BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyЗа малоумното ни образование...

more_horiz
След поредното пре*баване, което ме сполетя, реших да отворя тази тема. Сигурен съм, че всички имаме какво да споделим и да разкажем за изключително неадекватните професорчета, доцентчета и асистентчета. Оттук нататък, който е станал жертва на безобразното отношение и глупостите на така "обичаните" от нас преподавателчета, нека сподели с нас в темата. Да ги запсуваме задружно и нека тези след нас, и тези, които вече са завършили, видят какви малоумщини сме принудени да търпим, че даже си плащаме за това! Както казвам аз : Плащам си, за да ме е*ат!
Преди два дни имах изпит по невероятно "полезния" предмет за моето развитие и образование - Икономически теории (или на прост език История на икономиката). Събират ни 90 човека в залата, която се препълва и в която, разбира се, климатик няма. Седим през един човек, а някъде са един до друг. Доцентчето се прави на интересен и казва: На листчетата има 6 въпроса, пишете по двата, които сте чували най-много. Не пишете на всеки по-малко, а само по два! Пишете по 4-5 изречения.
Написвам си двата въпроса, които знаех наизуст. Единият от въпросите даже ми се беше паднал на контролно през семестъра и бях похвален, че съм го обяснил много добре. Готов съм за 15 мин., първи и си излизам. Очаквам минимум 4, просто защото всичко е вярно, но може да се направят на интересни. Отивам днес и ми връщат книжката с тройка! Направо бях потресен. То бива малоумие, ама това вече минава границата! И тройката е максималната оценка! Представете си изпитът си е 6 въпроса, които са за 6, ама пича е решил, че няма смисъл да се пишат високи оценки и затова задължително се разпореди да се пише по 2 въпроса. Като погледнем реално 2 въпроса са си минимума = 3. Погледнато така, аз съм си заслужил тройката!
И после се напъвай да учиш и то глупости, които са неприложими никъде!
А пред вратата си говорих с момиче в трети курс, което се явява за пети път на този изпит! Разбира се, за всяко явяване се плащат по 20лв. Цитирам: По всичко имам петици, тук се явявам за пети път!
Поздрав за всички, пре*бани през тази сесия!


______________________________


 
         
       

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
За малоумното ни образование... то едва ли една тема ще стигне да се опише точно колко малоумно е. Едва ли думите в българския език са достатъчни и богати, за да може да се изкажат и обрисуват всички абсурди, които съставят образователната ни система.
Последната глупост, която ме сполетя и не само мен, а и още 15 човека:
Последен изпит 23.06, края на сесията. Преподавателя отсъства, в чужбина е. Има заместник, изпита е писмен. Свършва изпита и ни се казва, че работите ни ще бъдат сканирани и ще бъдат пратени на преподавателя да ги провери, а той ще ги върне поправени и с оценки. Трябва само да бъдат нанесени в протоколите от заместника и съответно в личните ни интернет страници, от където да ги видим. Поправката беше на 2.07. Днес е 9.07, а още нямаме оценки, не знаем дали сме скъсани или не. Изпуснахме шанса си за поправка, което автоматично означава, че ако излязат някога през юли или август и сме скъсани, трябва да ходим директно на ликвидация през септември.
Е т'ва ако не е малоумщина, не знам какво е.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
За малоумното ни образование... 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
За малоумното ни образование... Animated_gif_024_hippo

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
ХАХАХАХ!
Малоумно е толкова меко казано! То цялото нещо е една абсолютна и жалка пародия, мили мои. Долнопробна шитня...
Koen, отлично го каза - плащаме си, за да ни е*ат!
Много добра тема, аз откога съм казала, че трябва да се даде гласност навсякъде на тези работи. 😉
Както се спомена, една тема въобще няма да успее да ни стигне, особено колкото са ми обемни на мен лично архивите, но карай - темата е тук, и ние сме тук, ще я запълваме пълноценно. За малоумното ни образование... 2115147716
Аз пък ще говоря и по имена за конкретния случай, защото така ми е приятно. :slynce:

Бяхме в първи курс и имахме един преподавател - доцент Ив. Тодоров (това Ив. е толкова изключително важно, че когато, давайки заверки, видя в книжката ми да пише доц. Тодоров го добави с черен маркер и ме изгледа лошо За малоумното ни образование... 2115147716 )
Та не стига, че този приятен господин въобще ни беше назначен, че ни и преподаваше по две дисциплини - Стара история и Тракология... Човечецът идеше от друг град в нашия, мисля, че преподава официално във Велико Търново. Още при първите ни срещи на лекции незабавно ми стана ясно, че ядове и проблеми изобщо няма да ни липсват. Той недвусмислено ни показа колко ни презира и на изпита затвърди доказателствената част. За начало трябва да отбележа, че крайният резултат от въпросният изпит, продължил от сутринта до вечерта (предполагам, защото по някое време следобяд заминах) беше следният: около сто студенти явили се и около петима издържали (грубо казано, тъй като никой не е извадил точна статистика, но... това се е наблюдавало). Това по едната дисциплина - сечта е пълна. Интересен случай имахме преди началото на изпита, когато правеше някакви уточнения за нещо, вече ми се губят подробностите. Обаче определено ми се е запаметило как ни беше събрал в една заличка да ни обяснява (по-скоро да ни се подиграва мен ако питате), един колега отиде до бюрото да му зададе някакъв въпрос, а той с презрение му махна с ръка да се маха и му каза, цитирам: "Колега, върлува свински грип, така че по-далече, ако обичате."

По втората дисциплина, след няколко дни, се явява горе-долу същият състав студенти. Този път вече бях учила яко (защо ли? не, наистина - защо?). Ив. го нямаше и ние се израдвахме яко, вече надпреварвайки се кой по-напред да влезе при асистента му, че да бъде изпитан от него. И действително асистентът пишеше тройки и четворки на хората (все пак всеки излиза и се хвали...). Една колежка тъкмо е влязла, говорила е по първия си въпрос и малко от втория, аха да вземе изпита и онзи прекрасен алтруист взел, че се появил. Заявил, че той ще я довърши. И, естествено, я довършил. За малоумното ни образование... 2115147716 Като погледнал нанесените до момента оценки, заявил най-тържествено, че това били прекалено много тройки, че - ти да видиш! - даже и четворки! Как можело такова нещо? Трябвало да има баланс, това е недопустимо! И, както може да се предполага, започнал да въдворява ред и да възстановява баланса, късайки наред, почвайки от колежката. До края на изпита резултата е ясен - гордо паднали в боя студенти, подвили опашки към дома... имало и разплакани, доколкото подочух.
Трябва ли да казвам, че аз си бих камшика и дори не влязох вътре? Не че нещо, просто не си вярвах особено, а не желаех да ме пишат по вестниците...

______________________________
За малоумното ни образование... Dragon-Book

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
Защо ли ми е познато? По описанието, което даде за въпросния Ив. Тодоров съдя, че е точно въпросният Ив. Тодоров, който ми преподаваше на мен по Тракология първи семестър на втора година във Велико Търново. Говореше така тихо и монотонно човечецът, че като никога 20 човека се блъскахме и тълпяхме на първите редове, за да можем поне мъничко нещо да чуем. А молбите за по-високо говорене и по-ясна дикция, се правеше, че не чува или че ние не сме били достатъчно уважителни и който иска да чуе, ще чуе.
Инструциите преди изпита бяха главно за самоличността ти - че без студенска книжка не допуска, ако сме я забравили, в изключително редки случай и ако заслужаваме може да се явим и с лични карти, но не студентски лични карти, а редовните, издавани от МВР-тата.
Редовния изпит продължи нормално - от 9 до към 13 заедно с тест преди устния, по простата причина, че от 20 минаха 4-ма. И то как. Влиза колежка. Гледа той къде е родена. А, Ямбол! Той много хубав град. Аз съм бил еди къде си, еди що си и т.н. Кажете ми сега по първия въпрос. Две изречения. Стига, стига. Та, вие къде точно в Ямбол, ходили ли сте еди къде си? Еди що си още ли го има? Давайте по втория въпрос. Три изречения. Достатъчно, достатъчно. 6-ца.
Влиза друга. Колега, вие играете ли карти? Да. Приличате на човек, който играе карти. Първи въпрос. Втори въпрос. 4-ка.
Мой ред. Влизам. Тегля. Първи въпрос го зная на песен - Икономическо развитие 3-1 век. Втори въпрос - Изкуство 3-1 век, знам основното. Преди това ми връща реферата, който трябваше да пишем. За който висях в Историческия музей в Плевен, преследвах всевъзможни уредници и екскурзоводи и висях часове в Регионалната библиотека, защото темата ми беше за тракийския град Сторгозия, който се намира в покрайнините на Плевен. Та, на реферата 2 и половина. Целия надраскан с червено. Дори двете запетаи, които съм пропуснала са обозначени с дебел червен маркер. Както и да е. Теста съм го минала, това е от значение. Пиша аз, пиша, докато стане време да ме изпита. Идва моя ред да говоря. Сядам пред него и прочитам двата листа, които съм изписала. Той ми вдига вежди. Това ли е всичко. Казвам да, защото знам наизуст темата от учебника - с точките, запетаите и тиретата. Втори въпос - една страничка къде от учебника, къде свободни съчинения. Приключвам и го поглеждам с надежда. При което ми се казва " Много небрежно, колега, много небрежно." Питам да не би да съм сбъркала нещо по 1-вия въпрос, защото главно на него разчитах. Отговаря ми се "Изброите ми тракийските градове." Започвам аз - Севтополис, Абдера, Аполония Понтика, Бизанте, Дионисополис, Сторгозия, Кабиле, Ескус, Никополис ад Иструм и т.н. и т.н. След 15 изброени замлъквам, не мога да се сетя повече. Накрая той ми казва "Ами, колега, то насила хубост не става." Пише ми 2-ка и ще се видим септември. Излизам и грабвам първия учебник, който ми се мярка пред погледа. Сравнявам написаното, съответно казаното от мен, с това в учебника. Все едно съм го преснимала на ксерокс. 1 към 1. Но все пак ме скъса.
На поправка не отидох, толкова бях бясна. И добре, че не се появих. 4 специалности. 120 човека. Изпита продължил от 9 до 18 часа. Много малко минали.

По същото време имах един преподавател по Археология. Много готин човек, много добър учител. Та, като разбра кой ни води Тракологията, реши да ни разкаже едн анекдот за Тодоров, които е още от неговото време в университета ( към 35-годишен е, значи от преди 15 години) и още е популярен.
Студент скъсан на изпит. Отива при Тодоров и го пита:
- Къде ще е поправката?
Тодоров му отговаря:
- На стадион Ивайло.
Студента учуден:
- Защо там?
- За да се съберат всички.

Това говори достатъчно, особено щом ни е казано от негов колега преподавател.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
За малоумното ни образование... 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
За малоумното ни образование... Animated_gif_024_hippo

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
Същия е, да! :lmao2:
Само че при нас май не е имало колеги, които да харесва! За разлика от вашите... това такива сладки приказки едно друго - абсурд! А това, което ми разказваш не ме учудва, именно така си къса. И винаги процента на взели и невзели варира в това отношение - едно към гьотере в полза на невзелите. За малоумното ни образование... 2115147716 Колко хора ей така му рецитираха като теб, учили, знаят, накрая - не, не съм доволен, не сте се постарали достатъчно. За малоумното ни образование... 2115147716 То не стадион, не знам какво ще му трябва да събере всички скъсани на неговите изпити... един малък град може да ги събере.
Ааа, и колкото до тихото говорене - той нас си ни предупреди. Цитирам: "Колкото е по-шумно в залата, аз толкова по-тихо говоря"
Обаче ние нали сме си едни... Стана малко от рода на - Challenge accepted. И започва яко едно вдигане на шуум... Човекът наистина, колкото се повишава звуковата вълна от мърморенето из стаята, толкова си понижава гласа и по едно време едва-едва мънка. И аз седях на първия чин. И понеже бях толкова близо до него, в един момент установих, че той вече не води лекция, а само си отваря устата и се преструва, че въобще говори. :lmao2:

______________________________
За малоумното ни образование... Dragon-Book

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
боже .. тук ако седна да говоря, няма да ми стигнат следващите 20 години да си изприказвам всички истории попадащи в графата далеч от малоумщини ..

още на 2рия ден от редовното ми следване влязох на лекция по История на Германия и другаря преподавател каза - миииииииии кооолееегииии с вас имаме 4 изпита, да знаете, че струват по 300лв., който не го кефи да плаща ще ходи на поправки, щото не знам дали сте чували, ама Ф университета влизате със знания и излизате БЕЗ такива ..
на изпит по лексикология и словообразуване съм ходила точно 7 пъти, защото в пълната си наивност първия път пробвах да си науча материала, втория път реших да преписвам само частично и следващите 4 пъти преписвах дословно /щото на тоз изпит само така и при добро разположение на духа от страна на преподавателя се минава/, ама явно бях изтеглила късата клечка, а пък при последното явяване го взех с 4 юпи-йеей! За малоумното ни образование... 2115147716 имам колеги, които на този същия изпит са късани за правописни грешки или защото са обяснили терминологията в разбъркан ред и прочие .. а да! да не забравя доцентката водеща дисциплината, нямаше пропуск и при всеки случай, когато трябваше да пише нещо по дъската имаше правописна грешка /дори в собственото си име/ .. та така .. напред науката е слънце, което в душите грей .. добре, че ги няма тия хора вече, че ако можеха да видят какво се случва, сигурно доброволно щяха да се подложат на продължителна лоботомия ..

Последната промяна е направена от naFarela на Пон 9 Юли - 9:17; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
Боже, вие ме наплашихте. :lmao:
Тази година ще трябва да кандидатствам, и силно се надявам да не попадна на такива индивиди. За малоумното ни образование... 2115147716

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
За малоумното ни образование... 7389738n


За малоумното ни образование... Badge1

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
не искам да съм гадна, ама нямаш никакъв шанс За малоумното ни образование... 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
Christina. написа:
Боже, вие ме наплашихте. :lmao:
Тази година ще трябва да кандидатствам, и силно се надявам да не попадна на такива индивиди. За малоумното ни образование... 2115147716


Ще ми се да кажа "Не бой се, ножа е дървен", ама... не е той, не е... Накъде си се ориентирала? В Пловдив ли искаш? Защото от собствения си опит там, премисли добре, специално пловдивския не струва! Пародия и половина...

______________________________
За малоумното ни образование... Dragon-Book

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
Тейче, ще те успокоя ли като ти кажа, че навсякъде е така? Пълна пародия и тотална гавра.
Дени, дааа, и аз си чакам оценката, ама от 1 юни насам. Доцентката казала, че оценки има нанесени в протокола. Вече месец и нещо сме в трепетно очакване да ги нанесат в профилите, че да видим какво сме направили.
Този въпросния Тодоров дори аз съм го чувала да го благославят. Значи правете си сметката сами. За малоумното ни образование... 2115147716
90% от оценките на изпитите се пишат на базата "харесваш ми - не ми харесваш". Включай, че са ми казвали колеги как влизат в залата, където въпросното светило (което и да е то) проверява писмените изпитвания, и заварват сцената: отваряне на книжката, бегъл поглед на снимка и населено място, прелистване по диагонал на писмената работа и отделяне на купчинки за 2-3-4... според зависи от настроението.
Простотии има много, но от всички най-любим ми остава първият изпит в първи курс. Предметът е Физиологична психология. За непросветените същността му е устройството на мозъка. Нещо напълно ненужно предвид изучавания материал. Всичко живо излиза с 5-6 (показателно за преподавателя, изпита и предмета). Аз съм една от малкото горди собственички на 4, защото "как може да объркаш центъра на Брока с центъра на Вернике". До ден днешен нямам идея кой център къде се намираше и каква му беше работата, нито пък въпросната информация някога след това ми е влизала в каквато и да било употреба, но тоя човечец го благославям колкото пъти се сетя за него.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
Ох, като каза Психология и се сетих. Няголова. Изпит. Два курса едновременно. Закъснява вуйната с час. Идва най-сетне и казва, че от устен го мести на писмен, защото има работа. Разпределя ни в две стаи, в двата края на коридора. На едните казва една тема, на другите друга и изчезва. Сещате се какво става - яко преписване, пищови, теми, вадят се учебници (които, между другото, ни задължи да си купим, заедно с конспекта, който по принцип е безплатен онлайн, но неиния не е и се продава в университетската книжарница за 2.40лв.). Влиза тя след 15 мин. и събира книжките. Казва ни да продължим да си пишем. Повечето спряхме, защото се наложи да приберем помощните материали. Гледаме я ние пише нещо по книжките и в протоколите. След малко вдига глава и казва: "Ами, колеги, предполагам, че сте написали нещо. Това беше. Елате да си вземете книжките. Приятен ден." И излезе. Колегите в шок, грабят книжки, пищят, радват се. Аз стоя като закована, не смея да издам и звук. Не мога да осмисля какво се случва. Всички имаме 6-ци. Курса в другата стая също. Неистово пищене от радост, все едно са стадо бизонии в размножителен период.
И така - изпита по Психология - чакахме я час да дойде, а след това за 30 мин. писа на 50 човека 6-ци и си замина. К'во повече може да искаш!?

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
За малоумното ни образование... 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
За малоумното ни образование... Animated_gif_024_hippo

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
И аз съм била при Няголова, само че на нас ни водеше История на психологията и изпокъса половината курс. Има славата на страшна мъжемразка и наистина де що видя мъжко и го скъса. Мисля, че писа една или две шестици. Аз се измъкнах с 5 и бях на 7 небе, щото бягам от история и география като дявол от тамян. За малоумното ни образование... 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
Wayward daughter написа:
Christina. написа:
Боже, вие ме наплашихте. :lmao:
Тази година ще трябва да кандидатствам, и силно се надявам да не попадна на такива индивиди. За малоумното ни образование... 2115147716


Ще ми се да кажа "Не бой се, ножа е дървен", ама... не е той, не е... Накъде си се ориентирала? В Пловдив ли искаш? Защото от собствения си опит там, премисли добре, специално пловдивския не струва! Пародия и половина...

В София искам, но ми казаха, че там било същата работа..
Иначе тази Няголова да не се казва Елка? Защото ако е тя, знам я, много е зле женицата. За малоумното ни образование... 2115147716

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
За малоумното ни образование... 7389738n


За малоумното ни образование... Badge1

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
Не, май Мариана беше.

Не знам мрази ли ги, не ги ли мрази, ама самата тя прилича на мъж. Ако си обърнала внимание на руното под мишниците й... ❌

А, още една история от дебрите на архива. Ама тази година всичките ми изпити са покъртителни.

На изпит съм аз на 18-ти. Месец преди него трябваше да правя един голям реферат с всичките му проучвания, часове в библиотеката, превод (реферата както обикновено трябваше да е на анг., а информацията ми е на бг.), издирване на извори и статии(защото беше по история на Византия). Нагласявам си го аз перфектен - глави, съдържание, речник... подвързан като книга с целите му 25 стр. Абе идеален. На изпита трябваше да го защитавам. Вика ме предподавателя отпред на катедрата при него. Сядам аз на стола и О, шок! - очите му се забиват една педя под брадичката ми. Ама и аз тъпата, защото е топло, съм с една риза и разкопчани 2 копчета, защото умирам от жега, пък и закопчана стои гадно. Не, спокоино, не се виждаше много, но явно е било достатъчно. Започва той да говори... на тях. Като изобщо не поглежда в големите ми кафеви очи. Обеснява ми 10 мин. каква е рзликата между хетера и проститутка (хетера е нещо като гръцка гейша), въпреки че съм го описала подробно. Ззпочвам аз да се въртя, защото вече ми става неудобно. Гледам двама колеги на първата маса отпред ми се хилят и вдигат вежди. Хиля им се и аз. Преподавателя, обаче е твърде зает да гледа двете ми приятелки. След тези дъъъълги 10 мин. ми казва "Добре, колежке, дайте си книжката". Аз, естествено, възмутена питам няма ли да защитавам, нали все пак това ми е устния изпит. "Не, няма нужда, работата ви е перфектна" - отговаря той към гърдите ми. И хоп! 6-ца в книжката. Направо щях да умра. Как може да има такава изроди!? Най-демонстративно да ме зяпа и изобщо да не му пука, че знам?!

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
За малоумното ни образование... 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
За малоумното ни образование... Animated_gif_024_hippo

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
Хаха, човек, радвай се, че и по-лоши работи има, повярвай ми. Какво ще кажеш за ситуациите, в които си си съдрал задника да учиш, знаеш, пишеш/говориш, но ония му е кеф да те скъса и само заради тоя кеф ще го направи? От опит знаеш, че е супер мизерно това нещо... ❌
Хриси, да, и аз така съм чувала, но не знам.
Имах да правя една курсова по една супер тъпа дисциплина. Ходих го изслушах човека на една лекция какво се иска и съвестно гледах да спазя каквото си трябва. Вече чакам, че ще имам 6, нали. Една приятелка яко си е отбила номера и е писала такива пълни глупости, че той още като й видя работата, каза, че това въобще няма нищо общо с неговите изисквания и съответно очаквахме резултат слаб 2. Да, ама тя цъфва с тройка. Аз, дето се изтормозих яко, закърпвам 4 и то, както той се изразява относно целия ни курс, само защото е увеличавал оценките с по една-две единици, а мнозина от нас са постъпили неуважително към него и са преписвали... Задачата беше такава, че няма реално как да я препишеш и си личи, когато си се трудил сам (беше свързана с анализи, съпоставки и разни подобни глупости). Това е само един изключително лек случай в нашия скъп университет и разполагам и с доста по-фрапантни, но това ми изплува, като спомена за курсова работа.
Колкото до зяпането в деколтето, хич не ми и пука, ако щат да зяпат, само да не си мислят, че можем да завъртим някакви сделки, защото няма да я бъде! :strelbaa:

П.П. Впрочем, ей го и скъпия Ив.
За малоумното ни образование... New_file3
Вярвам е същият. ;)

П.П.П. Хора, които още сте ученици, радвайте се на училището, там поне такива изгъзици трудно ще видите. :pardon:

______________________________
За малоумното ни образование... Dragon-Book

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
Хахах същия е. О, скъпи мой, Ив.! Пак ще се видим на есен, любими.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
За малоумното ни образование... 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
За малоумното ни образование... Animated_gif_024_hippo

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
като ви четох, се сетих неясно по каква линия за един от най-невероятните епизоди от моето следване, който всъщност е доста положителен и не би следвало да го разказвам тук, ама май не се сещам къде другаде да го разкажа 😊 и за да не е мноу спам ще го сложа в спойлерче, за да не дразни За малоумното ни образование... 909357165

Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
Завършвам си аз семестриално,правя си диломна работа,но важната част е не това което аз правя,а това което ми е дадена от моят "ръковдител" така наренената от него теоритична част,която била формалност,не трябвало да пиша тоя я бил "оправил" и т.н.Явявам се на защита защитавам получавам оценка,НО се оказва че не харесват "теорията ми" как е офрмена,нещо което не съм правил аз(по-споменати горе причини) и така аз все още не мога да си взема диломата защото "моята теория" все още не е достатъчно добра за моят "ръководител" който не желае да я предаде на съответното място(на което аз сам се опитах да я предам но бях отхвърлен с оправданието ,че това не е моя работа) За малоумното ни образование... 613795249 За малоумното ни образование... 613795249 За малоумното ни образование... 613795249

______________________________
"Има нещо нездраво и съмнително в трезвеника. Възприемам хората, които не пушат, тяхна си работа, дори възприемам тези, които не се заглеждат след жените по улицата, макар че... Но както и да се мъча, не мога да възприема непиещия за нормален. Непиещият е маниак и точка по въпроса. Всеки, който се опита да облече трезвеността в благообразно обяснение, е гад, мръсник, безочлив продажник. Да не пиеш означава да живееш като идиот. Да си противоестестен и пластмасов като вегетарианец. Липсата на алкохол води до оглупяване и тежка шизофрения. Изкривяват се представите за света. Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!"

Фьодор Михайлович Достоевски

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
А как ви се проведе изпита при Няголова?

descriptionЗа малоумното ни образование... EmptyRe: За малоумното ни образование...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply