BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

За хората с малки проблемчета

power_settings_newLogin to reply
+9
Petia
Zaharka
Anonymous_
miat
~ i.LLusion
Marie
Didi168
Memento
~ Mistery writer ~
13 posters

descriptionЗа хората с малки проблемчета - Page 2 EmptyЗа хората с малки проблемчета

more_horiz
First topic message reminder :

Ако имате някакъв проблем може да го споделите тук. Ние ще се опитаме да ви помогнем :)

______________________________
За хората с малки проблемчета - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

За хората с малки проблемчета - Page 2 4965902g

descriptionЗа хората с малки проблемчета - Page 2 EmptyRe: За хората с малки проблемчета

more_horiz
Защо не поговориш с момичето, може пък то да има чувства към теб и да се получат нещата. Наистина тези положения са много трудни, случвало ми се е подобно нещо... Ще ти кажа моя случай, най-добрият ми приятел ме харесваше, но реших, че приятелството ни струва повече, а сега дори не се виждаме. Така че работите са много тънки и наистина трябва да си премислиш нещата и да решиш, кое ще е най-добре за теб и за приятелството ви.

______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionЗа хората с малки проблемчета - Page 2 EmptyRe: За хората с малки проблемчета

more_horiz
Не искам това просто да си стои тук.

Последната промяна е направена от krisi11223 на Пон 12 Май - 14:34; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionЗа хората с малки проблемчета - Page 2 EmptyRe: За хората с малки проблемчета

more_horiz
Пиши му. Няма нищо лошо, не е и страшно. Е, може да не му се хвърляш на врата (в преносен смисъл) или да му обясняваш за чувства още с първия разговор. Пробвай, пишете си, то каквото трябва ще стане. Ако има нещо, ще се усети. Ако няма... пак ще се усети. Най-малкото поне ще знаеш, че си опитала. Няма по-лошо от това да се чудиш какво е можело да стане, ако се беше престрашила.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗа хората с малки проблемчета - Page 2 EmptyRe: За хората с малки проблемчета

more_horiz
И това.

Последната промяна е направена от krisi11223 на Пон 12 Май - 14:34; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionЗа хората с малки проблемчета - Page 2 EmptyRe: За хората с малки проблемчета

more_horiz
То по правило, колкото повече мислиш и премисляш, толкова по-зле става и се разколебаваш. Така че стискай зъби и действай. Ние пък ще ти стискаме палци. :)

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗа хората с малки проблемчета - Page 2 EmptyRe: За хората с малки проблемчета

more_horiz
Моят малък проблем е,че се влюбих в Англичанка.Уж си казах аз и жена-да-да ама никога,но уви,тей ме на.Редовно хвърча до там,както и тя до тук.Само че взе да ми писва тази огромна дистанция...аз не искам да живея в Англия,а тя не иска в България(за което определено не я виня)...бахти дилемата....мъка.

______________________________
Me no Engles.Me das dollars,por favor?

descriptionЗа хората с малки проблемчета - Page 2 EmptyRe: За хората с малки проблемчета

more_horiz
criminalz написа:
Моят малък проблем е,че се влюбих в Англичанка.Уж си казах аз и жена-да-да ама никога,но уви,тей ме на.Редовно хвърча до там,както и тя до тук.Само че взе да ми писва тази огромна дистанция...аз не искам да живея в Англия,а тя не иска в България(за което определено не я виня)...бахти дилемата....мъка.


Заебаваш и си хващаш нещо тука.

______________________________


 
         
       

descriptionЗа хората с малки проблемчета - Page 2 EmptyRe: За хората с малки проблемчета

more_horiz
criminalz написа:
Моят малък проблем е,че се влюбих в Англичанка.Уж си казах аз и жена-да-да ама никога,но уви,тей ме на.Редовно хвърча до там,както и тя до тук.Само че взе да ми писва тази огромна дистанция...аз не искам да живея в Англия,а тя не иска в България(за което определено не я виня)...бахти дилемата....мъка.


Какво й е лошото на Англия? Тук няма много поле за каквато и да е изява-нито нормален живот, нито професионално развитие. Ако са сериозни нещата хващай самолета еднопосочно. Аз на твое място така бих постъпила. :)

______________________________
За хората с малки проблемчета - Page 2 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionЗа хората с малки проблемчета - Page 2 EmptyRe: За хората с малки проблемчета

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply