BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Заветът на Мефисто [поредица]

power_settings_newLogin to reply
+16
maria5371
Iva_to
biliana_911
viki12
yyyana
yanakifeva
dariididko
plqsak
mi666i
jmv
beni1979
nikita78
galileo414
liusi
kriseto
Thea
20 posters

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyЗаветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
First topic message reminder :

Заветът на Мефисто [поредица] - Page 2 9789542707431

Изкуплението на Аякс
Книга първа

Животът на Саша не е от най-лесните. Убийството на баща й е обвито в мистерия, майка й е депортирана в Русия, а съучениците й един по един се присъединяват към тайнствен клуб от последователи на мистериозния Ерикс, наречен Гарваните, който сякаш ги променя... и то не за добро. Опасната й среща с Гарваните една вечер разкрива истинската й същност – Саша е Анаво, потомка на дъщерята на Ева, и най-голямата заплаха за Ерикс.

Аякс и неговите братя са синове на Мефистофел, пазителят на портите на Ада. Мисията им е да държат душите на прокълнатите далеч от Ерикс, който цели да ги използва за собствените си зли кроежи. Единственият начин за братята да получат надмощие в борбата със злото и спасят душите си е чрез Завета Мефисто – да се влюбят, но и да бъдат обичани от Анаво. Проблемът? Ерикс ще направи всичко, което е по силите му, за да им попречи.

Моментът, в който Аякс среща Саша, той знае, че са предопределени един за друг и че тя е единствената му надежда за изкупление. Привличането между двамата е неземно и неимоверно силно. Но ще избере ли Саша да загърби смъртния си живот заради него? Дали Аякс я обича или е привлечен от обещанието за спасение, което любовта й може да му донесе?

Тринити Фейгън умело преплита библейски и древногръцки сюжети с немски фолклор, за да създаде тъмна и завладяваща любовна история, която запленява въображението и обещава много вълнуващи моменти.

Дата на издаване: 07.02.2012
Жанр: Фентъзи романс
[16+]
Мека корица
Формат: 13x20
Страници: 416 ЧБ

______________________________
Заветът на Мефисто [поредица] - Page 2 Dragon-Book

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
До колкото знам, са зарязали поредицата. Мисля, че преди време им бях писала на стената във фейсбук и те бяха казали, че няма да превеждат поредицата. Ще потърся сега, да сложа точния им отговор. Но аз лично съм много разочарована. Точно историята на Феникс и Марая исках и те точно преди тяхната книга да я спрат... Заветът на Мефисто [поредица] - Page 2 1977229104

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
Ееееее  сериозно ли? От една година я чакам,не е честно . Заветът на Мефисто [поредица] - Page 2 1449158602

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
Не намерих моята публикация с въпроса си към тях, но друга жена преди време е питала. Ето нейния въпрос и техния отговор.

Здравейте,иска да попитам ще издавате ли другите книги от поредицата "Заветът Мефисто" на Тринити Фейгън?
Егмонт България Привет! Засега няма да продължим с издаването на другите книги.


И на моя въпрос отговора беше подобен. Жалко е наистина и аз много я исках.

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
Жалко наистина.Но не е за пръв път да не довършат поредица.

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
Така е. Аз съм много разочарована от тях в последно време. Толкова интересни поредици си прекъснаха... Последно ги питах за поредицата на Лорейн Хийт и отговора беше, че и тя е спряна. Но какво да се прави, може пък по нататък да бъдат преведени.

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
А може и някое друго издателство да я продължи.Ще стискам палци. 👼Е и ще пиша до другите разбира се. Няма да се откажа лесно.Поне знам да не питам за Лорейн Хийт тя беше следващата която чаках от тях.

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
Да и аз много я исках и нея, но уви. Но надежната умира последна. Аз съм безнадежден оптимист и все се надявам, че може пък и да ги видим тези книги.

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
А дано ама надали 👼

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
Невероятна книга!  Прекасна! Двете части ги " глънах" като свеж въздух,  за 4 дни. А,с такова разочарование разбрах,че няма следващите на нашия пазар :(

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
Здравейте,
търся Заветът на Мефисто 2 - Изкуплението на Кирос.
Някой може ли да ми помогне?
Благодаря.
С поздрав,
Мария.

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
Имам я - Изкуплението на Кирос. Пиши на лични, като ми дадеш имейл, за да ти я пратя или ако искаш да ти пиша откъде да я изтеглиш.

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
много добра поредица за сьжаление успях само пьрвата да прочета |-(

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
Защо постъпват така?

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
Аз също ги прочетох на един дъх и се влюбих в подедицата. Но превод на останалите части найстина няма на пазара и това много бързо ме увери,че добрите историине се превеждат за дълго от БГ издателствата.

descriptionЗаветът на Мефисто [поредица] - Page 2 EmptyRe: Заветът на Мефисто [поредица]

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply