BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

поредица "КРОСФАЙЪР"

power_settings_newLogin to reply
+59
qncheto093093
Violeta__1990
Phelan
milenatt
petqnen
silviq.georgieva
dimyorman
tm2016
GD444
meri
галина янева
ginka_zheko72
bobihak
Verji
korneliya85
knigiteee
DoTo
ves
bee123
viki12
Стефанина
bebals_69
iveto81
moni88
Alliana
nikoletayankova
cveti11
mandi
polin4eto
Амарилис
milla71
matsa1978
karbonara
Smile23
biliana_911
achka
naFarela
vivi86
ive_ivelina
stasi
Christina.
mimi1221
sortisa
eleos
n.de4eva
becky13
monaliza
isark
desistela
galileo414
beni1979
reni78
Ralna
mir4a
biskit
mi666i
Zaharka
Thea
liusi
63 posters

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 Emptyпоредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
First topic message reminder :

Очаквайте "Открита пред теб" - Силвия Дей
книга първа


поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 169219z

Страници: 352
Дата на издаване: 29-11-2012
Корици: меки
Размери: 13x20
Цена: 15.99


Чувствена и страстна, поредицата „Кросфайър“ поглъща жадно читателя и го обсебва напълно. Докрай.
- New York Times
Тази книга е провокативна, възбуждаща, разкрепостено еротична, откровено сексуална и изключително добре написана. „Петдесет нюанса сиво“ ми хареса, но в „Открита пред теб“ се влюбих!
- Swept Away by Romance

Гидиън Крос се появи в живота ми като светкавица, раздрала мрака – ослепителен, първичен, убийствено секси и... обгърнат от тайнствен тъмен ореол. Може би трябваше да се изплаша от свирепата жажда, с която ме искаше, но аз изпитвах същото страстно безумие. Желаех го достатъчно, за да наруша всичките си правила. А това означаваше да платя цената и да се разкрия. Да го допусна в най-тъмните кътчета от своето минало... Но дали той щеше да е също толкова открит пред мен?

Силвия Дей e автор #1 на New York Times и USA Today и има зад гърба си повече от десет романа, отличени с престижни награди. Отдавна получила признание отвъд Океана, днес тя се превръща в световен феномен.
С челни места в класациите на Великобритания и САЩ, първите две книги от нейната поредицата Кросфайър са бестселъри в 34 страни и държат рекорд по електронни продажби в Англия, надминат единствено от „Вакантен пост“ на Дж. К. Роулинг и „Изгубеният символ“ на Дан Браун.

Последната промяна е направена от liusi на 15/1/2015, 17:19; мнението е било променяно общо 4 пъти

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 20799210

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Супер дано не чакаме много че нямам търпение.... :wasnotme:

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Мен нещо не ме грабна... ❌

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 7389738n


поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 Badge1

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Току що от официалната българска страница на Кросфайър
"Датата е 17 юни. Знаем, че чакането ще ви се стори безкрайно. За нас също е така, защото нямаме търпение да чуем вашите коментари и наистина ни се искаше книгата вече да е при вас. Едва ли е голяма утеха фактът, че България ще е една от първите неанглоезични страни, в които ще излезе книгата. Надяваме се обаче, че ще ви зарадваме поне малко с първата глава на „Опиянена от теб“, която още сега можете да прочетете тук:"

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Е, бива добре че поне щее този месец макар че чакането ще ми се стори безкрайно...... :wasnotme:

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Страхoтно, поне вече има конкретна дата!!! поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 2115147716
Наистина хубавото е ,че ще е този месец!!!! поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 3569552857

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Първата глава на „Опиянена от теб“

Ето и корицата...
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 7044_609607355716734_1759317357_n

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 20799210

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Crossfire сподели състояние на Sylvia Day
преди около час
Както много от вас вече са прочели - "Опиянена от теб" не е краят на "Кросфайър". Преди време Силвия Дей обяви това в секцията с въпроси на сайта си, сега го споделя и в официалната си Facebook страница. Романите ще бъдат пет. Все още няма определени дати за излизане на последните две книги, но Силвия обещава, че ще направи всичко възможно чакането да не е дълго. И търси вашите предложения за заглавия поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 909357165
Okay, so there are lots of questions about the next book! That's wonderful and I'm thrilled that so many of you are looking forward to it. I'm so grateful for you all. I feel really blessed.

My original contract with Penguin/Berkley was for three books. That's a pretty typical contract. In my ten years of writing/publishing, I've done contracts for one, two, and three books at a time, but never for more than three. Publishers don't want to invest too much at one time and authors don't want to get tied down too long, just in case things don't work out well and they decide to move on.

Usually the publisher and author will negotiate for new books as soon as the last book in the contract is turned in so that pre-orders can go up and things can keep rolling forward. That didn't happen with Crossfire.That's why you don't see pre-orders up for Books 4 and 5.

The delay was due, in part, to how contentious things got when the release date of Entwined with You was moved to June, something I didn't want and fought strenuously. It was a horrible decision made by the publisher and we all can see the effects of that now. A lot of readers assumed the date move was my decision and it absolutely was not. I hated it and knew it was going to set the wrong tone for readers. (I also have no say in pricing, although I argue all the time for a lower price point for digital - I'm a digital reader, too. I understand.)

I'm now, at this late date, working on finalizing the publication of Books 4 and 5. Does that mean the books are ages away? No. Everyone wants to wrap up the series (including me!) as soon as possible and I expect we'll have a firm date for the publication that I can share within the next two weeks or so. It's not going to be a year away!! I write must faster than that and I've got a head start. Again, I don't control release dates, but I know what I *won't* be seeing happening again. I don't want to keep you waiting. I never wanted to keep you waiting.

I know some readers have decided that Crossfire was extended for monetary reasons, but I can say in all honesty, I would make the same amount of money for a new series and likely MORE, so I assure you, money is not motivating how the series is being handled moving forward. My primary goal is keeping your trust, delivering books to you in a timely manner, and making sure Gideon and Eva have the happy ending they deserve.

Thanks for bearing with me while I address the deficits in the handling of the first three novels and thank you so much for all the wonderful emails, posts, and tweets about Entwined with You. I love the book and I'm so happy that so many of you did, too!

Also, if you have title suggestions, I'd love to hear them.

THANK YOU!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz




Мола ви, който е на ти с английския и няма нищо против и има време и му се занимава да преведе горния текст, за тези, които не знаят езика като мен.
Много благодаря








descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
АКО НЯКОЙ ИСКА ДА ПРОМЕНИ НЕЩО ОТ ПРЕВОДА ДА ГО НАПРАВИ! НЕ СЪМ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРЕВОДАЧ! СМЯТАМ ЧЕ СЪМ СЕ СПРАВИЛА ПОНЕ ДА СЕ РАЗБИРА КАКВО ИСКА ДА КАЖЕ...

Добре, има толкова много въпроси за следващата книга! Това е чудесно и аз съм развълнувана, че толкова много от вас се радвате за нея. Толкова съм благодарна на всички вас. Чувствам се благословена.

Първоначалния ми договор с Penguin / Berkley беше за три книги. Това е доста типичен договор. За моите десет години на написване/ издаване, съм правила договори за една, две и три книги често, но никога за повече от три. Издателите не искат да инвестират твърде много наведнъж и авторите не искат да се обвързват твърде дълго, в случай, че нещата не вървят добре и тогава решават да продължат напред.

Обикновено издателството и автора преговарят за новите книги, веднага след като последната книга, от договора е издадена, така че да има предварителен поглед на датата за издаване, и нещата да се придвижват напред. Това не се случи с Crossfire. Така че ето защо не виждате датата за книги 4 и 5.

Забавянето се дължи отчасти на това как, когато датата на публикуване на Опиянени от Теб бе преместена до юни, нещо, което аз не исках и се борих упорито. Това беше ужасно решение, взето от издателя и всички ние ще видим ефекта от това сега. Много от читателите приеха,че променената дата е мое решение, а то абсолютно не е така. Мразех го и знаех, че това щеше да настрой погрешно читателите. (Аз също нямам дума в ценообразуването, въпреки че през цялото време споря за по - ниска цена на електронните книги - аз съм дигитален четец, също и разбирам поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 909357165.

Сега, на тази късна дата, работя по приключването на издаване на книги 4 и 5. Означава ли това, че книгите ще се бавят с години? Не. Всеки иска да приключи серията (включително и аз!) Възможно най -скоро очаквам, че ще има твърда дата за публикуване, която да мога да споделя в рамките на следващите две седмици, някъде. Това няма да стане след година! Пиша по - бързо, отколкото е запланувано и имам преднина. Отново, аз не контролирам датите за публикуване, но знам едно, което аз * няма * да позволя да се случи отново. Не искам да ви карам да чакате. Никога не съм искала да чакате.

Знам, че някои от читателите са решили, че Crossfire бе удължен заради парични причини, но мога да кажа съвсем честно, че те ще струват същата сума пари за новите книги/ поредици и вероятно за други, така мога да ви уверя, че парите не са мотивиращ фактор как серията се обработва и движи напред. Моята основна цел е за запазване на доверието ви, предоставянето на книгите до вас навреме, както и да се уверите, че Гидиън и Ева имат щастливия край, който заслужават.

Благодаря за търпението с мен, докато се справям с обработката на първите три книги, както и много ви благодаря за всички прекрасни имейли, съобщения и туитове за Опиянена от теб. Обичам книгата, и съм толкова щастлива, че толкова много от Вас, също!

Също така, ако имате предложения за заглавия, ще се радвам да ги чуя.

БЛАГОДАРЯ ВИ!!

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 20799210

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Много ти благодаря за превода!Благодаря че се отзова на молбата ми!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Благодаря за превода, надявам се само наистина и ние да не чакаме с години...
А що се отнадя до финала дано да е щастлив за Ева и Гидиън, защото ако не е ...е аз лично ще съм разочарована :wasnotme: представяте ли си 5 книги и накрая финалал да е разочароващ.....

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Авторката казва,че краят ще е щастлив за Гидиън и Ева. В горния текст го пише

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Искам да споделя,че прочетох третата книга от поредицата "Кросфайър" "Опиянена от теб". Да ви кажа книгата не е лоша, но някак си остави в мен чувство на неудовлетвореност,не както при първите две книги. При тях  нямаше такова чувство напълно ме удовлетвориха. Нещо ми липсваше,макар че не мога да определя какво точно,но знам, че  го имаше в първите  две книги.На края авторката е написала :
"Да драги ми читателю, напълно си прав. Това не може да е краят. Пътешествието на Гидиън и Ева все още не е завършило.Очаквам с нетърпение да видя къде ще ни заведат от тук нататък. С най добри чувства, Силвия"
 Ако не знаех предварително,че предстоят още 2 книги щях ужасно да се разочаровам ако бях разбрала  сега след като завърших третата , особено след като тя остави такова  чувство в мен.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
И аз, току що я опатках и останах с убеждението че според мен тази книга трябваше да е последна защото си мисля че историята вече се доразви достатъчно и не мога да си представя какви ли локуми ще трябва авторката да разтегли в още 2 книги и според мен ще я разводни и загрози тази интересна за мен поне изчерпана ТРИЛОГИЯ би било по-добре да свърши до тук но уви те си знаят най-добре и тъй като съм я захванала естествено че ще купя и останалите книги няма начин ...............:wait:

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Нещо наистина липсва и то не малко. Нямаше я тръпката, имаше напълно нелогични действия, мижава развръзка на уж "обещаваща" интрига  и още куп повторения на вече използвани похвати от рода на "мама ме следи"  или "някой има скандални снимки". Наистина разочароващо. Надявам се нещата за другите книги да се оправят, защото има вероятност да получим поредната боза, която се влачи до безкрай.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Нарочно в третата книга авторката загатва някои неща,отваря някои теми без да ги доразвива и доизяснява,с цел да си направи материал за следващите 2 книги. За мен още втората книга си беше достатъчно завършена и нямаше нужда от трета.Третата е врата към другите бъдещи две .Така мисля аз поне. Три книги са много на тази поредица,а какво остава за 5. Дано не се окажа права,дано 4 и 5 книги си струват повече от 3тата.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Харесвам поредицата и образите ми харесват. И много се зарадвах, че ще има още две книжки.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Аз спирам на втора книга,може би бих прочела и трета,но още две ми идват в повече!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Crossfire сподели снимка на Sylvia Day.
преди 11 часа
Обещаното от Силвия! Английското заглавие на четвъртия „Кросфайър“ роман ще бъде – Captivated by You! За датата на премиерата ще се въоръжим с търпение. Този път Силвия Дей ще я обяви едва когато книгата вече е готова за печат, за да се избегнат рисковете от нежелани промени и закъснения.
Имате ли вече лични предложения за българския превод на заглавието?

TITLE REVEAL!!

Reminder: The release date won't be announced until the book is in the final stages of production. If you share this image, please share that information, too. I'm getting a TON of emails, tweets, and posts asking when Captivated by You will be released. The best thing to do is sign up for my newsletter (on the Contact page of my website) and I'll send out a newsletter as soon as pre-ordering becomes available. Thank you! I hope you love the title as much as I do!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Не знам на български как се превежда дали "Пленена от теб" или "Запленена от теб" или и двете.Ще разберем като кажат със сигурност българското заглавие.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 4 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply