BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица: Ванирска сага

power_settings_newLogin to reply
+43
diana_kantarska
tuleva
mariatoni
Тони87
pavlik11
viki12
ves
kameliq70
iveto81
hekuba
cveti11
moni88
Evitta
ivamilusheva
kiara_k6
snejana_78
penka1234
e4o1976
vamida
Titoncho
Амарилис
plqsak
perla333
milla71
pg_ts
inarra
krassy123
lubima8310
Алабайка
maiimynka
ev4eee
beni1979
vladi85
jmv
Zaharka
naFarela
aranna
mir4a
Uniquemer
galileo414
Alliana
Christina.
liusi
47 posters

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyПоредица: Ванирска сага

more_horiz
First topic message reminder :

Очаквайте на пазара 17 Декември 2012

Поредица: Ванирска сага - Page 3 1562_pic_1


Книгата на Хаде
кн. 1 от поредицата Ванирска сага

Автор: Лена Валенти
Жанр: Urban Fantasy
Брой страници: 528 стр.
Корица: мека
Цена: 19.99 лв.


Само едно ухапване дели омразата от любовта!

Книгата на Хаде е поток от екшън, впечатляващи емоции, кръв, сълзи и секс. Страниците не ти дават мира, искаш още. Политаш, без да можеш да спреш, крещиш, понесен от експлозия адреналин, и така ще продължиш, докато пътешествието приключи. Ако беше храна, книгата щеше да е натурален шоколад. Ако беше напитка – хубаво вино.


Калеб е суров ванир, безсмъртно същество, създадено от скандинавските богове, за да защитава хората от онези, които не са успели да устоят на кръвта и властта. Сега е в Барселона, за да се изправи срещу мистериозната организация, която отвлича и убива всички като него. Търси отмъщение и няма да се поколебае да отвлече Ейлийн Ернепо, дъщерята на лудия учен, който прави експерименти с телата на неговите приятели. Това ще бъде отговорът на пролятата кръв и безпричинното насилие спрямо неговите събратя. Калеб обаче не знае, че тази девойка ще го погуби.

Ейлийн води спокоен и нормален живот. Работи в семейната фирма, получава добра заплата, обича до полуда своето хъски и двамата си приятели от детските години. Току-що е завършила педагогика и са й обещали отлична работа в Лондон. Това е идеалната възможност да се откъсне от баща си Микаил, който не я обича и я обвинява за смъртта на майка й. Но няма как да предвиди, че през тази нощ един разгневен и ужасяващо привлекателен мъж ще я отвлече и въведе насила в свят на митология, магия, кланове и кръв...




ОТКЪС


Последната промяна е направена от liusi на Вто 11 Дек - 10:21; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Поредица: Ванирска сага - Page 3 20799210

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Uniquemer написа:
е това вече е най-тъпото нещо което съм чувала.... незнам, не е Братството, ама си е екстра книгата...
пишете им на тия, чв са луди

И аз съм изненадана от "липсата" на интерес, но явно говорим за прочетена, а не купена книга, благодарете на тези които разпространиха книгата в интернет....

______________________________
Поредица: Ванирска сага - Page 3 Wogwagersng

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Незнам кой е бил, аз си я взех на хартия. Ама и там не работата, няма значение, важното е че се търси и е интересна Поредица: Ванирска сага - Page 3 909357165  нямат никакъв маркетинг тия

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Uniquemer написа:
Незнам кой е бил, аз си я взех на хартия. Ама и там не работата, няма значение, важното е че се търси и е интересна Поредица: Ванирска сага - Page 3 909357165  нямат никакъв маркетинг тия


Естествено, че има значение. За едно издателство интереса към дадена книга се изразява в купуването й. А да се твърди, че Бард нямат маркетинг... си е малко смешно.

Аз си я бях предвидила книжката за лятото, но май ще я завра някъде надълбоко. Испанския ми не просто куца, ами никакъв го няма Поредица: Ванирска сага - Page 3 2115147716, а мразя да не си дочитам поредици.

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Ми незнам колко е смешно и колко не, но е тъпо пак казвам. Да почнеш една поредица и да не я довършиш... а аз какво да кажа като знам на испански Ола????????

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Аз си изтеглих втората, но с моя бегъл испански почти нищо не разбрах Поредица: Ванирска сага - Page 3 2115147716 Много е гадно така да я спрат, при положение, че я няма на английски. Поредица: Ванирска сага - Page 3 3382520118

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Ванирска сага - Page 3 7389738n


Поредица: Ванирска сага - Page 3 Badge1

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Жалко книжката много ми хареса и не вярвам на нескопосаната лъжа на издателството че нямала интерес!:wait:
По- добре да не започват даден проект  който не смятат да довършват просто ей така да тестват дали ще има интерес и след това като не ги удоволетвори достатъчно бройката по продажби да им скимне да спрат издаването по дадена поредица това е адски нечестно спрямо феновете според мен първо ни зарибяват а след това ни пращат по дяволите.........❌

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
точно така Поредица: Ванирска сага - Page 3 909357165:goodjob:

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Uniquemer написа:
Ми незнам колко е смешно и колко не, но е тъпо пак казвам. Да почнеш една поредица и да не я довършиш... а аз какво да кажа като знам на испански Ола????????



beni1979 написа:
Жалко книжката много ми хареса и не вярвам на нескопосаната лъжа на издателството че нямала интерес!Поредица: Ванирска сага - Page 3 989981
По- добре да не започват даден проект  който не смятат да довършват просто ей така да тестват дали ще има интерес и след това като не ги удоволетвори достатъчно бройката по продажби да им скимне да спрат издаването по дадена поредица това е адски нечестно спрямо феновете според мен първо ни зарибяват а след това ни пращат по дяволите.........Поредица: Ванирска сага - Page 3 681630


Тъпо е да започнеш и да не довършиш една поредица, но от тяхна гледна точка, след като книгата не се продава и залежава в склада, значи няма интерес. Защо да хвърлят пари на вятъра с втората?
Съжалявам, но не вярвам, че което и издателство да е (защото това не е единствената спряна поредица с това обяснение и то от няколко различни издателства, а и няма да е последната според мен) ако има дори минимална печалба би спряло да издава поредицата. Най-малкото защото ако само почват и не довършват читателите ще спрат да купуват техни книги. Единствената логична причина би била ако не могат да си възвърнат дори вложените средства.
А колкото до това да не почват нов проект... как да стане това? да спрат да издават? или да пускат само единични книги? Никога не се знае какво реално ще се купува.
За съжаление в България реалността е следната - интереса и купуването са две коренно различни неща и изобщо не се припокриват.

А че е гадно и не е честно за хората които са си купили книгата, съм съгласна. Аз лично чаках с нетърпение да я прочета, защото една приятелка ми наду главата колко е хубава.

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Купих си книгата и страшно много ми хареса,че с нетърпение чаках следващата.Тези са идиоти,направо съм бясна.Ще ме накарат от това издателство нищо повече да не купувам.Просто съм много,много,много бясна.

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Mного жалко,че спират издаването на поредицата.Това е несериозно от страна на издателството.Поредицата е страхотна. Дано да има превод на английски.

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
vladi85 написа:
Mного жалко,че спират издаването на поредицата.Това е несериозно от страна на издателството.Поредицата е страхотна. Дано да има превод на английски.


  И аз съм на това мнение. А и не знам колко не се е купила. Бях я дала на една приятелка да я прочете и тя си я купи, въпреки, че е 20 лева. Е, като издаваш толкова скъпа книга от нова авторка в тези трудни времена, без никаква реклама или поне презентация... Какво очакваш?  
 Дано скоро преведат поредицата на английски или руски, че испанския ми хич го няма.

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Тези които знаят английски имат някаква надежда,че някога ще прочетат и останалите книги,но за тези като мен няма надежда освен шибаното издателство да продължи някога да издава и другите книги.

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Аз писах на издателството и отговора беше..........изтриване на въпроса ми. Толкова за "сериозното" издателство. От тях повече книги няма да си купувам. Изгубиха един клиент. Жалко за тях, не за мене.

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Вярно ли изтриха въпроса? То предполагам много хора са ги питали и може и да им е писнало, но това не е начина!

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Аз от отдавна съм му набрала на това издателсво,издават книги на весникарска хартия а цените не са като за весник.А да се оправдават със слаб интерес не са прави , защото цената на Книгата на Хаде е надута(за сравнение АД на Дан Браун е 20 лв а правата сигурно са по-скъпи всъщност и тя е издадена на прозрачна хартия)
И мен ме загубиха като клиент.

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Незнам..... Сигурно има хора, които четат книгите, които издават, но е непрофесионално тяхното отношение. За цените няма да коментирам, защото една книга ако ти е интересна ще си я купиш, но все пак трябва да се съобразяват със заплатите в България.

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Да пуснем анкета да ли има желание да се издаде? или вече има?

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
Uniquemer написа:
Да пуснем анкета да ли има желание да се издаде? или вече има?


По-правилния въпрос е: "Има ли желаещи които ще си купуват поредицата ако продължат да я издават?"
Защото желаещи винаги има, но едно издателство не се храни с желания.
Макар че не знам за какво? Бард не си променят мнението. След като казват, че няма интерес за тях нещата приключват. |-( 

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
е да и това е така. Аз бих си я купила Поредица: Ванирска сага - Page 3 909357165

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
А дали някое друго издателство ще се съгласи да издаде поредицата?

descriptionПоредица: Ванирска сага - Page 3 EmptyRe: Поредица: Ванирска сага

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply