BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description„Произход“ от Джесика Кори  Empty„Произход“ от Джесика Кори

more_horiz
„Създадена съм в джунглата – момиче, изплетено от цветя и плът. Казват, че в деня, в който съм се родила, чичо Паоло ме притиснал към бялата си лабораторна престилка и прошепнал: „Тя е перфектна“. Шестнайсет години по-късно все още повтарят тази дума. Всеки ден я чувам от учените или от пазачите, от майка ми или леля Бриджит. Перфектна.“

„Произход“ от Джесика Кори  Cover_Origin_front_highlight

Автор: Джесика Кори
Издател: Ексибрис
Жанр: Фантастика, преводна художествена литература
Цена: 14,90 лв., от издателството - 11,90

Пиа израства в тайна лаборатория, скрита дълбоко в дъждовната гора на Амазония. Тя е първата от нова безсмъртна раса, създадена и отгледана от екип блестящи учени. В нощта на седемнайсетия си рожден ден Пиа намира дупка в електрическата ограда, която обгражда строго охранявания комплекс и за първи път в живота си излиза навън. Свободна в джунглата, Пиа среща Ейо, момче от близкото село. Двамата се впускат в търсене на истината за произхода на Пиа - истина със смъртоносни последици, които ще променят живота им завинаги.
„Произход“ е красиво написан и шокиращ роман за вечното желание да живееш завинаги, независимо от цената.

Книгата в сайта на издателството
БГ страница във Фейсбук
Първата глава за безплатно четене в сайта на издателството.

Чели ли сте тази книга? Харесва ли ви?

______________________________
„Произход“ от Джесика Кори  4x7o

description„Произход“ от Джесика Кори  EmptyRe: „Произход“ от Джесика Кори

more_horiz
Първата глава ми хареса  „Произход“ от Джесика Кори  3569552857 ще си я купя, прочета и докладвам
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply