BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

power_settings_newLogin to reply
+18
rucanor
Lena_lm
hamsterchee
kamity
becky13
bonibon_6
escapingthesun
Lover.
ssaa2
galileo414
eva_ks
vixen
nilekta
slava87
vardgy
Thea
elizabetta_90
Zaharka
22 posters

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
First topic message reminder :

Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 6881916662_afd911d9c2_z

Премиерна дата в България: 22 Декември, 2013г.

Режисьор: Франсис Лорънс

В ролите: Дженифър Лоурънс, Джош Хътчерсън, Джена Малоун, Стенли Тучи, Доналд Съдърланд, Уди Харелсън, Елизабет Банкс, Лиъм Хемсуърт

Сценаристи: Саймън Буфой, Майкъл Арнд

Разпространители: Форум Филм България / Lions Gate Films

Жанр: драма, фантастика, трилър

За филма: Историята започва там, където приключиха Игрите на глада. Катнис няма избор – играе щастливата малка победителка пред камерите и се опитва да запази остатъците от живота си. Но Капитолът иска отмъщение. Защото в една битка без правила, Катнис е играла по своите. Правила, които включват понятия като чест, приятелство и лоялност. Правила, които Капитолът не харесва, правила, на които Катнис няма право. И за наказание те я изпращат отново на арената. И са решени този път тя да не излезе жива оттам.



Последната промяна е направена от Zaharka на Пон 15 Апр - 10:37; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 577385_408526215850520_1196030866_n

Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 549843_408524535850688_832778734_n

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
Вече си имаме и трейлър. :slynce: А аз нямам търпение вече.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
След като изгледах първия филм, се влюбих...буквално. За мен много добра актьорска игра и сюжет. Напрежение си имаше през цялото време и един доста по дълбок замисъл, за който нямам време да пиша... Чакам с нетърпение втората част и искм да прочета книгите. Сигурна съм, че ще ми харесатИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 909357165
П.п Филма е също така много емоционален, доста си поплаках...

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
И книгите и филма са невероятни!Нямам търпение за Възпламеняване :heart2:

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
Първия филм ми хареса много. Надявам се и втория да си заслужва. А така като чета коментарите си правя извод, че и книгите не са за пренебрегване.

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
Много ми е интересно да видя какво ще се случи с тях. Нямам търпение. ;р

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
Eто мнението ми за първата част:

АБСОЛЮТНО СЪГЛАСНА С ИЗКАЗВАНЕТО НА ЧОВЕКА.
Втората част ще е същата ......

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
много ми харесва първа част и нямам търпение за втория филм,изтеглила съм си книгите от известно време и все им се чудех,но като прочетох коментарите мисля да ги почна:reading: :reading:

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
Няма да съжаляваш. Книгите определено са доста по- добри от филма.

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
Първия беше много добър чакаме втория

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
И двете части бяха страхотни!!! ❌ 

descriptionИгрите на глада: Възпламеняване (2013г.) - Page 2 EmptyRe: Игрите на глада: Възпламеняване (2013г.)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply