BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

тетралогия ''Хард Инк''

power_settings_newLogin to reply
+39
milla71
mi666i
jojo_20
petqnen
milenatt
Edje
love_or_not
netinka
Qni7a
reidgi
meri
maruli4
scorpionche
десистанева
Sluchaino
beni1979
Av4e
Maya Vasileva
djordan
nyx
felimeli
zuzi
toni6910
stefani70
ves
DoTo
gerganasto
viki12
Zaharka
tuleva
Dari*
katq8710
kateto_83
Venka
iveto81
tanbul
flint81
renesme_cullen
liusi
43 posters

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Emptyтетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
First topic message reminder :


ОЧАКВАЙТЕ НА 9 ДЕКЕМВРИ
''Тежко изпитание'' от Лора Кей
книга първа


тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 HardAsItGets

Обем: 440 стр.
Формат: 13x20
Цена: 13.99 лв.

ОТКЪС

----------------Анотация--------------------

Висок, тъмен и смъртоносен...
Неприятностите току-що прекрачиха прага на студиото за татуировки на Никълъс Рикси. Бека Мерит е сърдечна, секси и невинна – истинско изкушение за твърде измъчения Ник, който е оставил военната кариера зад гърба си, за да стане съсобственик на студиото за татуировки Хард Инк. Тя обаче е дъщеря на бившия му командир. Лоялността не му позволява да я отпрати. Още по-малко пък страстта, която изпитва към нея.
Бека се нуждае от Ник, защото подозира, че брат й е отвлечен. Но никога не е предполагала, че ще го пожелае толкова силно. Когато разследването им се превръща в безпощадна война с организирана престъпна група, единствено Рикси може да я защити. И само тя е в състояние да излекува белезите в душата му, които никой друг не вижда.
Страстта е лесната част. Любовта е изпитанието. Добре че Ник е винаги подготвен за предизвикателство...

______________________________
тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 20799210

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Тази Коледа се събраха доста интересни книжки

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Момичета, някой знае ли чрез коя ел.книжарница мога да си поръчам книгата.

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Ами до 18.12. можеше само при тях чрез имейл. От днес не знам - в никоя онлайн книжарница не я виждам книгата. Ама и от тях не е сигурно понеже аз така и не получих потвърждение на поръчката, а други поръчали са получили. Пак несериозна работа от тяхна страна и после се сърдят. Човек иска да си даде парите за техни книги, а те ..... нямам думи тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 3142589345

______________________________
тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Благодаря.

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
iveto81 написа:
Ами до 18.12. можеше само при тях чрез имейл. От днес не знам - в никоя онлайн книжарница не я виждам книгата. Ама и от тях не е сигурно понеже аз така и не получих потвърждение на поръчката, а други поръчали са получили. Пак несериозна работа от тяхна страна и после се сърдят. Човек иска да си даде парите за техни книги, а те ..... нямам думи тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 3142589345


До колкото знам те потвърждения за поръчки не изпращат или поне лично аз никога не съм получавала. Преди малко говорих с една приятелка и тя не е получила потвърждение, явно практиката им е такава. Но си спомням нещо, май месец когато си поръчвах "Трудно признание" чаках 2 седмици да ми се достави след датата на излизането й и то след като ги подбутнах на мейла. Тогава работиха само с Еконт, гледам, че вече и със Спиди изпращат, може доставките да са по-бързи сега, но за всеки случай се въоръжете с търпение тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 909357165 Аз и поради тази причина ще ги изчакам от онлайн книжарници, дори ако трябва да съм честна и втора ръка ще ги чакам. Заради тая простотия дето написа във фейса не заслужават да им купя книгите хахахахаха

______________________________
тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Такааа, днес получих потвърждение на поръчката. Бях сигурна, че минала година като поръчвах пак така по имейл ми потвърдиха.
Ще ми пишат пак, когато книгата излезе на пазара. По тяхно обявление датата ще е 22.12, ама дали ще е тогава не знам.
И какъв беше смисъла по рано да се поръчва не разбрах тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Rotlaugh

______________________________
тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
В техния сайт в раздел нови и предстоящи книги дори няма никакво инфо.... |-(

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
iveto81 написа:

И какъв беше смисъла по рано да се поръчва не разбрах тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Rotlaugh


За да знаят колко бройки да си напечатат тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Haha че да не им остане пак тиража неизчерпан тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 909357165

______________________________
тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Страхотна поредица, прочетох я ня английски, още след първата книга, която излезе на нашият пазар, ще изчакам всички книги и ще им се насладя птново, преведени този път тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 909357165))
Браво на екипа! тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 909357165

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
И по информация от преди 12 часа :
Издателство Тиара Букс: Извиняваме се, но излизането на книгите ще се забави с няколко дни, тъй като тиражът им все още не е готов по независещи от нас причини. Веднага щом заредим книжарниците ще го обявим. Благодарим за разбирането.

Не им върви на това издателство и това си е!





ves написа:
iveto81 написа:

И какъв беше смисъла по рано да се поръчва не разбрах тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Rotlaugh


За да знаят колко бройки да си напечатат тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Haha че да не им остане пак тиража неизчерпан тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 909357165


Знаеш ли Ели, може и да се окажеш права тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Laugh

______________________________
тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Някой може ли да ми каже,дали това ще е последната книга или ще има още,търсих информация но не можах да намеря нищо тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 345477380

______________________________
''Спокойно можеш да се наслаждаваш само на това, което можеш да загубиш без огорчение.''

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
десистанева написа:
Някой може ли да ми каже,дали това ще е последната книга или ще има още,търсих информация но не можах да намеря нищо тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 345477380


Тази е последната от поредицата на английски показва,че има кратки разкази или новели ,но те и така не бяха преведени на български и едва ли ще бъдат.

______________________________
тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 5pq4c1

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
scorpionche написа:
десистанева написа:
Някой може ли да ми каже,дали това ще е последната книга или ще има още,търсих информация но не можах да намеря нищо тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 345477380


Тази е последната от поредицата на английски показва,че има кратки разкази или новели ,но те и така не бяха преведени на български и едва ли ще бъдат.




Мерси за отговора тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 486223524

______________________________
''Спокойно можеш да се наслаждаваш само на това, което можеш да загубиш без огорчение.''

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Някъде четох че издателството ще продължи с историите за гарваните където се споменават в тази поредица ама не се знае колко ще се чака ...

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
И аз си направих поръчка по мейла, потвърдиха ми, после пак ми писаха писмо ,че чакат да излезе книгата и така, все още чакам. Много им харесвам нещата на това издателство, но явно имаха тежка година, 3 книги издадени си е мъка, дано си стъпят на краката.

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Някаква информация за книгата? Излезе ли от печат или тепърва ще излиза?

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Някаква информация за книгата? Излезе ли от печат или тепърва ще излиза?

Нищо глас в пустиня......

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Има 3 книги от поредицата,които са преведени досега,не съм сигурна,но мисля че има още 1 и се надявам скоро да преведат и нея.

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
Кой ви казва момичета, питала съм няколко пъти - не отразяват!!!
По време на зимния панаир се появиха, да си презентират книгите на Алиса Дей и 4-тата от Хард Инк. И понеже нещо пак проблем им се появи / абе как все на тях се случва / се покриха без повече да дадат информация какво става с книгата на Лора Кей!!!

______________________________
тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
[img]тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 1zoyeer[/img]

Силно се надявам датата за издаване да не е тази, че това си е жива подигравка за всички, които от толкова време я чакат.

______________________________
тетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionтетралогия ''Хард Инк'' - Page 3 EmptyRe: тетралогия ''Хард Инк''

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply