BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Уинет, Текас (поредица)

power_settings_newLogin to reply
+15
Gergana Vasileva
k.gergeva
Тони87
ivapivat
cvetistil
ves
yyyana
vivi86
Zerita
liusi
iveto81
asayva
PetyaG
gerganasto
Zaharka
19 posters

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyУинет, Текас (поредица)

more_horiz
Уинет, Текас (поредица) 1505197_1013697148657294_8125466172353744353_n


Очаквайте през декември: "В името на любовта" от Сюзън Елизабет Филипс.

Джорджи Йорк, звезда от някогашен любим на цяла Америка тв сериал, е зарязана най-безцеремонно от съпруга си – прочут киноартист, заради красива актриса, която със своята показна благотворителна дейност като нищо може да грабне Нобелова награда за мир. Вследствие на това филмовата кариера на Джорджи върви стремглаво надолу, а образът й на дръзка и романтична героиня позагубва доста от блясъка си. И като капак на всичко, глутница освирепели папараци я преследват неотлъчно и допълнително вгорчават живота й.
Но какво трябва да направи актриса, на която късметът й е изневерил? Определено не и да замине за Лас Вегас, където след една разюздана нощ се събужда омъжена за Брам Шепърд – някогашният й презрян партньор от успешния сериал.

Брамуел Шепърд – лошото момче на Холивуд – с ангелски сини очи и коварно черно сърце, никога не се е интересувал от друг, освен от себе си. При все това той се съгласява да се превъплъти в ролята на влюбен съпруг заради половин милион долара, които Джорджи му предлага, за да спаси имиджа си.

Двамата врагове, ненавиждали се досега, са принудени да играят без сценарий в един град, където светлините на рампата светят най-ярко и където и най-силните емоции могат да бъдат успешно скрити зад смайващи маски.

Романтична история, изкусно поднесена със закачлив хумор и ненатраплива мъдрост.

Последната промяна е направена от Zaharka на Пет 25 Сеп - 18:45; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
Еха,с това вече ме зарадва.Нямам търпение да се докопам до книгата,а в книжарницата ще вдигнат ръце от мен. :crazy:

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
Може ли някой да сподели мнение за книгата. Много харесвам поредицата "Чикаго Старс" на Филипс, но прочетох книгата "Първата дама" (за която четох някъде че е в поредица с "В името на любовта"), и никак не останах очарована от нея. Та се чудех дали да си я купя.

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
Сега я чета. Харесва ми. Може би не чак толкова като Чикаго, обаче не мога да кажа, че не е добра.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
Интересно звучи представянето. Аз чакам с нетърпение да свърша Единствена любов за Джон и я подхващам.

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
На мен лично ми хареса книгата. Даже беше първата книга на С.Е.Филипс която си купих.

______________________________
Уинет, Текас (поредица) Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionУинет, Текас (поредица) Empty "По-кротко, лейди!"

more_horiz
Очаквайте през юли: "По-кротко, лейди!"
от Сюзън Елизабет Филипс.


Уинет, Текас (поредица) 10447058_1169055979788076_9200738075424289909_n


Когато един страхотен мъж, който не може да си позволи още един скандал, се срещне с една твърдоглава жена, решена да предизвика скандален фурор, може да се случи всичко. Но любов? Това е невъзможно. Това е възмутително. Това е... неизбежно!

ЕДНА БРИТАНСКА ЛЕЙДИ...

Лейди Ема Уелс-Финч, твърде благонравната директорка на английско девическо училище, е жена с мисия – тя разполага само с две седмици, за да погуби репутацията си. Когато пристига в Тексас с развети поли, строго насочен чадър и прекрасни чувствени устни, от които се сипят заповеди, тя твърдо вярва, че само едно нещо може да я спаси от домогванията на надутия, превзет и тесногръд херцог Бедингтън: пълен и абсолютен позор.

ЕДНО ЛОШО МОМЧЕ ОТ ТЕКСАС...

Световноизвестният голфър и плейбой Кени Травълър от дете е свикнал да получава всичко, което поиска, а сега е отстранен от любимия си спорт. Само едно нещо може да спаси кариерата му – пълна и абсолютна почтеност!
За нещастие, той е изнуден да бъде шофьор на властната, прекалено целеустремена лейди Ема, която на свой ред е твърдо решена да овършее всички кънтри барове, студиа за татуировки и е готова на нещо по-лошо... много по-лошо.

______________________________
Уинет, Текас (поредица) 20799210

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
Сигурна съм че ще е добра колкото предишните. СЕФ умее да разказва

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyБляскаво момиче

more_horiz
Уинет, Текас (поредица) 12032083_1227488120611528_5224876514470669020_n

Очаквайте на 6 октомври:
"Бляскаво момиче" от Сюзън Елизабет Филипс.

Фльор Савагар е най-красивата жена на света... Или поне за всички останали, но не и в собствените й очи. Грозното патенце не може да повярва, че се е превърнало в красив лебед. Незаконна дъщеря на световноизвестна филмова звезда, тя отраства в манастир, напълно пренебрегната от втория си баща. Жадна за обич и внимание, Фльор очаква с болезнен копнеж редките срещи с майка си. А когато животът я изпраща на снимачната площадка, тя се влюбва в своя партньор – мъжествения красавец Джейк Коранда. Но всичките й илюзии се разбиват на пух и прах, когато открива, че е била предадена от най-близките си. Обезверена и разочарована, Фльор предприема едно самотно пътуване, решена да преоткрие себе си.
Сега, шест години по-късно, Фльор Савагар, Бляскавото момиче, се изправя срещу демоните си, за да се бори за щастието си...

Джейк Коранда е най-блестящият драматург в Ню Йорк и най-сексапилният холивудски актьор. Талантлив, но с труден характер, преследван от мъчителните призраци на миналото, той не е склонен да проявява търпение към придобили международна слава обаятелни млади красавици, дори и да притежават великолепни тела и хаплив, остроумен език. Ала Бляскавото момиче е не само лъскава фасада. Фльор се оказва много по-силна, отколкото Джейк предполага...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
Уинет, Текас (поредица) 12247087_1257711490922524_1833885329172328395_n
Очаквайте на 8 декември "Мис Каприз" от Сюзън Елизабет Филипс.

Те са като керосин и огън, като хайвер и бира.
И са на път да се влюбят безумно...

Само допреди няколко месеца тя е пиела шампанско на партитата на висшата английска аристокрация, омайвайки с чара си дори и принцове. Но след смъртта на майка й всичко в живота й се преобръща и нещастията я сполетяват едно след друго. Сега, разорена и отчаяна, тя куцука по един селски път насред Тексас в розова рокля с кринолин...

Той обича три неща: играта на голф, студената бира и красивите жени. Но ако знаеше какви неприятнос­ти го очакват с тази надменна английска лейди с грозна бална рокля, никога нямаше да й предложи помощта си...

Запознайте се с Франческа Дей и Дали Бодин – двама души, различни като деня и нощта. Тяхната история ще ви очарова и плени; ще ви трогне и разсмее до сълзи.

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
Направо не мога да си намеря место от кеф.Ох как само я обожавам тази авторка, а специално тази поредица и тази книга я чакам с най-голямо нетърпение. Уинет, Текас (поредица) 1513021971 Уинет, Текас (поредица) 3569552857 Уинет, Текас (поредица) 3569552857 Уинет, Текас (поредица) 1513021971 Уинет, Текас (поредица) 1513021971

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
Доколкото ми е известно "Мис Каприз " е първата от поредицата за голф играчите - преди "По-кротко лейди", въпреки, че издателството я издава втора.

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
Прочетох "Мис Каприз" и лично на мен не ми хареса. Начина по който е написана напомня много на "Бляскаво момиче". Прекалено излишни подробности, преминаване от настояще в минало и обратно. Обръщане на внимание на второстепенни герои, което за мен беше излишно. Това което ми хареса в цялата книга е промяната на Франческа. Едва вече в края ми хареса книгата, но тя пък взе, че свърши :). Иначе финала беше запомнящ се.
Това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него. Сигурна съм, че ще има хора, които ще я харесат.

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
В момента я чета, но и на мен ми прави впечатление същото. Макар че за авторката не е нещо необичайно. Същата тактика беше ползвана и в поредицата за Чикаго Старс, макар че от двете тя определено ми харесва повече. Всичките й книги са като отражения една на друга, но в криво огледало. Което не ги прави непременно лоши, но пък се забеляззва осезателно.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
Уинет, Текас (поредица) 12552749_1299027043457635_8268142753950654316_n 




           Очаквайте на 9 февруари: "Господин Неустоим" от Сюзън Елизабет Филипс.

В градчето Уайнет, Тексас, се подготвя грандиозна сватба – събитието на века. Обичаният от всички кмет и най-виден гражданин Тед Бодин, самият господин Неустоим, се жени за Луси Джорик, дъщеря на първата жена президент на Съединените щати. Съвършената двойка, нали?

Мег Коранда не мисли така. Ни най-малко…
Родена и отраснала в разкош, в семейството на холивудски знаменитости, Мег е леконравна и безгрижна. Според нея най-добрата й приятелка се преструва и крие съмненията, които изпитва относно предстоящия си брак. Луси и Тед може и да изглеждат като идеалната двойка, ала Мег подозира, че те не си подхождат. Макар тя да знае, че да провали сватбата на най-добрата си приятелка е правилната постъпка, като че ли никой друг не е съгласен с нея, защото, когато Луси зарязва младоженеца пред олтара, всички обвиняват Мег и тя се превръща в най-мразената жена в града… Град, в който се оказва хваната като в капан – с развалена кола, с празно портмоне и един страшно ядосан бивш младоженец. И когато се опитва да се измъкне от Уайнет, без да плати хотелската си сметка (ще изпрати парите по-късно!), я очаква неприятна изненада – принудена е да отработи дълга си. А и Тед няма никакво намерение да улесни бягството й…

Една забавна и невероятно увлекателна романтична история, в която почитателите на съвременни любовни романи ще се влюбят!

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
След последните две книги на авторката, от които лично аз съм разочарована, не съм с големи очаквания за тази.Но въпреки това няма начин да не си я купя, все пак е от поредица, която следя.Пък и всичко излязло на български език от авторката го имам, та тази ли ще пропусна Уинет, Текас (поредица) Haha

______________________________
Уинет, Текас (поредица) Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
"Господин Неустоим" от Сюзън Елизабет Филипс,прочетох я на един дъх, страхотна е , препоръчвам я горещо

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
cvetistil написа:
"Господин Неустоим" от Сюзън Елизабет Филипс,прочетох я на един дъх, страхотна е , препоръчвам я горещо

Наистина е много добра в сравнение с последните две. Препоръчвам я с две ръце. :)

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
И аз започнах Господин Неустоим, но нещо... не ми е интересно, не може да ме грабне. Особено факта, че в тая книга се споменават много стари герои от предишните ( а аз и тях четох на ветрило) и все трябва да мисля тая (тоя) от коя точно книга беше, и каква беше нейната (неговата) история :headbang: От тази поредица най-много харесвам Първата дама (чела съм я няколко пъти) и след това Бляскаво момиче.

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
След "Бляскаво момиче" и "Мис Каприз", които не ми допаднаха, изобщо нямах очаквания за "Господин Неустоим". Започнах я с голямо предубеждение. Още от първите страници ме увлече. Определено ми хареса. Точно в стила на "Чикаго старс". Така че, който е харесал поредицата за Дан и безйзболистите, ще хареса и тази книга.

______________________________
Уинет, Текас (поредица) Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionУинет, Текас (поредица) EmptyRe: Уинет, Текас (поредица)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply