BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Проблеми с Windows/програми

power_settings_newLogin to reply
+10
кума лиса
zaraki
bobihak
bombolinka
escapingthesun
mir4a
Koen
Zaharka
puFF
Didi168
14 posters

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyПроблеми с Windows/програми

more_horiz
First topic message reminder :

Тук можете да питате нещо, ако не ви е ясно. Ще се постараем да получите полезен отговор в най-скоро време Проблеми с Windows/програми - Page 2 909357165

______________________________
Проблеми с Windows/програми - Page 2 182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
Проблеми с Windows/програми - Page 2 182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
Здравейте, имам един въпрос който не е свързан с компютрите но и не е толкоз далече. Та имах преди телефон Самсунг който си имаше вградена програма за четене на pdf която се казваше think free office. Сега съм с Леново и си я намерих програмката в гугъл плей, инсталирах си я но като опитам да я отворя ми излиза прозорец най-отгоре на който пише my cloud а отдолу едно под друго има полета в които изисква да се въведе потребителско име, парола и Zimbra URL. Тва последното идея си нямам какво е. Иначе ако си отварям самата книга ме пита с какво да я отвори и като си я избера тази програма си ми я отваря по същия начин като на Самсунга, разликата е че преди като затворя книгата после си я отварям направо от иконката на програмата и си се отваряше точно там до където съм чела последния път, а сега си излиза този прозорец и дори като дам назад неще да се затвори... В чудо се видях вече :headbang:

______________________________
Проблеми с Windows/програми - Page 2 T5rsd4
Смъртта не е нищо повече от преминаване от една стая в друга...

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
Имам проблем със свалянето на книгите от Коледния календар на таблет, ако някой ми отговори ще бъда благодарна.

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
bobihak написа:
Имам проблем със свалянето на книгите от Коледния календар на таблет, ако някой ми отговори ще бъда благодарна.


Като за начало не е лошо да кажеш какъв е проблема. А и да питаш конкретно в темата на календара би улеснило отговарянето. В общия случай кликаш на картинката със съответната номерация и би следвало да те препрати към dox, откъдето се свалят. Ако по някаква причина не се получава, пиши във въпросната тема и някой ще ти ги изпрати. Тука е пълно с добри души.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
Проблемът е че не ме препраща към dox., а за добрите души и сама се убедих. Добте, че ги има. Благодаря.

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
Здравейте аз имам стара регистрация в сайта но забравих паролата а ймела ми беше блокиран надявам се че не е проблем ...

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
Здравейте аз съм нова във този сайт и ми е трудно да се ориентирам,прочетох някъде че трябва да имам определен брой коментари във фором за да мога да сваля книга или нещо такова .И ма ли къде да прочета ккви са павилата като цяло.Благодаря!

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
кума лиса написа:
Здравейте аз съм нова във този сайт и ми е трудно да се ориентирам,прочетох някъде че трябва да имам определен брой коментари във фором за да мога да сваля книга или нещо такова .И ма ли къде да прочета ккви са павилата  като цяло.Благодаря!


Да, има. В раздела с правила. Ей там най-отгоре на главната страница.
А настоящата тема, която е в раздела за компютри, е с цел да се задават въпроси за компютри. Или техника изобщо. Тъй че айде всички дружно да се насочите, заедно с въпросите си, към една от десетината съществуващи вече теми, които са предназначени за всякакви въпроси и проблеми.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
Здравейте на всички. Ще имаме ли изненади покрай празниците с нови книжки преведени от вас?

______________________________
Проблеми с Windows/програми - Page 2 Tumblr_o5ozhrJQlW1ud4tq1o1_500

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
Да знаите кога ще излези ,Сделка с дявола, 2 книга

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
Yaso написа:
Да знаите кога ще излези ,Сделка с дявола, 2 книга


Очаква се към Март/Април.

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
Диди написа:
Yaso написа:
Да знаите кога ще излези ,Сделка с дявола, 2 книга


Очаква се към Март/Април.


Е НЕ, сериозно ли, тея от Егмонт как очакват да чакаме 3/4 месеца за втората книга. Ще вдигна стачка вече срещу тях Проблеми с Windows/програми - Page 2 3777512026
.... или да науча английски и да си чета оригинал....

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
viktoria_eremieva написа:
Диди написа:
Yaso написа:
Да знаите кога ще излези ,Сделка с дявола, 2 книга


Очаква се към Март/Април.


Е НЕ, сериозно ли, тея от Егмонт как очакват да чакаме 3/4 месеца за втората книга. Ще вдигна стачка вече срещу тях Проблеми с Windows/програми - Page 2 3777512026
.... или да науча английски и да си чета оригинал....


Аз също се ядосах, че ще се чака толкова. Ако можех щях да си ги чета оригинал, а не да ги чакам с месеци от издателсва Проблеми с Windows/програми - Page 2 1977229104. За съжаление книгите на английски ми куцат Проблеми с Windows/програми - Page 2 345477380

descriptionПроблеми с Windows/програми - Page 2 EmptyRe: Проблеми с Windows/програми

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply