BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description Съвети за млада кожа Empty Съвети за млада кожа

more_horiz
 Съвети за млада кожа Beauty-Tips-for-Grown-Up-Girls1-300x225

Кожата ви може да запази дълго младежкия си вид, ако се грижите добре за нея. Предлагаме ви няколко съвета как да й помогнете в борбата с времето:

  • Най-доброто средство за поддържане на млада кожа е растението Алое вера. Нанесете смлян гел от вътрешността на листото върху лицето си преди лягане и го изплакнете чак на сутринта с хладна вода и мек сапун, по възможност от естествени съставки. Алоето действа буквално чудотворно на кожата, тъй като има способността да прониква много надълбоко в слоевете на кожата.

  • Направете си “коктейл” от лъжица прясно мляко и няколко капки лимон и намажете с него лицето си. Постойте така 10-15 минути и изплакнете добре с мек сапун.

  • Ако кожата ви има проблеми с пъпки и черни точки, опитайте със сок от моркови. Прясно изцеденият сок трябва да се охлади преди да се нанесе на лицето. Използвайте памучен диск, за да го нанесете по кожата. Оставете го 15 минути преди да се изплакнете. Правете тази процедура по няколко пъти на ден, ако искате да имате млада кожа.




Източник: http://fashionsupreme.co.uk/novini/

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description Съвети за млада кожа EmptyRe: Съвети за млада кожа

more_horiz
абе стига с тая кожа няма да правим тъпан я.:slynce: то не е само кожата има и коса и кво ли не.пари на вятъра.за една илюзия.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec: Съвети за млада кожа Ywkb

description Съвети за млада кожа EmptyRe: Съвети за млада кожа

more_horiz
Чудесни съвети !Браво!

description Съвети за млада кожа EmptyRe: Съвети за млада кожа

more_horiz
Благодаря за съветите!

description Съвети за млада кожа EmptyRe: Съвети за млада кожа

more_horiz
Ползвайте маска с хума- веднъж седмично е достатъчно.. Идеално!

description Съвети за млада кожа EmptyRe: Съвети за млада кожа

more_horiz
Преди години имах доста сериозно проблеми с акнето и много ми се подиграваха. От тогава за мен е важно да бъде с перфектна кожа. Полагам много грижи и задължително на всеки две седмици си правя различни процедури. За да ми излиза по-евтино, си взимам ваучери от https://vsichkioferti.bg/ , които често са с 50 % намаление. Освен това си правя и много домашни маски, които също помагат.

description Съвети за млада кожа EmptyRe: Съвети за млада кожа

more_horiz
Здравейте! Алоето наистина помага, но имайте предвид, че някой хора са алергични към него и се изриват. Направете първо тест на ръката и след това използвайте!  Съвети за млада кожа 909357165

description Съвети за млада кожа EmptyRe: Съвети за млада кожа

more_horiz
а аз си взех сауна за лице и ми се отразява страхотно

description Съвети за млада кожа EmptyRe: Съвети за млада кожа

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply