BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга дванадесет - The King

power_settings_newLogin to reply
+36
puhi1
iveto81
eleos
yanakifeva
limmpski
Zerita
verka77
ognendar
asayva
pantofka
tachka_28
AnaDav
biliana_911
meridea
e4o1976
liusi
milla71
dindiiv
Jus7_me
stasi
DarkPassion
kremcheto
lelito
zdravec
galileo414
zuzi
Smile23
Libertas
vladi85
beni1979
maiimynka
Renesita
penka1234
mi666i
Christina.
Zaharka
40 posters

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyКнига дванадесет - The King

more_horiz
First topic message reminder :

Книга дванадесет - The King - Page 4 17703290


Рот и Братството са насред епична битка за трона му и бъдещето на цялата вампирска раса.




Дата на издаване - 25 март 2014


Засега толкова :pardon:

ПП: Някой да има представа колко книги ще бъдат изобщо? Да почвам ли да се замислям за нова етажерка? :unsure:

Последната промяна е направена от Zaharka на Чет 20 Юни - 20:30; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Книгата е страхотна.Е на момети много дразнеща,както всяка една,но нямаше да е има интригата иначе.

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
това е една от поредиците които мнооого обичах и страшно много затъпяха ... не съм стигнала до 12 а и н мисля ,че ще стигна

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
За съжаление една от любимите ми поредици, която разводниха. Сериозно ! Последните няколко книги ги чета на инат, а не с желание или любопитство.. Защо ??!??!? Дж.Р. Уорд, ти не си сериозна... :(((

______________________________
Same old shit, just a different day!!!

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Някои да има инфо кога ще излезе книга 13?

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Скоро някъде четох, по последна информация книга 13 ще излезе януари месец. Но не съм сигурна колко е достоверно. Все пак говорим за ИК Ибис Книга дванадесет - The King - Page 4 486223524

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
На мен много ми хареса. За съжаление не мога да кажа същото за "Сенките" и "Звярът", но "Избраницата" (за Лейла и Кор) отново ме грабна, много ми беше интересна. Сега остава да чакаме "Крадецът" - май щяла да бъде за Асейл и Сола.

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Обожавам тази поредица

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Чела съм поредицата два пъти и все пак сюжетът започна да ми прилича на слушалките ми като ги извадя от джоба, иначи обичам героите и само заради тях бих продължила да чета поредицата.

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
На мен много ми хареса книгата!

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Определено най-добрата от поредицата !

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 4 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply