Шест актриси (МКБС), които би забременил Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шест актриси (МКБС), които би забременил

4 posters

Go down

Шест актриси (МКБС), които би забременил Empty Шест актриси (МКБС), които би забременил

Писане by Koen Сря 4 Юли - 19:42

Понеже много от вас ще се запитат какво, по дяволите, е съкращението МКБС?

МКБС = Майка, с Която Бих Спал

Има фина разлика между това да искаш да изчукаш МКБС и това да искаш да я забремениш. Чукането е акт на неподправена страст, когато двама стават едно цяло и сексуалните ти нужди са задоволени чрез едно красиво и приятно изживяване, което оставя и двама ви с радостно чувство без никакво бреме и отговорности. Забременяването на МКБС означава, че искаш да прекараш остатъка от живота си с тази жена и да обвържеш живота си с нея, в богатство и бедност, в добро и лошо. Има доста голям наплив от секси актриси през последното десетилетие и този списък ще представи първите шест от тях, които би забременил. Освен това ще разбереш и причините, поради които мъжете просто не могат да устоят на тези сладки майки.

Шест актриси (МКБС), които би забременил ?di=IRAQ

Дженифър Гарнър. Госпожа Афлек има две дъщери от носителя на награда Оскар и сценарист. Тя е дете на консервативно семейство, което означава, че не е могла да носи грим или бански до 16-годишна възраст. Определено е наваксала загубеното време, появявайки се в епизод на "Наричана още" само по бельо, докарвайки много мъже до сълзи. Актрисата показа завидната си фигура, благодарение на която все още е обожавана от много мъже на различни поколения.

Шест актриси (МКБС), които би забременил ?di=55Y0

Джесика Алба. Джесика е постоянно в топ 100 класациите на секси жените още от средата на 90-те. Удивително красивото й лице фина невинност й придават излъчване, което дори след раждането на две деца от съпруга си Кеш Уорън, все още не е изчезнало.

Шест актриси (МКБС), които би забременил ?di=V8K8

Салма Хайек. Салма Хайек изглежда като доброто вино. Изглежда все по-добре и по-секси с годините. Латиноамериканката има едно дете от френския си съпруг и бизнесмен, и все още не показва никакви знаци на състаряване. Огромното й количество благотворителна работа със сигурност би донесла малко повече карма в живота ти.

Шест актриси (МКБС), които би забременил ?di=892O

Рейчъл Уайз. Тази английска богиня взе детето на публично критикувания режиссьор Дарън Аронофски, преди да се задоми със самия агент 007, Даниел Крейг. Бившият модел е
очарователна и елегантна МКБС, която притежава естествена красота и определено знае как да се грижи за себе си.

Шест актриси (МКБС), които би забременил ?di=QTAH

Кейти Холмс. Бившата госпожа Круз си има всичко заедно с дъщеря си Сури. Сури също се превърна в знаменитост за годините си и ако порасне и наполовина красива, колкото е майка си, тя също ще бъде в светлината на прожекторите дълги години. Последното изречение май прозвуча зловещо. По-младата МКБС, Холмс е успяла да поддържа фигурата и красотата си, въпреки раждането на едно от най-известните деца в света.

Шест актриси (МКБС), които би забременил ?di=7TZE

Кейт Уинслет. Кейт успява да съчетава домакинство, МКБС и секси актриса без много много усилия, въпреки че е майка на две деца. Фактът, че не желае да се снима гола в повечето си филми, определено не вреди на секси излъчването й.



______________________________


 
         
       
Koen
Koen
Администратор

Чете : Кралят на тръните
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2257
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Шест актриси (МКБС), които би забременил Empty Re: Шест актриси (МКБС), които би забременил

Писане by Thea Съб 4 Авг - 12:50

Хм, може да съм от женски пол, но признавам, че тази класация е добра. От всички, трябва да кажа, за най-чаровна намирам Рейчъл Уайз, но тя все пак ми е една от любимите актриси още от времето на "Мумията". Шест актриси (МКБС), които би забременил 2115147716

Никога не съм проумявала описанията, които се отнасят към Алба. Да, тя е готина, нищо, че аз лично не я харесвам при наличието на много по-красиви.

Но "...фина невинност й придават излъчване..."...
...
Човече... къде я видяте тази невинност? Наистина не знам. Тя е от жените, които имат някак хищническо излъчване. Оставете настрана чаровната усмивка - очите разкриват всичко. 😉 Не знам кой въобще би я нарекъл невинна... Шест актриси (МКБС), които би забременил 2115147716

______________________________
Шест актриси (МКБС), които би забременил Dragon-Book
Thea
Thea
Администратор

Чете : Танц с дракони
Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Mezentius House

Върнете се в началото Go down

Шест актриси (МКБС), които би забременил Empty Re: Шест актриси (МКБС), които би забременил

Писане by Renesita Съб 1 Сеп - 22:00

Съгласна съм за Алба и затова си падам по Салма Хайек :lovely:

______________________________
Шест актриси (МКБС), които би забременил Creeping%252520up%252520on%252520caturday
Renesita
Renesita
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 3248
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

Шест актриси (МКБС), които би забременил Empty Re: Шест актриси (МКБС), които би забременил

Писане by plqsak Съб 2 Фев - 19:08

Някак странно е жена да коментира подобна класация, но ако Алба преглъщам /с условности/, то Гарнър в никой случай. На дамата си й личи, провинциалната закваска - в това няма нищо лошо, но мерака да изглежда нещо друго, с евтини изпълнения, това вече ме дразни. Но както е казано: на вкус и на цвет товарищи нет.
Само аз ли си мисля, че Натали Портман е силен кандидат за подобна класация.
plqsak
plqsak
Напредващ

Брой мнения : 95
Регистрация : 17.10.2010

Върнете се в началото Go down

Шест актриси (МКБС), които би забременил Empty Re: Шест актриси (МКБС), които би забременил

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите