желание. И когато тя се поддава на страстта, пламнала между тях и която умира, когато открива предателството му и намира себе си променена завинаги. Сега, твърдо решена да намери Шейд и да го накара да плати за предателството си, Руна го търси само за да открие, че той е пленник на своя най-заклет враг.

Демон-семинус с любовно проклятие, обричащо го на вечно мъчение, Шейд се надява, че повече няма да види Руна и да се поддаде на очарованието й. Но когато се събужда във влажната тъмница, прикован с верига заедно с разярената, мистериозно придобила сили Руна, разбира, че влиянието й върху него е по-опасно от всякога. Когато техният похитител прави магия, свързваща ги като двойка доживот, Шейд и Руна трябва да се борят за живота и за сърцата си, или трябва да се поддадат на злите планове на лудия похитител.


Освободена страст (Демоника # 3)


Демоника  Passion-Unleashed

Забранени изкушения…

Серена Кели е археолог, търсач на съкровища и… жена с тайна. На седем години тя получава от майка си особен и могъщ дар, който й позволява да остане млада и безсмъртна дотогава, докато остава девствена.

Фатално желание…

Фантом е демон-семинус с предсмъртно желание. Отровен от стар враг, той трябва да намери Серена и да я убеди да му даде доброволно единствената противоотрова във вселената – невинността си. И когато тя започва да се поддава и до спасението му остава една крачка, Фантом осъзнава ужасната истина – той се е влюбил в тази, чиито живот трябва да отнеме, за да спаси собствения си.

Оголен екстаз (Демоника #4)


Демоника  Ecstasy-Unveiled

Поробен демон…

Лор – демон-хибрид, е принуден да стане убиец на своя тъмен господар. Сега, за да заслужи свободата си и да спаси живота на сестра си, той трябва да извърши едно последно убийство. Той е силен и безмилостен и няма сила, която да му попречи да изпълни смъртоносната си мисия.

Съблазнен ангел…

Идес е земен ангел с дива страна, заклела се да защитава човека, когото Лор трябва да убие. Тя е твърдо решена да попречи на своя греховно-съблазнителен враг с всички възможни средства, дори ако това означава да подложи обета си за вечно целомъдрие на риск. Но онова, което започва като обикновено съблазняване, скоро се превръща в неистова страст, която оставя и ангела, и демона, жадуващи за пълна капитулация.
Разкъсвани между дълга и желанието, Лор и Идес трябва да обединят силите си, за да победят взаимното си влечение. Защото старият враг се е събудил, решен да отмъсти и да предизвика невъобразимо разрушение.

Прероден грях (Демоника #5)


Демоника  Sin-Undone

Докосването й носи смърт.

Единственият демон-семинус от женски пол, наемната убийца от висша класа Синиад Донъли, е свикнала с нея да се отнасят като с изгнанник. След десет годишно робство, тя се заклева че по-скоро ще умре, отколкото отново да изгуби свободата си. Но скоро вродената й способност да убива варги излиза извън контрол – тя създава нов смъртоносен вирус за ликаните, който предизвиква буря от паника и насилие.

Неговият глад не може да бъде отречен.

На Конъл Диркхол – наполовина ликан, наполовина вампир – е наредено да призове Син под отговорност за деянието си и тя да бъде наказана за предизвиканата чума. Но за Конъл тя не е непозната. Той е свързан с нея с кръвна връзка и една единствена незабравима среща, която го е оставила жаден за вкуса й. Но най-лошото е, че Син се е превърнала в най-издирвания престъпник на подземния свят и Кон скоро разбира, че той е единственият, който е в състояние да й помогне. А спасявайки живота на Син, той може би трябва да пожертва своя…

______________________________
Демоника  Creeping%252520up%252520on%252520caturday
Renesita
Renesita
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 3248
Регистрация : 15.07.2010

Alexs2789 не харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by Renesita Пон 30 Мар - 16:26

Книгите са Уникални. Едни от най-интригуващите, които съм чела. Ако се чудите дали си заслужават - определено да. Дори няма да усетите кога сте ги прочели и ще жадувате за още. Ако сте любопитни Тук и Тук може да прочетете по-подробно за първите две книги.

______________________________
Демоника  Creeping%252520up%252520on%252520caturday
Renesita
Renesita
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 3248
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by iveto81 Сря 23 Сеп - 14:55

Първа книга от поредицата предстои да излезе до края на годината :)
Понеже съм много нетърпелива когато дадена анотация ме грабне, проявих нахалство да попитам Еклиптик.
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by iveto81 Сря 11 Ное - 11:36

Демоника  L_Ione-620x330
По книжарниците от 01.12.2015 г.
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by iveto81 Пет 13 Ное - 17:42

Ето я и корицата на 1-ва книга от поредицата Демоника
Демоника  12219332_913709625364359_6478771681181527020_n
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by iveto81 Нед 3 Яну - 20:26

Днес я дочетох книгата. Като че ли очаквах малко повече, но въпреки това ми хареса. По принцип такъв жанр поредици съм забелязала, че първите книги има едно въвеждане кой, кой и доста термини и даже на моменти се обърквах, но мисля че със следващите книги ще става по интересно.
Интересно ми е защо няма книга за другия брат Рейт или това ще е третата книга за някой си Фантом?! Също и за Джем няма книга, която е доста интересен образ?!
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by mi666i Нед 3 Яну - 20:48

И на мен ми хареса. Рейт си има книга - 3-та е за него, поне в сайта на издателството е представена така, а за Джем и аз съм разочарована, че не видях нито книга, нито поне новелка, но се надявам историята им с Кайнан да се развие в следващите книги.
mi666i
mi666i
Башмайстор

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 815
Регистрация : 18.07.2010

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by iveto81 Нед 3 Яну - 21:00

Миши и аз предположих, че  3-тата ще е за Рейт, ама там е представен главния под името Фантом и за това се учудих. Относно Джем се надявам, че с течение на следващите книги може да се развива историята им с Кайнан.
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by Radost_09 Нед 3 Яну - 22:51

Следя две други поредици на "Еклиптик", но не знаех, че вече е излязла. Още утре ще си я взема и я почвам. Аз съм с големи очаквания, но да видим.

______________________________
Аз обичам живота ...
и той обича мен! ;)
Radost_09
Radost_09
VIP

Чете : По всяко време
Пол : Female
Брой мнения : 2653
Регистрация : 03.01.2016

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by Bloopy Съб 10 Мар - 21:01

На пазара за сега е излязла само 1ва книга,дано бързо издадат и другите,защото звучат страхотно !
Bloopy
Bloopy
Читател

Пол : Female
Брой мнения : 12
Регистрация : 10.12.2011

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by mardiros Нед 27 Сеп - 20:15

Дано скоре излезе и трета... бяха казали че ще е този април, но...
mardiros
mardiros
Читател

Брой мнения : 15
Регистрация : 07.10.2017

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by Донка Жекова Вто 27 Окт - 1:54

Заинтригувах се, някой може ли да ми каже от къде мога да изтегля поредицата. Струва ми се, че ще ги прочета на един дъх.
Донка Жекова
Донка Жекова
Читател

Брой мнения : 11
Регистрация : 07.01.2019

Върнете се в началото Go down

Демоника  Empty Re: Демоника

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите