BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Петдесет нюанса сиво

power_settings_newLogin to reply
+57
aidad
АВА
Phelan
anigeorgieva21
Христина Атанасова-Ганева
Scarlet
Bambo
Favorite1
KpuCuHkaTa88
meri
ginka_zheko72
didka.stz
radians
jaklin_
kochsumaz
Николина Гогова
sapunka
Zerita
iveto81
cveti11
Marti4ka
mandi
TraYkovA
in4eto7
ognendar
Smile23
biliana_911
pg_ts
dani_ellae
мяу
EvaMars
penka1234
gerganasto
naFarela
vivi86
lubima8310
karisima
galileo414
becky13
beni1979
DarkEmperoR
biskit
jmv
GerryBass
mir4a
YDG
Ralna
renesme_cullen
elizstoykova
eleos
Christina.
~Еви~
Villy.Petroff
Thea
milenaka
Ashlie
Zaharka
61 posters

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyПетдесет нюанса сиво

more_horiz
First topic message reminder :

Петдесет нюанса сиво - Page 5 1514

Петдесет нюанса сиво

Джеймс, Е Л
Издателство БАРД
Роман, Еротика
496 страници
мека корица,
цена 16.99 лв.

излиза на 23.07.2012 г.

Книгата, която прелъсти целия свят!

Защо жените харесват толкова „ПЕТДЕСЕТ НЮАНСА СИВО”?
Защото е написана с думите, които мъжете забравят да казват,
а жените искат да чуват.

Когато студентката по литература Анастeйжа Стийл отива да вземе интервю от успелия предприемач Крисчън Грей, тя е силно привлечена – този мъж, този поглед! - но и смутена от властното му присъствие. Неопитната Ана е стъписана, когато осъзнава, че желае точно този мъж. А предупреждението му да стои далече от него я кара да го желае още по-силно.
Когато обаче разбира за ексцентричните му еротични предпочитания, тя се колебае – независимо от успеха и чара си, Грей е мъж, измъчван от собствени демони и всепоглъщаща нужда от контрол. Безсилни да устоят на привличането, двамата се впускат в страстна и дръзка афера. Ана ще навлезе в неизследваната територия на собствените си желания, но ще може ли да се подчини на фантазиите на Грей? И ако го направи, ще продължи ли да обича онова, което ще открие?

Освобождаваща и пристрастяваща, трилогията „ПЕТДЕСЕТ НЮАНСА” ще ви обсеби, ще ви притежава и ще остане с вас завинаги!
Гардиън


ОТКЪС!




Последната промяна е направена от Zaharka на Чет 5 Юли - 15:08; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Все по- често забелязвам , че болшинството волно или не , но сравняват всичко с нея Като 50 нюанса ли е ? Ама че то това си се превърна в цяла ера преди 50-нюанса и след нея.А колкото до рекламата то правилото само си се потвърди както писах и по горе дори и след година откак е издадена книгата предизвиква коментари и мисля че многооооооо вода ще изтече докато те не секнат :pardon: 

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
или поне докато не излезе нещо по-модерно, което да замени Нюансите Петдесет нюанса сиво - Page 5 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Кросфайър горе долу можеше да я измести леко..... обаче, те я проточиха от трилогия станаха 5 книги засега........ така че си изгуби смисъла и за сега нюансите водят класацията и то заслужено според мен!:wait: 
Поне завърши както си трябва без много локуми............

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
beni1979 написа:
Кросфайър горе долу можеше да я измести леко..... обаче, те я проточиха от трилогия станаха 5 книги засега........ така че си изгуби смисъла и за сега нюансите водят класацията и то заслужено според мен!:wait: 
Поне завърши както си трябва без много локуми............


+1. Каквото и да се говори, аз си ги харесвам Нюансите. :pardon: :love: 

______________________________
Петдесет нюанса сиво - Page 5 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
И аз се пресъединявам към харесващите "Нюансите" въпреки отрицателните мнения:love: 

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Обичам си трилогията и никакви негативни коментари не могат да го променят.А за Кросфайър,като разбрах че стават пет направо побеснях.Много мразя да ме подвеждат така.Това си е чисто и просто да оберат на хората парите, нищо повече.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
mir4a написа:
Обичам си трилогията и никакви негативни коментари не могат да го променят.А за Кросфайър,като разбрах че стават пет направо побеснях.Много мразя да ме подвеждат така.Това си е чисто и просто да оберат на хората парите, нищо повече.


може пък авторката да е била ударена по главата от някое гигантично вдъхновение, което да си заслужава .. стават чудеса Петдесет нюанса сиво - Page 5 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Препочох книгите и много ми харесаха .

______________________________
Петдесет нюанса сиво - Page 5 83727eu-960

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Чудеса,чудеса ама аз нали съм си карък,тъй че не ми се вярва.То взе да им става навик да правят от една книга я трилогия,я повече.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Не можах да се сдържа .. Петдесет нюанса сиво - Page 5 2115147716

Мадлен
25.06.2013

Реших и аз да коментирам. Да изкажа някъде мнението си колко възмутена и отвратена съм от такива книги. Знаете ли какво прочетох днес съвсем случайно? Как на няколко момичета на по 13, 14 това е любимата им книга. Дори не са жени, а четат подобна подпалка за камината, в която има 80% секс. В която главният герой е психично болен и той се оказва любимият герой на тези деца от всички книги, които са прочели. Аз съм на 19 години и не мога да го възприема. Чета класики, любимите ми герои са далеч по-смислени и интересни, като Хийтлиф и княз Андрей, а децата днес се възхищават на мъж, който бие жените и има пари? Това ли е идеала? Не съм чела оригинала, но българският превод е потресаващо ужасен. Главната героиня върти едно и също, Крисчън я поглежда и тя усеща все едно и също там долу. За Бога! Нямам нищо против секса и описанията, но всичко е прекалено повърхностно и някак глуповато нереално.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Петдесет нюанса сиво - Page 5 7389738n


Петдесет нюанса сиво - Page 5 Badge1

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
ти да видиш .. добре, че превода прави сюжета смислен или не ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Още не съм я чела, такъв жанр нещо не ми се нрави.. :pardon: 

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Петдесет нюанса сиво - Page 5 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
какво по-точно в жанра не ти се нрави??

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Мен пък нито жанра, нито идеята, и още по-малко пък изпълнението ми се нравят Петдесет нюанса сиво - Page 5 2115147716 

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
naFarela написа:
какво по-точно в жанра не ти се нрави??

Прекалено безвкусно, изтъркано, нереално и на моменти дори смешно ми звучи. Не знам, това е мое мнение. Петдесет нюанса сиво - Page 5 909357165

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Петдесет нюанса сиво - Page 5 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
EvaMars написа:
naFarela написа:
какво по-точно в жанра не ти се нрави??
Прекалено безвкусно, изтъркано, нереално и на моменти дори смешно ми звучи. Не знам, това е мое мнение. Петдесет нюанса сиво - Page 5 909357165

Различни хора, различни вкусове.. Нереално-да, не всяко момиче намира милионер.. Но безвкусно и изтъркано.. хм.. книгите си имат сюжет, за разлика от някои бозици, но явно любовните истории не са по вкуса на всеки Петдесет нюанса сиво - Page 5 909357165

Christina. написа:
Не можах да се сдържа .. Петдесет нюанса сиво - Page 5 2115147716

Мадлен
25.06.2013

Реших и аз да коментирам. Да изкажа някъде мнението си колко възмутена и отвратена съм от такива книги. Знаете ли какво прочетох днес съвсем случайно? Как на няколко момичета на по 13, 14 това е любимата им книга. Дори не са жени, а четат подобна подпалка за камината, в която има 80% секс. В която главният герой е психично болен и той се оказва любимият герой на тези деца от всички книги, които са прочели. Аз съм на 19 години и не мога да го възприема. Чета класики, любимите ми герои са далеч по-смислени и интересни, като Хийтлиф и княз Андрей, а децата днес се възхищават на мъж, който бие жените и има пари? Това ли е идеала? Не съм чела оригинала, но българският превод е потресаващо ужасен. Главната героиня върти едно и също, Крисчън я поглежда и тя усеща все едно и също там долу. За Бога! Нямам нищо против секса и описанията, но всичко е прекалено повърхностно и някак глуповато нереално.

Възмутена, възмутена, но си е дала парите за въпросната подпалка и я е прочела. Може аз да не съм чела внимателно, но никъде не прочетох, че Крисчън е психично болен, въпреки всичко, което е преживял като дете. Извинете, ама се замислете вие какво бихте правили на негово място, ако не сте си теглили куршума до тогава.. Колкото до интересните и безинтересните герои, всеки е свободен да харесва когото пожелае.

Само да отбележа, че напляскването, което се случи в първата книга, изобщо не може да се нарече бой..в интернет има безброй клипове и статии за жени, бити от мъжете си.. едното няма ама нищо общо с другото. И е смешно чел-недочел, разбрал-недоразбрал да го пльоснеш това, че Крисчън бие жените.. Друго нещо е по-грубия секс, който някои предпочитат.

______________________________
Петдесет нюанса сиво - Page 5 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Разбрал-недоразбрал, чел-недочел... аз не разбрах само защо са унищожени толкова дървета за това недоразумение и кой къде видя сюжет и стил в него. Че не е в час въпросния - вярно си е. Колко е луд точно е друга тема. Въпреки това никой не е в състояние да ме убеди, че това нещо и подобните му струват каквото и да било.

И, ако чуя още една нападка към хора с по-различно мнение, ще има заключени теми. А ма ха! Не се научихте! Всеки има право да се изкаже, без някой да му се качва на главата! Ще рече човек, че вашия псевдоинтелектуален труд са обидили...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Присъединявам се към НЕхаресващите поредицата. Моя позната голяма хвалба удари и ги взех от нея да ги прочета. Е, "прочетох ги" - едва издържах до средата на втората. Ана е просто ужасна главна , на 22(или май беше 21), а не знае какво иска - "О, Крис напляскай ме", а после реве "не ме пляскай" и се разсърди. И незнам дали правилно съм схванала, но добре,че беше приятелката й, та да се обезкосми за първи път:surprise: . Колкото до секса, имаше моменти на които се накъсвах от смях, никаква качествена еротика. Семейството на Крисчън сякаш беше изплагиатствано от Братята Куин на Нора Робъртс.
В някое мнение по-нагоре прочетох, че всяко момиче си мечтае за богато момче, ама що пък момчето трябва задължително да си пада по грубия секс?! И каква е тая мания главния да е задължително супер богат, и в тази поредица и в Кросфайър(тая поредица съвсем мъничко по ми хареса), ако нямаше пари, какво, няма любов?!
Така де, много съм щастлива, че не потроших пари за тази "класика"

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Разбрал-недоразбрал, чел-недочел... аз не разбрах само защо са унищожени толкова дървета за това недоразумение и кой къде видя сюжет и стил в него. Че не е в час въпросния - вярно си е. Колко е луд точно е друга тема. Въпреки това никой не е в състояние да ме убеди, че това нещо и подобните му струват каквото и да било.

И, ако чуя още една нападка към хора с по-различно мнение, ще има заключени теми. А ма ха! Не се научихте! Всеки има право да се изкаже, без някой да му се качва на главата! Ще рече човек, че вашия псевдоинтелектуален труд са обидили...

Чакам с нетърпение да заключиш темата Зах защото започнах да се изнервям вече от разни недорасли мнения и уж от немай откъде я прочели от тях да мине книгите и айде юруш ще опонираме интереса на аудиторията която издигна поредицата и то не само в бг. а в световен мащаб е все още на 1-во място така че аман разбирам че всеки има право на мнение обаче се изнервям когато някои хора се правят на девственици в първа брачна нощ много ясно е написано съдържанието за книгата за кво иде реч така че хора които не им понася такъв жанр здраве да им е!

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 Empty50 нюанса

more_horiz
прочетох първата, не мога да кажа че не съм впечатлена но не ми хареса. Не си изгубих времето защото всяка прочетена книга си струва, но това което е важно за мен е не какво ми разказват а КАК ми го разказват. Книгата е супер плоска, Арлекин с доста еротика и много претенции за психологизъм. "Възхвала на мащехата" на Марио Варгас Льоса - пак еротика пак ровене във всички нюанси на сивото и как само разказва..... това е нещо което си струва да се прочете

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 5 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply