BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСуки vs Ана Пакуин EmptyСуки vs Ана Пакуин

more_horiz
Суки vs Ана Пакуин Annapaquinbisexualtrueb


За сериала

Малко преди да изгуби родителители си, още като дете Суки е разбрала, че може да чува мислите на хората. Въпреки, че баба й я разбира, телепатичните способности карат Суки да се чувства като прокълната. Да чува най-интимните мисли на всеки в малкия град, където живее, кара момичето да се чувства ужасно самотно. Тези, които не са избягали, уплашени от скрития й талант, са я отвратили заради тъмните си помисли. След години, прекарани като местният чудак, Суки използва комбинация от сексапил и дързост, които й помагат да се справи с повечето ситуации. Но тя тепърва ще разбере дали постъпките й ще оправдаят привидно увереното й поведение.

Биография

С работата си във филмови и театрални продукции, носителката на “Оскар”Ана Пакуин е показва богатия си емоционален спектър и талант, несъответстващ на младата й възраст. Наскоро тя получи номинация за

Emmy за ролята на Елън Гудейл Ийстмън в оригиналната продукция на НВО „Bury My Heart at Wounded Knee”, където партнира на Адам Бийч и Ейдин Куин. Режисиран от Ив Симоно и продуциран от Дик Улф, филмът получава рекордните 17 номинации Emmy. Тази година предстои да я видим в трилъра на Майкъл Дохърти „Trick 'r Treat” с четири различни истории, случващи се в нощта на Вси светии.

Наскоро Пакуин завърши работа и по продукцията на Кенет Лонерган “Маргарет”, където играе главна роля, а й партнират Мат Деймън, Марк Руфало и Матю Бродерик. Пакуин играе Лиза – момиче, което става свидетел на автобусна катастрофа и е принудено да се справя с последствията. “Маргарет” е продуциран от Скот Рудин и Сидни Полак, а изпълнителни продуценти са Антъни Мингела и Дан Халстед. Филмът предстои да бъде пуснат от Fox Searchlight.

Пакуин изуми свет апрез 1993-а с дебюта си като дъщерята на младоженка в уреден брак във филма на Джейн Кемпиън “Пианото”. Играта на Пакуин редом с Холи Хънтър (която спечели “Оскар” за най-добра актриса в главна роля), Сам Нийл и Харви Кайтел, доведе до това тя да бъде също наградена с “Оскар”, но за поддържаща роля едва на 11 години. Понастоящем Пакуин разделя времето си между Лос Анджелис и Ню Йорк.

Източник: trueblood.hbo.bg

______________________________


 
         
       

descriptionСуки vs Ана Пакуин EmptyRe: Суки vs Ана Пакуин

more_horiz
Харесва ми много в ролята на Суки.Играе много добре.

descriptionСуки vs Ана Пакуин EmptyRe: Суки vs Ана Пакуин

more_horiz
Идеална е за ролята си, макар на моменти да ме дразни, но това е от самото описание на героинята в книгата!

descriptionСуки vs Ана Пакуин EmptyRe: Суки vs Ана Пакуин

more_horiz
На мен повече ми харесва в X-men, като Плевел.

descriptionСуки vs Ана Пакуин EmptyRe: Суки vs Ана Пакуин

more_horiz
Сериалчето се гледа на един дъх. Героинята в началото малко странна, но ми хареса

descriptionСуки vs Ана Пакуин EmptyRe: Суки vs Ана Пакуин

more_horiz
Суки е върха!

descriptionСуки vs Ана Пакуин EmptyRe: Суки vs Ана Пакуин

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply