BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПоредица: Досиетата на Дрезден EmptyПоредица: Досиетата на Дрезден

more_horiz
Буреносен Фронт
Поредица: Досиетата на Дрезден Burenfront3

Дата на издаване: 21-05-12
Страници: 272
Цена: 13.00 лв.

Анотация:
Дългоочакваният първи роман от бестселъра на „Ню Йорк Таймс“ „Досиетата на Дрезден“ – най-накрая и на българския пазар! „Буреносен фронт“ е дебютът на Джим Бъчър и ни запознава с неговия най-популярен герой – Хари Дрезден, наемен магьосник и детектив.

В първия си случай като консултант на полицейския отдел за специални разследвания Хари се заема със зловещо двойно убийство, извършено с помощта на най-черна магия. Магьосническият еквивалент на Филип Марлоу не може да си позволи да откаже, защото отчаяно му трябват парите. Знае се, че там, където има черна магия, има и черен маг. А този черен маг знае името на Хари. И ситуацията става много... интересна.
Пригответе се за среща с мощна магия, свирепи демони, отмъстителни вампири, лукави феи, безскрупулни мафиоти и зли чудовища. Пригответе се да видите свят, който съществува паралелно с нашия, там всичко, което населява най-страшните ви кошмари, е реално. Запознайте се с Хари Дрезден – единствената ви защита срещу силите на мрака.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Досиетата на Дрезден 7389738n


Поредица: Досиетата на Дрезден Badge1

descriptionПоредица: Досиетата на Дрезден EmptyRe: Поредица: Досиетата на Дрезден

more_horiz
OTКЪС

Spoiler :

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Досиетата на Дрезден 7389738n


Поредица: Досиетата на Дрезден Badge1

descriptionПоредица: Досиетата на Дрезден EmptyRe: Поредица: Досиетата на Дрезден

more_horiz
Тъкмо се бях засилила да пускам тема Поредица: Досиетата на Дрезден 2115147716
Доста добра ще е поредичката. Имах мераци да си я взема... преди да разбера, че към днешна дата книгите наброяват 13, като последната е излязла миналата година. Нямам никаква идиея дали ще има и още, но това автоматично я изхвърля от списъците за бъдещо купуване. Пак ще си се търсим в нета. Аман вече от километрични поредици :dry:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Досиетата на Дрезден EmptyRe: Поредица: Досиетата на Дрезден

more_horiz
Има ги в руските е-библиотеки, изтеглила съм си ги, мисля, че има една и на български в нета. |-(

______________________________
Поредица: Досиетата на Дрезден 5088089S

descriptionПоредица: Досиетата на Дрезден EmptyRe: Поредица: Досиетата на Дрезден

more_horiz
Навремето имаше и сериал по тази поредица, но го спряха. Жалко, беше наистина забавен.
Чела съм само първата книга, но имам доста добри впечатления, смятам да продължа с поредицата. Хари Дрезден е уникален герой!

descriptionПоредица: Досиетата на Дрезден EmptyRe: Поредица: Досиетата на Дрезден

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply