BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share

Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Zaharka
Шефче
Zaharka

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5611
Местожителство : Discworld

Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyЧет 20 Сеп - 12:23

[You must be registered and logged in to see this image.]

Премиера в България: 15.02.2013
Световна премиера: 01.02.2013
Жанр: Драма
Националност: САЩ
Формат: 2D
Сценарист: Ричард ЛаГраванезе, Ками Гарсия (роман)
Режисьор: Ричард ЛаГраванезе
В ролите: Еми Росъм, Ема Томпсън, Томас Ман, Вайола Дейвис, Джак О’Конъл
Разпространител: Форум Филм България / Alcon Entertainment

В центъра на събитията на свръхестествена драмата попадат местно момче и мистериозно момиче което току що се нанася в града. Те откриват тъмни тайни за семействата си и проклятие, което витае над тях.

Редовен
vixen

Чете : Любовни романи и фентъзи
Зодия : Pisces
Брой мнения : 84
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyНед 9 Дек - 16:10

Много харесвам книгите,но относно филма съм малко резервирана колко добре ще успеят да го направят
Върнете се в началото Go down
tanqdimi
Башмайстор
tanqdimi

Брой мнения : 829
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyПон 10 Дек - 11:35

можеха и по грозен да изберат за ролята на Итън ,имам доста резерви и от книгата не съм запленена да ме извинят феновете и.

Читател
deceitful_neko

Зодия : Leo
Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyПет 21 Дек - 9:33

Имам чувството, че няма да им се получи, поне не и с този Итън. Дано поне специалните ефекти не изглеждат изкуствени. Иначе ще го чакам с нетърпение.
galileo414
Редактор
galileo414

Чете : Всичко до което се докопам
Брой мнения : 309
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyСря 16 Яну - 21:52

Книгите горе долу ми харесаха, но каста и под всякаква критика. Май ще пропусна събитието.
Lover.
Читател
Lover.

Брой мнения : 48

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyНед 27 Яну - 11:00

Като цяло песента прави трейлър-а, но той не е критерий за хубав филм.
Не съм чела книгите(нямам и намерението да го правя), но за себе си съм сигурна, че просто няма да ми хареса. Не толкова заради самата идея, от колкото заради начина, по който ще бъде представена.
bonibon_6
Читател
bonibon_6

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyСъб 9 Фев - 10:22

Книгата е страшна :love: , но за филма незнам :dry:
kamity
Читател
kamity

Зодия : Capricorn

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyСъб 23 Фев - 14:39

На мен също ми допаднаха книгите ,но нещо не съм много сигурна ,че филмът ще е добър.

Шефче
Zaharka

Брой мнения : 5611
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyСря 6 Мар - 10:51

Емиии... става филмчето, но не е нищо особено. Предполагам, че книгата ще е добра. Не съм я чела и нямах очаквания. Ретроспекциите ми харесаха. Обаче, с изключение на злата братовчедка дето й забравих името, която всъщност радваше най-много от всички, останалите бяха абсолютни дървета. Много статичност, никакви емоции, готини рокли. Там поне оплакнах око. Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) 2115147716

Читател
kkkk19

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyСря 6 Мар - 17:36

Къде може да се намери за четене книгата?
polinapolina
Въздухар
polinapolina

Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyЧет 7 Мар - 22:24

А може ли малко жокерче от някой,който е чел и трите книги,дали историята приключва с" хепиенд" :wasnotme:
hrisito0o
Читател
hrisito0o

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyВто 19 Мар - 20:04

Мен ме изкефи на макс.Супер филмче си е,не съм чела книгите и не мога да ги сравня.Но според мен се получил много добре.
hamsterchee
Читател
hamsterchee

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyЧет 16 Май - 21:13

Книгите са невероятни. Имат една зловеща обстановка и те карат да четеш, в същото време да се замисляш.
Относно филма: да, хареса ми (гледах го на кино и след това вкъщи), но не е като книгата. Има доста променени ситуации, който ги различават. Очаквам втория филм, който предполагам ще има. Надявам се да успеят да уловят малко от напрежението, чувството и обстановката на 2-та книга...
louicifer
Читател
louicifer

Чете : "Братството на черния кинжал"
Брой мнения : 15
Местожителство : Widin

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyСря 3 Юли - 15:13

Не съм чела книгите,но филма много ми хареса.Очаквам с нетърпение и останалите части.
vile70o0o0_13
Редовен
vile70o0o0_13

Чете : Фронт
Зодия : Virgo
Брой мнения : 59

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyСря 3 Юли - 15:24

още му трябваше на филма да обърнат повече внимание на детайлите щеше да стане по добре не може да се сравнява с книгите нивото е много по ниско на филма

Читател
Lover.

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyСъб 6 Юли - 16:32

Насилих се да го гледам, но останах напълно разочарована, както и очаквах. Захаросана любовна история, в която момчето се влюбва в мистериозното ново момиче и въпреки трудностите, накрая любовта и доброто побеждават. Шедьовър!
Двамата влюбени бяха под всякаква критика, от самото начало ми лазеха по нервите, героите, които ми се понравиха, разбира се, бяха безцеремонно игнорирани/братовчедката/ или убити/майката и чичото/, историята с проклятието бе претупана ... като цяло бе поредният тийн боклук.
SoulHunter
Читател
SoulHunter

Зодия : Taurus
Брой мнения : 21
Местожителство : Avempartha

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyСъб 6 Юли - 16:50

Филма става, ама чак пък толкова да ми хареса.....не. Предполагам както винаги книгата е хиляди пъти по-добра. Актьорите не ми харесаха и без да съм чела книгата, а какво ли остава ако бях...в тези случай съм много критична, понеже съм си изградила образите в главата.

stelina_dimova
Читател
stelina_dimova

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 13
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyНед 14 Юли - 0:24

Нито книгата,нито филма бяха нещо много интересно.. И все пак книгата по я биваше...
desertrose88
Напредващ
desertrose88

Брой мнения : 100

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyНед 14 Юли - 20:14

Филмът ми хареса, но не е нищо особено.
SCHICKSAL
Читател
SCHICKSAL

Зодия : Libra
Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyЧет 25 Юли - 19:12

Ако не си чел книгата филма си струва.
EvaMars
Маниак
EvaMars

Чете : Милен Русков - Възвишение
Брой мнения : 637
Местожителство : in the middle of nowhere.

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyЧет 22 Авг - 12:09

Филма не е нищо особено. Давам му 3.5/10

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister
jesi_6
Читател
jesi_6

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyСря 4 Дек - 22:46

Изцяло разочарована от филма, въпреки препоръките се чудя дали да захващам книгата
Esk
Читател
Esk

Местожителство : Света на Диска

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyЧет 5 Дек - 0:19

Не съм чела книгите, филмът ми хареса. Гледам, че манга версията е избрана за най-добър комикс на годината от потребителите на Goodreads, та може би нея ще си потърся. Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) 909357165

Читател
anita_geninska

Чете : Абсолютно всичко
Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyЧет 5 Дек - 12:57

Не беше толкова лош филма,но истинското удоволствие си остава в книгите.
radadobreva
Въздухар
radadobreva

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyЧет 5 Дек - 14:09

Не съм много впечатлена от книгата, а филма още не съм гледала
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)   Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) Empty

Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Развлечения :: Кино :: Филми - 2013-