BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

”Здрач” готви напълно изненадващ финал

power_settings_newLogin to reply
+17
kkkk19
malkotoceci
didi26
milaa
simarsd
elhrijovech
Stefanika
lioness
beni1979
belleville
Ralna
Мирела
gery_vampirelady
div
T.Kostadinova
Zaharka
Thea
21 posters

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал Empty”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
”Здрач” готви напълно изненадващ финал

”Здрач” готви напълно изненадващ финал Twilight-breaking-dawn-2

Създателите на вампирската сага "Здрач" коренно променили финала на втората част на "Здрач – Разсъмване".
Финалът на лентата, която събра милиони меломани в киносалоните, е съвсем различен от оригиналния край в книгата. Промените са направени с помощта на авторката на историята Стефани Майер и сценаристката Мелиса Розенбърг.

За публиката обаче събитията на финала ще останат в тайна, но съдейки по реакцията на главния актьор Робърт Патинсън филмът ще завърши наистина неочаквано.

Когато за първи път прочетох тази част на сценария възкликнах: "Какво става?". Трябваше да прочета няколко пъти тези страници", разказва още звездата, който преди седмици се раздели с екранната си половинка от сагата Кристен Стюарт, която беше и негова спътница в живота. Премиерата на лентата се очаква да излезе в салоните през ноември.

Източник: http://life.dir.bg

______________________________
”Здрач” готви напълно изненадващ финал Dragon-Book

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Цялата работа покрай скандала с Кристен и т.н. един рекламен трик по предварително замислена схема, по която именно сега следва обявяването за този уж случайно измислен изцяло нов финал?
Някой друг да споделя теорията?

______________________________
”Здрач” готви напълно изненадващ финал Dragon-Book

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Честно казано дреме ми на шмайзера, дето го нямам. Нито тя е кой знае какво, нито пък той. Голямо вайкане, голямо чудо.
Чисто новият финал е гигантична простотия и пълна гавра от гледна точка на феновете. Отначало и аз бях от тях, дори все още си харесвам книгите до известна степен (винаги съм била далеч от идеята, че са литературен шедьовър, но са приятен начин за прекарване на свободното време), но цялото парадиране и спекулиране с поредицата бяха по-скоро антиреклама и ме отвратиха до там, че сега едва чакам да дойде краят на цялото чудо.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Изтече информация за новия финал на Зазоряване!

Вече е известно как ще завърши нашумялата сага за любимите на десетки хора по света вампири.
След като Кристен изневери на Роб и звездната двойка се раздели, то продуцентите на филмите по "Здрач" решиха да вмъкнат истинския живот из страниците на сценария.
Затова е взето решение Бела да завърти страстна и опустошителна любов с доктор Кълън, а докато Едуард лекува разбитото си сърце, да преоткрие нови страни от своя характер.
В заключение се очаква нов любовен многоъгълник, може би някои прави линии, паралелепипеди и окръжности. Учени са извършили всички тези проучвания и анализи на базата на изтеклия последен обработен рекламен плакат на филма, който е бил подложен на известна редукция след скандала с Кристен:

”Здрач” готви напълно изненадващ финал 5063037_700b_v1

______________________________
”Здрач” готви напълно изненадващ финал Dragon-Book

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
:lmao2: :lmao2: :lmao2: Е, сега вече ме умориха! Тва е някакъв страшен бъзик. А постера е феноменален :lmao: :lmao: :lmao:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
”Здрач” готви напълно изненадващ финал 2115147716
В случай, че някой всееее пак вземе та се зачуди лъжа ли е, измама ли е или има пръст истина, статията е мое дело, постера - от 9gag.com. ”Здрач” готви напълно изненадващ финал 2115147716
Въпреки това обаче аз подозирам, че съществуват такива вероятности! :wait:
Все пак в интернет най-вероятно има Джейкуард слашфикшъни, най-малкото. :lmao2: The fandom ship them together!
Защо пък да не размислят и не вземат да угодят на феновете, създателите на филма??? Ще привлекат освен масовия тийн свят и масовия гей свят, какво повече могат да искат! Филмът ще стане още по-касов хит с подобен невероятен сценарий. :p2:
Тъй и тъй това ще бъде филма на годината, с такъв финал поне подлежи на продължение в следващ филм. - Зазоряване три ”Здрач” готви напълно изненадващ финал 2115147716
Там ще се женят един за друг Джейк и Едо и ще гледат заедно Ренесме... Малко ще е сложно разбира се, защото това би могло да се очертае новия любовен триъгълник - и Едуард влюбен в Джейкъб, и Ренесме влюбена в Джейкъб, Джейкъб влюбен и в двамата, пък Едо и Неси са баща и щерка... това май не върви в изцяло добра посока... Е, както е много популярния лаф напоследък - Still a better love story than Twilight... опа, чакай малко...

______________________________
”Здрач” готви напълно изненадващ финал Dragon-Book

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Е ти вече съвсем го удари в стила на Дързост и красота. Посмъртно не можеш ги разбра кой кум, кой сват, кой на булката брат. ”Здрач” готви напълно изненадващ финал 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
е ако наистина има разминаване с книгата ако не друго ще е интересно , но честно казано не ми се вярва и в филма да разделят Бела и Едуард . Все пак 4-5 години 4акаш да видиш как вечно влиубените ше се саберат ( шастлив краи ) и ако накрая се разделят ще е кофти , не харесвам филми с лош край

______________________________
Това което не ме убива ме прави по-силна.[i]

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
То тия двамата сладури- Робърт и Кристен по последните слухове май са си простили, така че и на мен ми се струва, че е било някакъв трик. Въпреки това все пак ми се иска филма максимално да си се придържа към книгата що се отнася до събитията. Все пак и аз като останалите фенове чакам щастливия край на големия екран. Ще е жалко, ако си остане само в книгата....

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Ако вземат, че разбозят края от книгата, като го изградят на базата на мелодрамата между тези двамата, просто ще ме налегне такова отчаяние за съвременното кина, че сигурно ще се спомина преждевременно. Да вземат да ги групират, така че всеки да е бил със всеки, Най- ще е добре хахаххахахаххаха

______________________________
Somnium est imago mortis- от лат. "Сънят е изображение на смъртта"

"- И докато в този миг не се изплаших, че ще ми забранят да чета, аз не обичах да чета. Както не се обича дишането."


”Здрач” готви напълно изненадващ финал 4417865i

”Здрач” готви напълно изненадващ финал 4417878r

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Нямам търпение да излезе филма, както и оригиналната 5-та част на книгата, а не фен превода

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Вече гледах филма, бях на премиерата. Наистина беше изпипан, макар и доста орязан. Има нещо което ме шокира, но го пускам като спойлер, който не е гледал филма да не чете, че да му се развали удоволствието.

Spoiler :

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


”Здрач” готви напълно изненадващ финал I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
И аз го гледах.
Наистина беше доста орязан, а на места далеч илизаше от книгата. Не съм впечатлена изобщо, но и да си призная не съм очаквала. Според мен като цяло е доста слаб целия филм, с всичките му части, но си е лично мое мнение.
Факт е обаче, че имаше в последната част 2-3 забавни моменти и един ааадски неочакван, в който цялата публика млъкна втрещена (ще го разберете сами ;) )

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
На мен тази част най-много ми хареса бяха се постарали определено и по мое мнение нямаше как да не орежат някои елементи от книгата иначе филма трябваше да стане 4часа минимум!
Общо взето биваше макар че и аз се шашнах накрая цялата зала беше затаила дъх и след това се чуваха отвсякъде въздъшки абе беше си интересно според мен.... :goodjob:

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Не е шедьовър, но пък тази част е най-добрата от всички.
Успях да се шашна, да се зарадвам, развълнувам, дори леко тъжно да ми стане. За мен е достатъчно. Доволна останах от играта на абсолютно всички, дори от играта на Кристен, която намирах за доста бездарна. Поне докато играеше Бела. Общо взето, дори съм много доволна. Успях лееекичко да се върне назад, когато четях книгите за пръв път, да си спомня тръпката...
Та така. Не мисля, че ще има разочаровани. В крайна сметка, всички са се постарали много, ама много добре. И този път не останах разочарована.

______________________________
    In a lioness eyes...
    ... all things belong to her!

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Верно го раздават като "Дързост и красота" :haha: Не знам защо, но нещо не мога да възприема Кристен като актриса - последно я гледах в "Снежанка и ловецът" (голяма грешка!) и по-безлична игра отдавна не съм виждала (не че съм кой знае какъв филмов "критик", така са осакатили приказката, че повече няма накъде... :pardon: ). Пък и някак си тези любовни триъгълници не ми допадат... Иначе гледах първи и втори филм от "Здрач" и дотам приключих... Ще ми се да филмират книгите на Даринда Джоунс - отдавна не се бях смяла така и си има всичко - смях, романтика, фентъзи ”Здрач” готви напълно изненадващ финал 2115147716

Последната промяна е направена от Stefanika на Сря Ное 21, 2012 4:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Аз Кристин също не я харесвам как играе, мига и преглъща като малоумна, заеква, върти очи, пули се и какво ли не, примерно, на мен най-много ми харесва как беше изиграна ролята на Емет, забавен, силен сладурин, по който очите ми направо изтичат като го зърна, особено с частта когато носеше камъка и музиката която бяха пуснали, усмивката му, всичко беше съвършено. Ох отплеснах се, та Кристин попринцип и в четирите филма преди това адски много ме дразнеше, все едно някоя й е пернал с лопата през муцуната, толкова странни физиономии правеше, да не говорим за езика на тялото й, сякаш не знае какво да прави с ръцете и краката си, вярно, че авторката е написала, че Бела е спъната кобила, но Кристин предава нови измерения на думата спъната. Едва в тази част, на 1-2 места успя да ми хареса играта й, това беше в началото дето тръгна да пердаши пумияра Джейкъб и на края в мелето.

А както спомена Stefanika и аз мразя любовните триъгълни, четириъгълници и разните му там многоъгълници, избягвам да чета подобни книги, но поне тук тези изпълнения бяха в много тесни граници, ако се бяха отплеснали, можеше и да не довърша филмите.

Но на мен 2-рата част на Зазоряване си ми хареса много. Сега се чудя на кой филм, ще ходя на нощна премиера. Остава ми да се надявам да направят скоро първият филм от поредицата "50 нюанса" за да отида пак на нощна премиера.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


”Здрач” готви напълно изненадващ финал I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Знаете ли, аз пък вече се надявам да спрат да прават каквито й да е филми по нашумели книги, защото винаги оставам страшно излъгана и разочарована. Причината за това не е просто, че режат от книгита, а защото в повечето случаи актьорите, които избират, въобще не отговарят на моята представа за тях. Според мен би трябвало да има някакъв публичен избор за тези хора. Нещо от типа х-фактор, но за актьор подходяш за ролята или нещо подобно. Те си избират някакви индивиди “явно спали с някой от високо равнище“ и ни ги натрапват сякаш ние феновете сме длъжни да ги харесаме.

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Напоследък книгите по филми изобщо не им се получават... А за последната серия още не съм я гледала, ама ще я видя скоро време какво са свършили по нея ”Здрач” готви напълно изненадващ финал 909357165

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
и книгата и филма не са нищо особенно :wait:

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply