BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПоследните оцелели EmptyПоследните оцелели

more_horiz
Последните оцелели 10710634_754558854580154_4806132697286745495_n


Очаквайте през декември: "Последните оцелели: Живота, какъвто го познавахме" от Сюзан Пфефър.

Безгрижният живот на шестнайсетгодишната Миранда приключва, когато огромен астероид удря луната и я измества от орбитата ѝ. Цунамита помитат крайбрежията, земетресения пропукват континентите, вулканична пепел скрива слънцето и потапя земята в мрак. Тийнейджърката, която доскоро е изпълвала страниците на дневника си с притеснения за лоша оценка по математика и вълнения относно абитуриентския бал, сега споделя страховете си от гладната смърт и болестите, които изтребват голяма част от населението. Заедно с майка си и двамата си братя Миранда се бори за оцеляването си в този непознат, сякаш лишен от бъдеще свят. Едно момиче израства сред катаклизмите и се превръща в смела, самоотвержена млада жена, която се опитва да съхрани най-ценния ресурс на човечеството – надеждата.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследните оцелели EmptyRe: Последните оцелели

more_horiz
Последните оцелели 197993_b


Последните оцелели: Изгубени завинаги


Автор: Сюзан Бет Пфефър
Раздел: Фантастика, фентъзи. Хорър,
Световна проза,
Преводна художествена литература,
Художествена литература
Цена: 13.90 лв.

„Завладяваща от първата до последната страница.“
ПЪБЛИШЪРС УИКЛИ


Когато огромен астероид се сблъсква с Луната и я измества от орбитата й, животът на седемнайсетгодишния Алекс Моралес се променя завинаги. Дали някога всичко отново ще е както преди? Алекс си задава този въпрос всеки ден. Защото след настъпилите природни катаклизми животът в Ню Йорк е сведен до борба за оцеляване. В прозорците на небостъргачите не греят светлини, развалени и изоставени коли задръстват кръстовищата, мародери обикалят улиците в търсене на последните останали хранителни запаси. Ню Йорк се е превърнал в остров на бедните – който е можел, отдавна е напуснал града. Родителите на Алекс са изчезнали и той е принуден да се грижи съвсем сам за двете си по-малки сестри. Но един въпрос той не смее да си зададе: Ще има ли достатъчно сили да се пребори за оцеляването и на тримата?

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследните оцелели EmptyRe: Последните оцелели

more_horiz
Последните оцелели 204534_b


Последните оцелели: Светът, в който живеем



Автор: Сюзан Бет Пфефър
Раздел: Фантастика, фентъзи.
Хорър, Световна проза,
Преводна художествена литература,
Художествена литература
Цена: 12.90 лв.


Очаквайте на 20.12.2016 г.!

Изминала е една година, откакто астероид удря Луната и драстично променя климата на Земята. За Миранда Еванс животът, какъвто го е познавала, вече не съществува. Студ е сковал земята, а храната е дефицит.
Борбата за оцеляване става още по-тежка, когато бащата и мащехата на Миранда пристигат в дома й с бебе и трима непознати. Единият от новодошлите е Алекс Моралес. Обърканите чувства на момичето към него постепенно прерастват в любов, но неговите планове за бъдещето пречат на тяхната връзка. Тъй като това е може би единственият й шанс да обича някого, тя взема своето решение. И тогава торнадо връхлита града и преобръща живота им за пореден път.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследните оцелели EmptyRe: Последните оцелели

more_horiz
Някой знае ли дали тази е свързана с предишните две?
Колебая се дали да си я купя много ми напомня на Петата вълна и като се сетя как свърши тя не ми се купува нещо вече без хепи енд много депресиращо ми действа....

descriptionПоследните оцелели EmptyRe: Последните оцелели

more_horiz
beni1979 написа:
Някой знае ли дали тази е свързана с предишните две?
Колебая се дали да си я купя много ми напомня на Петата вълна и като се сетя как свърши тя не ми се купува нещо вече без хепи енд много депресиращо ми действа....


Аз не съм ги чела, но предполагам, че са свързани, първата е за Миранда, втората за Алекс, а в третата се срещат.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Последните оцелели I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоследните оцелели EmptyRe: Последните оцелели

more_horiz
Значи може и да я пропусна ако в някой сайт ги качат ще ги прочета обаче ще си спестя парите засега на този етап ....
Ако някой ги прочете моля да каже мнение...

descriptionПоследните оцелели EmptyRe: Последните оцелели

more_horiz
това изглежда доста интересно

descriptionПоследните оцелели EmptyRe: Последните оцелели

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply