BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Красавицата и звярът

power_settings_newLogin to reply
+23
shadow_hunter
naneto
allana
hrisito0o
escapingthesun
sweet_h
Nadisslawa
waternimph
MariTe
alina30
galileo414
amarin123
josefi
liliyosifova
simarsd
slava87
desi7y
Guster
Zaharka
milenaka
Lover.
Thea
Alliana
27 posters

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyКрасавицата и звярът

more_horiz
First topic message reminder :

Beauty and the Beast

Красавицата и звярът - Page 2 6f2irn

  • Световна премиера: 11.10.2012
  • Жанр: Криминален, Драма
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 42 минути
  • Режисьор: Гари Фледър
  • Сценарист: Шери Купър, Дженифър Левин
  • В ролите: Браян Уайт, Джей Раян, Кристин Крюк и др.
  • Разпространител: CW Television Network
  • Резюме:

    Катрин Чандлър е изключително умен детектив в отдел убийства. Когато е била тийнейджър става свидетел на убийството на майка си. Катрин трябвало да бъде убита също, но нещо… някой я спасява. Никой не й повярвал, но тя знаела, че това, което я е спасило не е било нападение от животно. Години по-късно по време на разследване на убийство Катрин открива следа, отвеждаща я до красив доктор на име Винсънт Келър, който се смята за убит в Афганистан през 2002г. Катрин скоро научава, че Винсънт е жив и всъщност той е този, който я е спасил преди години. Винсент се е крил 10 години, за да пази тайната си. Когато е вбесен се превръща в ужасяващ звяр, който не може да контролира супер силата си. Катрин се съгласява да пази тайната му, в замяна на всичко, което може да си спомни за убийството на майка й. Така между тях започва една изключително сложна и опасна връзка.


Трейлър:

______________________________
Красавицата и звярът - Page 2 Vghphf

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
Започнах да следя сериала с голям хъс, но честно казано след петата серия просто се отказах. Можеха да развият сюжета и героите, но те просто си останаха да тъпчат на едно и също място. Доколкото разбрах е възможно изобщо да няма втори сезон и честно казано ще е ясно защо, особено след като се движи едновременно с наистина силни конкуренти Красавицата и звярът - Page 2 909357165

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
liliyosifova написа:
Приказките затова са вечни, защото хората имат нужда от тях и винаги ще се връщат към вечните теми! Красавицата и звярът е една от тези теми - любовта между невинността и "звярът".


Точно за това реших да го гледам и за сега ми допада

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
Разочарова ме сериала, очаквах повече. Актрисата никога не съм я харесвала особено, но като дедектив изобщо не ми е правдоподобна. Само звяра спасява положението до някъде.

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
На мен пък този път взе, че ми хареса сериала. Не е лош, малко банална история, банален сюжет, но пък залагат хората на сигурно. Актрисата и мен нещо не ме кефи особено, но се примирих накрая. Особено ако се замислиш, че можеше да е много по-зле. Пича обаче е жесток. Много ме радва, честно. Висок, як, леко грозноват... перфектната комбинация. Но и тук малко странно ми се разви действието. Минаха едва 12 епизода, а вече любов. Някак ми се искаше да го поотлагат малко, за да очакваш с нетърпение и после голямото БУМ! да си кажеш "Най-накрая! От кога го чаках!" Но те взеха, че оакаха нещата и в 10 (или 11-ти беше) епизод на 1 сезон тя влюбена в него, пък той се прави на ощипан. Прибързаха малко драмата.
Иначе другите актьори/герои са си добре... горе-долу. Много ме радва тоя с очилцата. Все сърдит, все недоволен и сарказма му кърти на моменти. И червенокосата мацка е яка. Между другото, тя е Кейлън от Меча на истината, ако някой го интересува, де.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Красавицата и звярът - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Красавицата и звярът - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
Отскоро започнах да го гледам.Мен Катрин ме кефи,от колко време се чудя къде съм я гледала.Супер позната ми е,но не мога да се сетя,

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
hrisito0o написа:
Отскоро започнах да го гледам.Мен Катрин ме кефи,от колко време се чудя къде съм я гледала.Супер позната ми е,но не мога да се сетя,


Smallville? Играе Лана Ланг.

______________________________
Красавицата и звярът - Page 2 Vghphf

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
интересен сериал, но главния доста ме изнерви като се върна при старата си приятелка. Вярно че иска нормален живот, но и полицайката бе до него в тежките моменти и уж много я обичаше.

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
Може би от Smallville?

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
приятно сериалче за убиване на времето

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
Изгледaх и трите сезонa буквaлно нa един дъх и присто нямaм търоебие дa изгледaм и следвaщия!

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
allana написа:
интересен сериал, но главния доста ме изнерви като се върна при старата си приятелка. Вярно че иска нормален живот, но и полицайката бе до него в тежките моменти и уж много я обичаше.

Благодаря за предупреждението. Определено няма да гледам новия сезон в такъв случай. Достатъчно пъти прескачах сцени заради онази червенокоса лунатичка предния сезон.

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
С нетърпение очаквам следващия сезон!

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
Гледах първи сезон и част от втори.
Хареса ми!!
Ще изчакам да се понатрупат и ще ги гледам.

______________________________
Красавицата и звярът - Page 2 2mgsis9

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
Интересен е.

descriptionКрасавицата и звярът - Page 2 EmptyRe: Красавицата и звярът

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply