BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

pollХаресвате ли исторически романи ?

Да, и ще продължа да чета
37
93%
Не, и не смятам да започвам
0
0%
Предпочитам друг жанр
1
3%
Да, но не ми харесва този жанр
1
3%
Не, но смятам да прочета
1
3%
Общо гласове:
40

descriptionПрелъстителят EmptyПрелъстителят

more_horiz
Корицата на предстоящо издание. Автор, заглавие и дата на излизане - в понеделник :-)
Прелъстителят 427261_481985768504132_1533289169_n

Повече инфо тук

______________________________
Прелъстителят 20799210

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
Очаквайте на 27.02.2012
Прелъстителят 15481948328281504109430


"Прелъстителят" от Мери Джо Пътни


Брой страници: 404
Корици: меки
Размери: 14.5 x 21
Цена: 13.90 лв

__________________________________________________
Скъпи читатели,

От всички написани от мен книги, тази ми е любимата. За пръв път Реджи Давънпорт се появява в романа ми „The Diabolical Baron“ като второстепенен герой. Честно казано, той беше непоносим негодник, груб и егоистичен, обикновено пиян. Но в края на книгата той ме изненада, като показа интригуващи проблясъци на хумор и чест. Започнах да се питам кой всъщност е Реджи и какво го караше да се държи по този начин.
Резултатът беше „The Rake and The Reformer“, написан в спонтанен изблик на творческа активност, какъвто дотогава не помнех. Естествено, останах поласкана, когато книгата веднага се превърна в класика и спечели много награди, включително и престижното отличие RITA на Американската асоциация на авторите на любовни романи. Но за мен много повече означават писмата на читателите, които споделят с мен колко дълбоко са били развълнувани от този роман.
Сега съм щастлива, че тази история отново е достояние на читателите, влюбени в историческите любовни романи. Промених заглавието на „Прелъстителят“ и отстраних някои от недостатъците в сюжета, но същността е запазена. Разказът пак е посветен на живота на Реджи Давънпорт – герой, склонен към самоунищожение, но остроумен и болезнено честен, който дръзва да направи последното, отчаяно залагане, за да промени живота си. Също толкова важна е и героинята Алис Уестън – силна и независима жена, свикнала повече да дава любов, отколкото да получава. Двамата заедно откриват смеха и неговото лечебно въздействие, както и страстната любов, която ги преобразява завинаги.
Навярно съм пристрастна към тази моя творба, но се надявам Реджи и Алис да трогнат сърцата ви така, както трогнаха моето.
Искрено ваша,
Мери Джо Пътни


Последната промяна е направена от liusi на Съб 16 Фев - 16:08; мнението е било променяно общо 3 пъти

______________________________
Прелъстителят 20799210

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
зариби ме резюмето и това ще се прибавя към колекцийката ми.... :wasnotme:
ако, продължават в същия дух от Ибис ще трябва вече сериозно да се замислям за разширение на скромната ми библиотечка.... :wasnotme:

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
Браво на Ибис. Харесвам, че се решиха да издават исторически любовни романи. :yep:

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
Браво на Ибис. Харесвам, че се решиха да издават исторически любовни романи.
+1 и то с две ръце

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
Тъй като обожавам да чета исторически романи страшно се радвам, че излезнал нов. Прелъстителят 909357165 А Мери Джо Пътни е великолепна авторка.

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
Мери Джо Пътни е една от любимите ми авторки в този жанр, а "Прелъсатителят" ме завладя от първата страница.

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
Не всички книги,които съм чела на тази авторка, ми допадат,но тази ми хареса.

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
Аз съм пропуснала тази книга,трябва да наваксам,като чета само хубави коментари...Прелъстителят 909357165

______________________________
Прелъстителят CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
Наистина хубава книга. Не бях чела нищо от тази авторка, но останах впечатлена. Беше интересна.

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
biliana_911 написа:
Наистина хубава книга. Не бях чела нищо от тази авторка, но останах впечатлена. Беше интересна.

Не е лоша книгата, но поредицата й за падналите ангели е по-хубаво. Много по-хубава 😉 

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
jmv написа:
biliana_911 написа:
Наистина хубава книга. Не бях чела нищо от тази авторка, но останах впечатлена. Беше интересна.
Не е лоша книгата, но поредицата й за падналите ангели е по-хубаво. Много по-хубава 😉 
Ще послушам съвета ти и ще прочета и тях. Прелъстителят 909357165

descriptionПрелъстителят EmptyRe: Прелъстителят

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply