BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга единадесет-Lover At Last

power_settings_newLogin to reply
+29
milla71
biliana_911
renesme_cullen
beni1979
aranna
paloma_g
Амарилис
kremcheto
zdravec
Братството_Завинаги
naneto
maiimynka
Christina.
kaaamzzz
penka1234
sri1977
nina669
hope123
in82qh
Jus7_me
milanikoale
monityyyyy
elizabetta_90
niicheto
Zaharka
Kasiopeq
naFarela
Thea
mishle55
33 posters

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyКнига единадесет-Lover At Last

more_horiz
First topic message reminder :

Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 533049_324313847647834_1821770485_n

В момента книгата се пише и в последната информация, която авторката публикува в сайта на поредицата е, че книгата се очаква да излезе през 2013г. (не знам как ще я дочакам Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 2115147716 )

Единствено това резюме успях да намеря за книгата, което вероятно всички знаят Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 2115147716

Блейлок пръв се запознава с Джон Матю в Тренировачния лагер на Братството и бързо се превръща в пръв приятел на Джон от целия им клас.
Често поправя хората да го наричат "Блей" и е първият от тримата приятели (Джон, Блей и Куин), който минава през транформацията. Сега той е войн във войната на Братството на Черния кинжал срещу Омега и Обществото на Лесърите. Стана ясно, че той е гей и е влюбен в приятеля си Куин, което води до увеличаване на напрежението в тяхното приятелство. Блейлок живее с Джон и Братята в имението. В Lover Mine, тои преживява първия си романтично-сексуален контакт с мъж на име Сакстън, който е адвокат на братовчеда на Куин.

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 4205875R

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
elizabetta_90 написа:
А аз намерих това в едно сайтче става оплетено хора !!!

1.Книгата излиза на 23 март 2013

Има и още по въпроса в този сайт : muse-bg.net


Нооооо някои късметлиии в Англия и Германия вече си я четат. Явно в Европа са я пуснали по-рано... Искам я!!! Искам я!!! Искам яяяяяя! Ако някой съвсем случайно се добере до нея дали не би могъл да сподели? Мооооля вииии :cvete: Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 2115147716

______________________________
You always have. You've always had me... and my heart. My soul. Everything.

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Нямах търпение да се докопам до книгата и я прочетох. Честно казано очаквах много повече.

______________________________
:kovcheg:

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Надявам се докато успея да си купя и прочета излязлото до момента
да преведат и тази книга.

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Прочетох десетата книга за Тормент на руски . В нея Лейла преживява период на жажда и Куин я "обслужва", тъй като и двамата искат дете... Но това, което ме зарадва от една страна беше признанието на Блей пред Сакстън,че все още обича Куин и от друга осъзнаването на Куин,че е крайно време да "бъде мъж" и да бъде заедно с Блей. :slynce: Очаквам я с нетърпение.

______________________________
Ако си роден без криле, не им пречи да израстнат !

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Ще си почакаме доста докато я преведат на български.
Но какво да се прави като си я обичам поредицата...

______________________________
Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 83727eu-960

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
А някой да я има на английски??

______________________________
Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Аз пък харесвам Лейла и Киун като двойка, не искам Блей да ми разваля книгата. Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 3382520118 Нека да си остане със Сакстън.. 👅

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 7389738n


Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 Badge1

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
kaaamzzz написа:
А някой да я има на английски??


дай e-mail 😄

______________________________
Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 Tumblrmbkbvdvudf1rowg49

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
не знаех,че е излезнала -сега ще трябва да я прочета веднага:wasnotme: 

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
На мен ми е много интересно те как ще излязат... 10-11 заедно ли ще са? Защото аз почнах да чета поредицата преди около месец-два и тогава вече бяха излезли повечето книги затова не мога да разбера... Сега ще излезе 10 книга и догодина следващата или 10 книга и след месец или седмица другата....

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Не ми се вярва да излезнат заедно. Обикновенно превеждат една и я пускат за продажба, след това следващата.
И аз им се точа, оше повече, че аз чакам да пуснат да излезе електронното идание. Него още повече го бавят.
Книгите излизат и на немски, аз съм в немскоговоряща страна. Но тук са се изхитрили и един роман го превеждат в 2 книги. Между първа и втора част на една книга минават между 4 и 6 месеца. Много е неприятно чакането така.

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Ехее... Доста чакате, но пък си заслужава.

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Здравейте, наскоро прочетох книгата за Тор. И стоейки си така, някак се замислих за Куин иБлейк. Или по точно- Лейла е бремена и по интересно ми е как ще реагира Кор. Някак ми се изправят косите от предчувствия. Знам,че не е честно, но моляяяяя (за тези които са я чели) подскажете малко

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
ААА сега нещо ново, и нови неща за размисъл! Явно ще се чака, за да се прочете цялата. Благодаря все пак за подсказването

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Цялата тази история с периода на нужда на Лейла в 10 - та книга ми дойде в повече, защото не ми е ясно какво развитие ще получи многоъгълникът " Блей - Куин - Лейла - Кор - Троу " в 11 - та. Въпреки че подочух и прочетох това - онова, не искам и да си представям! Харесвам еднакво много и Блей и Лейла, но въпреки това ми се искаше Куин да открие, че е влюбен в Избраницата, а не в най - добрия си приятел ( просто съм си традиционалистка ). А сега става дума само и единствено за секс ( долу романтиката! ) между двамата в резултат, на който ще си имаме и бебе! Да не говорим за чувствата на Кор, който лично аз възприемам противоречиво и на Троу към Лейла...Ох, май не трябваше да подхващам наново " Братството... "! Дж. Уорд може да ми докара инфаркт! ;) Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 2115147716

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Амарилис
Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Аз все още не съм чела книгата за Тор ,но мисля да я започна тези дни.Иначе с удоволствие бих следила и другите книги.Всеки заслужава да му дадем шанс.Даже и Блей.Според мен много ще се изненадаме в тази 11-та книга.

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Надявам се изненадата да бъде приятна!!!! Януари имах доста почивни дни и прочетох Братството на ново (поне излезлите книги на български) и все пак Куин и Блейк са ми на сърце и ми се иска всичко да се нареди за тях.Дано се вземат и открият любовта(между тях естествено) :wasnotme: :bighug:

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
naFarela, благодаря за инфото! Оказа се права. Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 909357165
Убедих се и сама, след като прочетох и книга 11 - на бг, но не знам дали мога и дали трябва да кажа къде я намерих! Фен - превод е. Дело на много усърден екип, който е превел цялата книга за рекордно кратко време и според мен се е справил страхотно, въпреки трудната за превод Дж. Уорд ( казвам го без да съм чела оригинала, но мисля, че не греша! )
А самата история...много ми хареса! И Куин и Блей са представени някак по - различно ( на моменти Куин е изключително нежен и мил, видимо влюбен и страшно ревнив, а Блей ми се стори някак по - мъжествен, по - неотстъпчив, ако щете! ), а отношенията им се развиха чудесно. Имаше плавен преход и не се хвърлиха веднага в леглото, 'ма пък като се хвърлиха...нЕмаше ставане!  :love: 
Секс сцените си бяха горещи  😊 , откъдето и да ги погледне човек, но наистина имаше и чувства, а не както твърдят по някои чужди форуми, че Уорд била наблегнала на секса между двамата. Секс сцените не са нито повече, нито по - малко в сравнение с другите книги от поредицата, само че касаят хомо - двойка, това е!  Книга единадесет-Lover At Last - Page 2 2115147716

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 2 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply