BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionEпизод 19 - Of Grave Importance - 20.04.2012 EmptyEпизод 19 - Of Grave Importance - 20.04.2012

more_horiz
Eпизод 19 - Of Grave Importance - 20.04.2012 Cw-tsr-supernatural-episode-photo-704_100233-f2dc42-253x338.jpg?1333867823

СТАР ПРИЯТЕЛ ЛОВЕЦ ОТНОВО СЕ СВЪРЗВА СЪС САМ И ДИЙН - Сам и Дийн получават обаждане от Ани Хоукинс, стар приятел ловец, която ги моли за помощта им върху един случай. Когато пристигат в града, откриват, че Ани е изчезнала. Изследват последните места, на които е била, стигайки до стара изоставена къща, която е обитавана от могъщ дух.



______________________________
Eпизод 19 - Of Grave Importance - 20.04.2012 Dragon-Book

descriptionEпизод 19 - Of Grave Importance - 20.04.2012 EmptyRe: Eпизод 19 - Of Grave Importance - 20.04.2012

more_horiz
Спойлери за епизода!

Не съм вярвала, че ще има момент Сам и Дийн да ме изнервят, но ето, че дойде такъв! Много ми е интересно колко са придирчиви към подробностите как не било редно Боби да съществува в това състояние, а те самите са умирали около сто-сто и дванайсет пъти и са ги връщали обратно! ❌ Който е мислил репликите в този епизод няма акъл просто! Това не са Сам и Дийн, просто не са!

______________________________
Eпизод 19 - Of Grave Importance - 20.04.2012 Dragon-Book
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply