BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionТеория за Големия взрив EmptyТеория за Големия взрив

more_horiz
Теория за Големия взрив

Теория за Големия взрив Big_bang_theory_ver3_zpsecc8236e

  • Жанр: Комедия
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 21 минути
  • Режисьор: Марк Кендровски, Питър Чакос
  • Сценарист: Чък Лори, Бил Прейди
  • В ролите: Джони Галеки, Джим Парсънс, Кейли Куоко, Саймън Хилбърг, Кунал Наяр, Мелиса Рауч, Мейм Баялик
  • Телевизия: CBS
  • Резюме:

    Ленърд Хофстетър и Шелдън Купър са брилиятни физици, работещи в "Калтек" в Пасадена, Калифорния. Те са колеги, най-добри приятели и съквартиранти, въпреки че границите на взаимоотношенията им биват постоянно тествани от контролиращият, чудат и странен Шелдън. И двамата са приятели с техните колеги от "Калтек" - инженерът Хауърд Уоловиц и астрофизикът Раджеш Кутрапали. Четиримата прекарват времето си, работейки върху индивидуалните си проекти, играейки видеоигри, гледайки научно-фантастични филми и четейки комикси. Тъй като спадат към категорията на така наречените "зубъри", и четиримата нямат късмет с готините мацки. Когато Пени, красиво момиче от Омаха, което желае да стане актриса, се нанася в апартамента срещу Ленърд и Шелдън, Ленърд получава ново вдъхновение в живота и възнамерява да направи Пени свое гадже.



Трейлър:



______________________________


 
         
       

descriptionТеория за Големия взрив EmptyRe: Теория за Големия взрив

more_horiz
Ох ... колко съм се смяла!!
Много добре измислено.
А актьорите са просто великолепни.

______________________________
Теория за Големия взрив 2mgsis9

descriptionТеория за Големия взрив EmptyRe: Теория за Големия взрив

more_horiz
Страхотни са! Обожавам този сериал!
Особено д-р Купър!
Теория за Големия взрив 2115147716

descriptionТеория за Големия взрив EmptyRe: Теория за Големия взрив

more_horiz
Уникален сериаллМного смях има

descriptionТеория за Големия взрив EmptyRe: Теория за Големия взрив

more_horiz
Така и не успяхме да се разберем с този сериал - изгледах няколко серии, но така и не успях да му схвана хумора в повечето случаи.

______________________________
Теория за Големия взрив 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

descriptionТеория за Големия взрив EmptyRe: Теория за Големия взрив

more_horiz
Много забавен сериял

descriptionТеория за Големия взрив EmptyRe: Теория за Големия взрив

more_horiz
Обожавам този сериал! Въпреки че вече персонажите доста се промениха и нямат много общи неща с началото... Когато Шелдън предложи на Ейми си беше една истинска победа! Теория за Големия взрив 2115147716

descriptionТеория за Големия взрив EmptyRe: Теория за Големия взрив

more_horiz
Един от любимите ми сериали. Със смесени чувства съм по отношение на финала. От една страна уж е ясно, че все някога някак сериалът трябваше да свърши,но от друга ми се искаше да видя още,например щяха ли Радж и Прия в крайна сметка да се оженят. Но пък ако го бяха направили щяха съвсем да разтеглят и разводнят. Колкото и да не ми се иска да призная,последните няколко сезона издишаха откъм сценарий,почти никаква идейност нямаше.Та затова може би е по-добре,че решиха да го спрат.Така поне ще го помним с добро Теория за Големия взрив 3382520118 Теория за Големия взрив 2115147716

descriptionТеория за Големия взрив EmptyRe: Теория за Големия взрив

more_horiz
Това ми е сериал за отмаряне. Гледам си го с кеф вече поне за 10-ти път. Ако знаете някой подобен, споделете.
Пробвах няколко вампирски, психо...Ами тотално нелогични неща...

descriptionТеория за Големия взрив EmptyRe: Теория за Големия взрив

more_horiz
Сериала е уникален, признавам че не го следя. Е следях го първите няколко сезона, после ми стана блудкав. Но когато го срещна по телевизията винаги си го гледам, защото е забавен и различен. :bravo:

______________________________
"Всеки ден трябва да слушаш поне една песен, да погледнеш една хубава картина и ако е възможно, да прочетеш едно мъдро изречение"
                                                     Гьоте

Победителят има много приятели, но приятелите на победения са истински.
                                                                                  Николо Макиавели


                                    Ако не искаш мира, на ти секира!
                                                                                                Кан Крум


Теория за Големия взрив P_d_10 Теория за Големия взрив A_k_e_10

descriptionТеория за Големия взрив EmptyRe: Теория за Големия взрив

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply