BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  EmptyСТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!

more_horiz
СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  253813_10152074336000584_1534334547_n

СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!

- Без значение колко късно започва първата ви лекция, така или иначе ще спите в залата или направо ще я пропуснете!
- Без значение на какво умствено ниво сте били в гимназията, сега нещата не са се променили
- Всеки часовник в университета показва различно време!
- За годините на следване поне веднъж ще ви се случи да кажете „Тази инспекторка е голяма кучка“
- Може да знаете всички по даден предмет и пак да не си вземете изпита!
- Може нищичко да не знаете по даден предмет и да изкарате отличен!
- Никой никога не идва на време
- Пропускането на лекция не е заредено със същия адреналин както в училище
- Ако не сте опитвали алкохол, ще опитате
- След няколко години учене – няма да знаете дори и половината на това което сте учили!
- Най-важните уроци ги научавате извън учебните зали!
- Поне веднъж ще ви се наложи да вземете пари на заем!
- Поне веднъж ще си зададете въпроса: „Това пък какво общо има с нашата специалност, че го учим?“
- Поне веднъж ще ви се случи да търси зала с колегите си и преподавателя, защото някой се е намъкнал в тази в която е трябвало да имате лекции
- Поне веднъж ще отидете на дискотека само с пари за вход
- Поне веднъж ще припишете на изпит!
- Поне веднъж ще се къпете с кофа и бързовар!
- Поне веднъж ще ядете солети за вечеря!
- Поне веднъж ще ви се случи да чакате нетърпеливо пари пред пощата!
- Поне веднъж ще имате среща "На пощата"

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  EmptyRe: СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!

more_horiz
Без значение колко късно започва първата ви лекция, така или иначе ще спите в залата или направо ще я пропуснете!


Това е закон за мен - на лекции не се ходи.

______________________________


 
         
       

descriptionСТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  EmptyRe: СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!

more_horiz
Поне половината вече съм ги минала. Остават ми още няколко да изпълня квотата СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  EmptyRe: СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!

more_horiz
СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  2115147716 :reading: СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  2115147716 

descriptionСТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  EmptyRe: СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!

more_horiz
Koen написа:
Без значение колко късно започва първата ви лекция, така или иначе ще спите в залата или направо ще я пропуснете!


Това е закон за мен - на лекции не се ходи.


Как взимате заверки бе хора?

______________________________
Напомни му, че слабите никога няма да влязат в царството на любовта, защото то е безмилостно и алчно царство, и че жените се отдават само на решителните мъже, защото им вдъхват тъй жадуваната увереност, с която да се изправят пред живота.”

descriptionСТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  EmptyRe: СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!

more_horiz
pilence2 написа:
Koen написа:
Без значение колко късно започва първата ви лекция, така или иначе ще спите в залата или направо ще я пропуснете!


Това е закон за мен - на лекции не се ходи.


Как взимате заверки бе хора?


Със стратегическо подбиране на кога и по какво може да се скатаеш. Макар че аз съм от шматките, дето рядко липсваха. СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  345477380

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  EmptyRe: СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!

more_horiz
За инспекторките в канцелариите са без коментар. Всеки път ми късат нервите.

descriptionСТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!  EmptyRe: СТУДЕНТСКИЯТ ЖИВОТ – ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply