BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПоредица: Откровенията на Ририя EmptyПоредица: Откровенията на Ририя

more_horiz
Книга 1: Конспирация за короната
Поредица: Откровенията на Ририя 73207

Издателство: MBG Books
Категории: Фентъзи
Страници: 304
Цена: 12.90 лв.

Анотация:
Те убиха краля. Натопиха двамина. Избраха погрешно. Не древно зло, което да бъде унищожено или орисан на величие сирак... просто двама мошеници на грешното място, в грешното време. Циничният крадец Ройс Мелбърн и неговият партньор, бивш наемник Ейдриън Блекуотър си докарват добра печалба, изпълнявайки опасни назначения за дребната аристокрация,до момента, в който са наети да откраднат меч и открият, че са обвиняеми за убийството на краля. Започналото като проста приказка се разраства в зашеметяващ епос, разкриващ конспирация, доста по-широкообхватна от простото завладяване на малко кралство - древна мистерия с достатъчна мощ да поваля империи и заплаши съществуването на човечеството.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Откровенията на Ририя 7389738n


Поредица: Откровенията на Ририя Badge1

descriptionПоредица: Откровенията на Ририя EmptyRe: Поредица: Откровенията на Ририя

more_horiz
Хм, звучи интересно. :wasnotme:

______________________________
Поредица: Откровенията на Ририя Dragon-Book

descriptionПоредица: Откровенията на Ририя EmptyRe: Поредица: Откровенията на Ририя

more_horiz
И на мен ми се струва интересна. Отдавна не съм чела нещо от този жанр. Само да събера пари и ще си я взема. :slynce:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Откровенията на Ририя 7389738n


Поредица: Откровенията на Ририя Badge1

descriptionПоредица: Откровенията на Ририя EmptyRe: Поредица: Откровенията на Ририя

more_horiz
Този на корицата с червеното наметало кой знае защо ми напомня на Винсънт Валънтайн от Final Fantasy VII Поредица: Откровенията на Ририя 2115147716
А иначе за книжката звучи ми интересна, но ще изчакам отзивите за нея и тогава ще реша дали ще си я взема.

______________________________
Поредица: Откровенията на Ририя Vghphf

descriptionПоредица: Откровенията на Ририя EmptyRe: Поредица: Откровенията на Ририя

more_horiz
МНОГО добра поредица.
Още само една книга ми остана и съм раздвоена между това час по-скоро да разбера какво ще се случи и желанието да отложа края на историята...
Много ми харесва, че всяка следваща книга разкрива плавно все по-голяма част от света, постепенно и завладяващо. Че историята се развива и нараства постепенно, като снежна лавина. Също така и че няма излишни герои и детайли и че всеки (дори на пръв поглед най-случайно споменатият), както и всяка случка (дори най-незначителната на пръв поглед) си има значима роля в цялото нещо.
Страхотно е^^

______________________________
Поредица: Откровенията на Ририя 4x7o

descriptionПоредица: Откровенията на Ририя EmptyRe: Поредица: Откровенията на Ририя

more_horiz
Тази поредица определено може да я съдиш по кориците. Мда, кориците са уникални, както и историята. Даже бих казала, че книгите от "Откровенията на Ририя" са ми най-любимите в последно време, а да не говорим че обожавам персонажите. Действието в книгите не е провлачено, има постоянно развитие на събитията, голямо израстване на героите, а най ми допадна чувството за хумор. Силно се надявам автора да продължи да пише, с удоволствие бих прочела някое друго заглавие от него. Не знам да е започнал друго поредица, но знам, че ще има две книги като предистория, в книгите до сега се загатваше нещо такова, имаше някои мистерии около миналото. Стилът на писане е страшно увлекателен. Тук май трябва и да похваля "младото" издателство - примамващи корици, супер превод (някак си автентичен и допълващ стила на автора) и що годе нормални цени.

______________________________
Old loves, they die hard
Old lies, they die harder

descriptionПоредица: Откровенията на Ририя EmptyRe: Поредица: Откровенията на Ририя

more_horiz
Корицата наистина е прекрасна, именно тя ме подмами да си взема първата книга. Началото не ми се струваше особено добро, имаше нещо в стила, което ме дразнеше. Или пък може би проблема е в превода, не знам. Но с всяка следваща книга става все по-добре и по-интересно.

descriptionПоредица: Откровенията на Ририя EmptyRe: Поредица: Откровенията на Ририя

more_horiz
SoulHunter, надеждата ти - ни - се оправда. Авторът е написал още две книги - The Riyria Chronicles, Хрониките на Ририя, предистория. От MBG Books ги обещават за панаира на книгата!:love: 

______________________________
Поредица: Откровенията на Ририя 4x7o

descriptionПоредица: Откровенията на Ририя EmptyRe: Поредица: Откровенията на Ририя

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply