BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionАнтимафиоти удариха торент сайт EmptyАнтимафиоти удариха торент сайт

more_horiz
Антимафиоти пресякоха незаконното разпространение и използване на авторски музика, филми, софтуер и други чрез поредния български торент тракер без съгласието на правоносителите, съобщиха от МВР.

Преустановен е достъпът до торент секцията на сайта. Установени са двамата му собственици, единият от които е непълнолетен. Изяснена е и самоличността на мъж, предоставил за споделяне в мрежата файл с касова българска продукция.

По този начин са нанесени огромни щети на възстановяващата се филмова индустрия и българските творци.

От ГДБОП са иззели компютърни системи и хардуерни устройства, чрез които в продължение на около три години е осигуряван неограничен достъп до огромен брой защитени обекти на авторското право.

Доказателствата за нелегална дейност са конфискувани след локализация на адреси в Габрово, София и Перник.

Двата сайта са сред първите пет български торент тракери, чрез които се нарушават права на автори, продуценти, изпълнители и издатели от България и чужбина.

В спецакцията участвали служители от сектор "Компютърни престъпления и интелектуална собственост" при ГДБОП, териториалните звена в Габрово и Перник.

Успешната акция е в изпълнение на Стратегията на МВР и плана за действие, приет от "Съвета за защита на интелектуалната собственост" към министъра на културата на България за ограничаване на интелектуалното пиратство.





09.01.12
автор: Труд онлайн

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Антимафиоти удариха торент сайт 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Антимафиоти удариха торент сайт Animated_gif_024_hippo

descriptionАнтимафиоти удариха торент сайт EmptyRe: Антимафиоти удариха торент сайт

more_horiz
така е, така е .. който не измъква тракери на безопасна територия, където "спец"-ченгетата от ГДБОП и да искат нямат юрисдикция, това се получава .. а дано само да имат бекъпи на инфото, щото ако под Доказателствата за нелегална дейност са конфискувани се разбира сървърите .. малеееее това е адската загуба ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionАнтимафиоти удариха торент сайт EmptyRe: Антимафиоти удариха торент сайт

more_horiz
Хм, не става ли въпрос за 2 сайта преди около 2 седмици или има и нов :hmm:

descriptionАнтимафиоти удариха торент сайт EmptyRe: Антимафиоти удариха торент сайт

more_horiz
няма да се изненадам, ако е било преди 2 седмици, а ние "разбираме" сега ..българските медии действат с бързината на костенурка в гипс ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionАнтимафиоти удариха торент сайт EmptyRe: Антимафиоти удариха торент сайт

more_horiz
09.01.12
автор: Труд онлайн


Иначе и двата тракера са едни от най-безизвестните. Единият е елит-бг, другият п2п.бг, като на единият от двата собственикът е непълнолетен. Момчето даже не си знае правата. Много ми е интересно защо постоянно са се насочили към тракерите, а дата.бг не я закачат.

______________________________


 
         
       

descriptionАнтимафиоти удариха торент сайт EmptyRe: Антимафиоти удариха торент сайт

more_horiz
щот дата вече платиха на този, на когото трябва след последния "удар" на антимафиотите 😉

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionАнтимафиоти удариха торент сайт EmptyRe: Антимафиоти удариха торент сайт

more_horiz
[quote="Koen"]
09.01.12
... Много ми е интересно защо постоянно са се насочили към тракерите, а дата.бг не я закачат.


Точно.

descriptionАнтимафиоти удариха торент сайт EmptyRe: Антимафиоти удариха торент сайт

more_horiz


Старо е, но го пуснах, защото отново един вид идва на мода. Скоро човекът пак може да си има проблеми.

______________________________


 
         
       

descriptionАнтимафиоти удариха торент сайт EmptyRe: Антимафиоти удариха торент сайт

more_horiz
Помня го, но доколкото знам, вече зад неговия ник седи друг човек. Поне той така беше казал.

ПП Сещам се как го разнасяха в съда :dry:

descriptionАнтимафиоти удариха торент сайт EmptyRe: Антимафиоти удариха торент сайт

more_horiz
ГДБОП арестува две лица, отговорни за незаконното качване на LOVE.NET в сайтовете arenabg.com и vbox7.com.

След като филмът беше предложен за легално гледане в сайта www.netcinema.bg през ноември, той „изтече" и в торентите.

След съвместните усилия на Отдела за борба с организираната престъпност и програмистите на сайта www.netcinema.bg, бяха разкрити и арестувани лицата, които се крият зад профилите raikonen07 и misha_kiss.

Благодарение на специалния код, заложен в сайта, идентификацията на нарушителите е изключително лесна. Очакват се арести и на други интернет престъпници, които са качвали филма в мрежата.

Въпреки че LOVE.NET беше гледан незаконно от голям брой българи, хиляди зрители предпочетоха сайта www.netcinema.bg. Вчерашните арести дават надежда, че кражбата на българско кино може да бъде спряна.

През следващата година www.netcinema.bg ще предложи и други нови и класически български заглавия, които също ще бъдат защитени с идентификационен код.


21.12.2011
news.bg

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Антимафиоти удариха торент сайт 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Антимафиоти удариха торент сайт Animated_gif_024_hippo

descriptionАнтимафиоти удариха торент сайт EmptyRe: Антимафиоти удариха торент сайт

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply