BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description352 дни до края на годината Empty352 дни до края на годината

more_horiz
Здравейте, хора!

352 дни до края на годината Snow+copy

Щурмувах умело досега интернет пространството в търсене на никой-не-знае-какво и се запитах какво ли се случва с вас, драги мои! Та как сте? Нещо ново около вашите скромни (и не дотам скромни) личности?

Обикновено имам навика да вкарам някой въпрос за размишление, но точно днес въпроса ми е директен и точен: Ще има ли нов конкурс за лично творчество?

Имам огромно желание и вдъхновение последните няколко дни. За жалост, обаче нямам достатъчно мотивация да си седна на четирибуквието и да напиша поне едно сто-двеста думи. Зимния мързел явно ме е обзел...

Кааакто и да е! Дайте да оживим малко форума, че започва да ми става гузно за администрацията.. 352 дни до края на годината 2115147716
И тъй, съфорумници, очаквам Ви 😄

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

description352 дни до края на годината EmptyRe: 352 дни до края на годината

more_horiz
Кво стааа?
Здрасти, Кико! Как я караш? На въпроса ти нямам отговор 352 дни до края на годината 2115147716
Тука е голяма тъпня. Нищо интересно на хоризонта. Скромната ми и невероятно мила личност агонизира от твърде високото ниво на скука и хорска простотия.
При вас какво ново?

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description352 дни до края на годината EmptyRe: 352 дни до края на годината

more_horiz
Хаха при мен нещата са следните: Обикалям по общини, търся си работа, а за да се разгранича от скуката си хванах гадже. Прекъснах от университета (почти, де..) и отсега се замислям къде да кандидатствам на есен. 352 дни до края на годината 909357165
Относно хорската простотия съм абсолютно съгласен, че нивото е твърде голямо вече! Трябва да направим нещо :strelbaa:

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

description352 дни до края на годината EmptyRe: 352 дни до края на годината

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply