BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Братството на меча

power_settings_newLogin to reply
+24
n_kara
tanbul
gerganasto
liusi
biliana_911
Алабайка
dindiiv
vivi86
Zaharka
RiverHunter
pavliciq
e.mei
naFarela
galileo414
amcocker
beni1979
Christina.
penka1234
jmv
Thea
tenesi321
Luse
jenia123
renesme_cullen
28 posters

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyБратството на меча

more_horiz
First topic message reminder :

Братството на меча - Page 2 0581177z

Автор: Кинли Макгрегър
Издател: Тиара Букс
Година на издаване: 2012
Брой на страници: 432
Корици: меки
Език: български

Резюме: Красивата лейди Емили мечтае за трепета от любовта и радостите на брака. Тя е разтърсена от внезапната среща с мистериозния непознат, който пристига в замъка на баща й, за да я отведе със себе си. Възможно ли е в лицето на този спиращ дъха мъж да открие любовта, за която така копнее? Дрейвън дьо Мантагю, графът на Рейвънсууд идва да вземе лейди Емили... но не като своя любима, а за да подсигури мира между два враждуващи рода.

Дрейвън никога не би влязъл в дома на най-големия си враг, ако самият крал Хенри не бе наредил той да се грижи за лейди Емили в продължение на една година, като знак за скрепяването на мира между него и баща й. Пред младата жена съществуват две възможности - да се примири със съдбата си или да спечели сърцето на бащиния си враг. Какво ще й коства да покори гордия воин и да го превърне във всеотдаен и пламенен любим?

Но Дрейвън е изправен пред още по-голямо предизвикателство, когато се оказва изкушен от изящната красота на девойката, кото е приел в дома си. Ще успее ли да удържи клетвения си обет и да устои на необузданата жажда, която изпитва към нея или топлината на страстта й ще изгори до основи стените, с които е обградил сърцето си?

Лично мнение: Много хубава книга, малко прилича на Братството и определени си струва.  :love:

______________________________
Братството на меча - Page 2 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
dindiiv написа:
Първата книга не ми хареса, някак бавно вървеше, но втората е страхотна. А третата не мога да си я намеря в електронен вариант. Толкова много искам да чета за Син, от всичките братя МакАлистър, той ми е фаворит. :)

При такова силно желание... купи си я, няма да съжаляваш.
Книгата е страхотна.

______________________________
Братството на меча - Page 2 Wogwagersng

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
Страхотна поредица. Все още не съм прочела книжката за Син, но се надявам скоро да я почна. Сигурна съм, че и тя ще е толкова интересна като предишните две.

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
Очаквайте на 09-12-2014

Братството на меча - Page 2 Taming

Заглавие: Да опитомиш планинец
Автор: Кинли Макгрегър
Обем: 368 стр.
Формат: 10.50x17.00
Цена: 11.99 лв.

Откъс

Никой не може да нареди на темпераментна шотландска девойка, за кого да се омъжи! Но страховитият мъж, при когото тя бяга за защита, може да се окаже по-опасен за нейното сърце и по-труден за опитомяване отколкото, който и да е друг годеник!
За да избегне ужасната съдба на брак с мъж, когото не обича, Нора, племенницата на Елеонор Аквитанска умолява Юън МакАлистър – мъж, който всява страх у баща й и годеника й, да й помогне в търсенето на защита при леля й. Противно на добрата си преценка, Юън се съгласява да отведе Нора далеч от Англия, твърдо решен да я остави в ръцете на брат си. Въпреки миналото, което го измъчва и опасната ситуация, в която се намира Нора, скоро двамата откриват, че са безпомощно привлечени един към друг. Ще се осмелят ли да си навлекат гнева на мощния клан на бащата на Нора, или ще рискуват всичко в името на истинската любов…

______________________________
Братството на меча - Page 2 20799210

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
Леле,много книга много нещо,ама ще се чете няма как. Братството на меча - Page 2 1997570614

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
"Господар на желанието" ми хареса много затова си купих и останалите, но втората ми вървеше много тегаво. Сега ще чета за Син .....дано да ми хареса, той ми стана любимец в предната книга.Като прочета тази и четвъртата ще споделя и мнения.

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
Очаквайте на 28.02.2015г  
"Мрачният рицар" от Кинли Макгрегър


Братството на меча - Page 2 11012788_666564096787916_2227973262306270493_n

Братството на меча - Page 2 10987583_666568100120849_4817708185446743356_n

Безстрашни мъже, чиято преданост е един към друг, към угнетените и към тайното общество, известно като Братството на меча. Мъже, които никога не трябва да се предават на страстите и копнежите на благородните си сърца.

Дама на любовта
Красивата и миролюбива Роуина знае, че Страйдър от Блекмор е воин и като такъв трябва да го избягва. Но нещо гори в очите на този могъщ рицар – нещо, което не е срещала в никой от неговия вид – нежност и желание да обича и да бъде обичан. Въпреки това да влезе в света му, би било лудост и противоречи на всеки принцип, на който е подчинила живота си. Затова тя трябва да устои на копнежа си да се озове в прегръдките му.

Мъж на войната
Страйдър е принуден от дълга да се бие за правдата и никога не е чувствал нуждата от дом, докато погледът му не се спира върху изящните лице и тяло на несравнимата Роуина. Заклел се е да не познава любовта и не се осмелява да се поддаде на чувственото й очарование. Но когато са надвиснали предателства и опасности, благородният рицар трябва да бъде героят на нищо неподозиращата лейди, макар че действията му може да му струват честта, сърцето и забранената му мечта за щастие.

______________________________
Братството на меча - Page 2 20799210

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
Много ми харесаха братята МакАлистър. Дано от издателството продължат серията... поне с книгата за Локлан  Братството на меча - Page 2 2326183677

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
Невероятни са всичките.

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
Има ли още книги от поредицата? Останах с усещането, че Киърън не е умрял и подозирам че е споменатия Шотландец.
Дали ще разберем в последствие?

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
Много ми харесаха всички книги от поредицата! Дали ще издадат още от тях?

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
Това издателство се изгуби нещо от хоризонта....

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
Не съм ги чела но от коментарите разбирам че съм пропуснала

descriptionБратството на меча - Page 2 EmptyRe: Братството на меча

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply