BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Компютърни игри

power_settings_newLogin to reply
+19
Divergent
GeOrGiPEEV123
meridea
wolfrigorn
Invictus
m.bllacky
Tais
Старшината
EvaMars
SoulHunter
Zaharka
criminalz
martetou
jackbauer
gabimabi
Dark_Red_Rose
bubzz
Koen
NadiaTrissen
23 posters

descriptionКомпютърни игри - Page 2 EmptyКомпютърни игри

more_horiz
First topic message reminder :

Играете ли компютърни игри в свободното си време и кои?Коя е последната игра която играхте?

Ще започна аз. Признавам си. Играя много. Голямата ми мания е Microsoft flight simulator. За този симулатор няма да пиша нищо защото ще се отплесна и кой знае докъде ще стигна. Харесвам MMORPG ( massive multiplayer online role playing game )игри и изобщо игри правени с талант,желание, добри идеи и не на последно място хубава графика.
Последната игра коя ми направи много силно впечатление беше The Elder Scrolls V - Skyrim. една много добра поредица с невероятна графика и геймплей.

______________________________
Компютърни игри - Page 2 263167

descriptionКомпютърни игри - Page 2 EmptyRe: Компютърни игри

more_horiz
Skith написа:
Аз до преди година и половина бях меко казано запалена по Perfect world, преди това по Lineage, сега не играя нищо, че беше страшно - вечер до сред нощите, сутрин на работа...


Perfect World съм играл с един клас, дето мацката имаше лисича опашка и уши. Summoner клас май беше, винаги такива избирам. Беше лесничко. Не бяха трудни куестовете, ама изискваха много обикаляне, което дори с летящият транспорт беше много време. Помня, че някъде към 60-70 левел бях май, така и не влизах в дънджъни, щото нямаше с кого в американския сървър.
После играх Forsaken World. Имаше повече хора и се пуснах с един за онова време нововъден клас - вампир. Пак беше сравнително лесно, вдигаш само от куестове. Идентични са игрите. А и винаги си избирам соло клас, щото дали ще намериш парти, пък кво ще е партито... най-добре да разчиташ сам на себе си.

______________________________


 
         
       

descriptionКомпютърни игри - Page 2 EmptyRe: Компютърни игри

more_horiz
Аз пък обичам игрите с търсене на предмети. Играла съм почти всичко налично. Последно бяха 6-те части на Love Chronichles, обичам също така и стратегии, но не съм играла нищо в последните няколко години.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Компютърни игри - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionКомпютърни игри - Page 2 EmptyRe: Компютърни игри

more_horiz
Независимо от преклонната ми възраст съм фен са ARPG и шутърите. Перфектната комбинация - серията Borderlands. Компютърни игри - Page 2 909357165
Компютърни игри - Page 2 909357165

descriptionКомпютърни игри - Page 2 EmptyRe: Компютърни игри

more_horiz
Играя предимно World of Warcraft и Osu. Понякога играя и Dark souls 3, но е трудна, постоянно умирам и бързо ми омръзва.

descriptionКомпютърни игри - Page 2 EmptyRe: Компютърни игри

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply